Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Online odhad ceny nemovitosti zdarma

Odhad ceny nemovitosti zdarma a rychle, díky kterému prodáte svou nemovitost co nejvýhodněji!

Máme dvacetileté zkušenosti s realitami na českém trhu i v zahraničí, využíváme specializované databáze, cenové mapy i jedinečné know-how. Tyto sofistikované postupy využíváme tak, abychom Vám co nejrychleji dodali informaci o ceně vaší nemovitosti. Na Vás je pak už jen rozhodnutí zda svou nemovitost prodáte rychle, a za co nejvyšší možnou cenu.

Vyzkoušejte ihned profesionální odhad ceny Vaší nemovitosti a zjistěte na pár kliknutí, jakou částku můžete získat.

Online odhad na pár kliknutí

Online odhad
během pár vteřin

Žádné smlouvy, schůzky či jiné závazky. Stačí dvakrát kliknout, vyplnit pár základních údajů ve formuláři a je to. O odhad ceny nemovitosti si zažádejte kdykoli. Do 24 hodin vám zašleme prostřednictvím e-mailu profesionálně určenou cenu vaší nemovitosti.

Online odhad na pár kliknutí

Správně určená
tržní cena

Naši certifikovaní makléři posoudí, zda nemovitost zdražit, nebo naopak cenu držet v nižší cenové hladině. To vše s jediným záměrem – abyste získali co možná nejvyšší částku z prodeje Vaší nemovitosti, a to bez zbytečných průtahů a vyčerpávajících jednání se zájemci.

Online odhad na pár kliknutí

Vyvarujte se
možných chyb

Využijte profesionální odhad ceny nemovitosti zdarma a vyhněte se chybám, které dokáží zbrzdit prodej nemovitosti i v řádech měsíců. Chybně určená tržní cena Vám přináší komplikace a starosti, zbytečně tedy neriskujte!

Parametry nemovitosti


(m2)
(m2)

(m2)
(m2)


Zadejte číslo 0 nebo větší (0 = přízemí)

(m2)
(m2)

Adresa nemovitosti


Zjistit cenu