Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Mezinárodní realitní konference makléřů 2018 EVROPA realitní kanceláře

16. 11. 2018

Vítěze celoroční soutěže o nejlepšího makléře a pobočku v kategorii velká a menší města roku 2018 již známe. Mezinárodní konference makléřů sítě EVROPA realitní kanceláře proběhla dne 15. 11. 2018 v prostorách hotelu Duo.

Mezinárodní konference realitních makléřů 2018 se zúčastnily jak pobočky z České tak i Slovenské republiky, za podpory našich partnerů pojišťovny Allianz, Sreality.cz, RealityIDNES.cz, Octopus, Autosalon Klokočka a dalších, všem bychom rádi poděkovali za účast.

Vyhlášení nejlepšího makléře a pobočky roku 2018 se tradičně ujal generální ředitel společnosti pan Mgr. Radek Sechovec a zde jsou výsledky:


Vyhlášení nejlepšího makléře roku 2018 bylo napínavé do posledních dnů, vzrušení bylo cítit i po celou dobu konference a nejlepším makléřem roku se tak zaslouženě stal pan Ing. Lukáš Gašpar z pobočky Vrchlabí, který obhájil loňské prvenství. Lukáši, ještě jednou gratulujeme.  

Absolutní vítěz vyhrál hodnotné ceny od našich partnerů a jako hlavní cenu obdržel týdenní exotickou dovolenou od EVROPA realitní kanceláře.

Na skvělém druhém místě se umístila paní Petra Holíková z pražské pobočky Praha 8 - Karlín, která si rovněž odnesla zajímavé ceny, mimo jiné týdenní dovolenou a na skvělém třetím místě se umístil pan Zdenek Mertlík z pobočky Liberec.
Těsně za stupni vítězů zůstala paní Mgr. Tereza Klierová z pobočky Vrchlabí.

Zároveň jsme ocenili všechny TOP 10 makléře roku 2018 a to týdenní akcí s názvem "ADVENTURE 2019".
Už teď se těšíme na společné zážitky, které po zkušenostech z minulých let byly jedinečné.


Na závěr slavnostního dne mezinárodní konference makléřů sítě EVROPA realitní kanceláře byla vyhlášena soutěž o nejlepší pobočky v kategoriích velká a menší města a zde jsou výsledky.

Pobočka roku 2018 velká města ČR
1. Praha 1
2. Plzeň
3. Liberec

Pobočka roku 2018 menší města ČR
1. Kladno
2. Vrchlabí
3. Kutná Hora

Autor: Pavel Beneš