Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU

Online odhad ceny nemovitosti zdarma

Online odhad na pár kliknutí

Vyplníte krátký
formulář

Pro spočítání odhadu ceny potřebujeme znát pár detailů o vaší nemovitosti.

Online odhad na pár kliknutí

Zjistíte, kolik
můžete získat

Do 60 vteřin spočítáme odhad ceny, na jehož základě můžete zvážit možnost prodeje nebo pronájmu.

Online odhad na pár kliknutí

Vyvarujte se
možných chyb

Chybně laicky určná tržní cena Vám může přinést komplikace a starosti zbytečně tedy neriskujte!

Zadejte číslo 0 nebo větší (0 = přízemí)
Ilustrativní fotka

Jak vzniká odhad nemovitosti

Online odhad je přesný, protože máme přístup k prodejním cenám nemovitostí, které jsou zapsány z katastru. Využíváme taky cenové mapy, kde se zaznamenávají ceny nemovitostí v různých lokalitách. Pak výsledek srovnáváme s databázemi našich realitních kanceláří, které prodaly tisíce bytů a domů.

Naši zkušení realitní specialisté zpracovávají odhady nemovitosti už více než 25 let. Někdy si přesto vyžádáme prohlídku nemovitosti, abychom odhad mohli zpřesnit. To platí především pro online odhad ceny domů na venkově.

Tržní cena
nemovitosti

Nastavte si správně tržní cenu prodeje hned na začátku - prodáte tak rychle a bez problémů. Náš online odhad přináší mnohem přesnější výsledky než laické ocenění nemovitosti. Rozlišujte mezi nabídkovou a prodejní cenou nemovitosti.

Nabídková cena
nemovitosti

Z realitních serverů pouze zjistíte, za kolik se nemovitosti nabízejí. Konečná prodejní cena však může být jiná. Byty i domy inzerované levně se můžou prodat později v aukci za mnohem vyšší částku. S přehnaně vysokou cenou bude zájem tak malý, že se musí zlevňovat

Prodejní cena
nemovitosti

Tržní cenu určíte nejlépe z cen, za které se v dané lokalitě nemovitosti skutečně prodávají. Ty se zapisují do katastru nemovistí. Cenová rozpětí bytů a domů podle lokalit se pak zobrazují v placených cenových mapách.