Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

20.9.2017

Vážený pane Jaderný,

Z celého srdce Vám děkuji za Váš svědomitý a zodpovědný postoj k práci. Bylo mi velkým potěšením pracovat s Vámi.
Přeji Vám úspěch ve vaší práci a prosperitě!

S úctou a přáním všeho nejlepšího,
Sergey Baranov

14.9.2017

Jsem velmi spokojen se službami realitního makléře pana Ing. Eduarda Roučky, který se mě velice ochotně ujal a poskytl mi dokonalý servis při prodeji mého bytu na Praze 8 - Karlín. Díky jeho skvělým službám a dokonalému servisu byl obchod velmi rychle a úspěšně dokončen. Mohu všem vřele dopručit realitní kancelář Evropa - Praha 4.

Petr R.

13.9.2017

Děkuji vaši Realitní kanceláři za uskutečnění prodeje mé nemovitosti.

Celá transakce probíhala velice zodpovědně a problémy, které se v průběhu její realizace vyskytly, byly velice citlivě a k mé spokojenosti řešeny.

Dovolte mi, abych těmito pár slovy poděkovala vaší Realitní kanceláři a panu Josefu Kaplanovi obzvláště.

Blanka M.

4.9.2017

Dobrý den, moc děkuji za informace. Co se týká Vašich realitních služeb, byli jsme spokojeni. Ještě jednou děkujeme za Vaše služby kanceláře a přejeme mnoho spokojených klientů.

P.K.

31.8.2017

Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat p. Pšanskému, který po dobu dovolené mé makléřky Ing. Korbelové ji zastupoval. Byl obětavý, vyšel mi ve všem vstříc. U ostatních realitních kanceláří jsem jsem se nikdy s takovým skvělým a snaživým přístupem u zastupujících makléřů nesetkala.
Jana B.

31.8.2017

Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat makléřce Ing. Korbelové za dlouhodobou spolupráci a za její vstřícný a profesionální přístup.
Jana B.

31.8.2017

Profesionalita, vstřícnost, flexibilita a ochota p. Ing. Martina Žemličky předčily mé očekávání. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů. O každém kroku, který se týkal prodeje bytu, jsem byl vždy neprodleně informovan, jakékoliv moje dotazy mi byly hned a srozumitelně zodpovězeny. Děkuji.

R.P

31.8.2017

Pan Miroslav Reil je nejen odborník ve svém oboru, ale i profesionál. Svou práci odvádí bez ohledu na volný čas a nad rámec svých běžných pracovních povinností. Případnou spolupráci s p. Mirkem Reilem plně podporuji a bez výhrad doporučuji. Jsem přesvědčen, že každý klient bude s ním stejně spokojen, tak jako já při prodeji své nemovitosti.

A. M.

30.8.2017

Dobrý den,

v roce 2015 pro nás paní Jitka Mahovská zprostředkovala prodej bytu. Ocenili jsme profesionální i lidský přístup při jednání. Proces prodeje proběhl velmi rychle, zejména jsme ocenili úsporu našeho času při prohlídkách bytu a profesionalitu při uzavírání smluv. Od té doby jsme služeb Vaší RK, resp. paní Mahovské využili opětovně a doporučili ji rodinným příslušníkům i přátelům. Rádi se na ni obrátíme znovu a budeme ji dále vřele doporučovat.

S pozdravem

manželé Horákovi

24.8.2017

Dobrý den,

chtěla jsem se u Vás stavit v kanceláři, protože při předáváním jsem neměla příliš možnost se s Vámi rozloučit , ale měli jsme dost práce, tak jsem se do Vrchlabí  nedostala.

Proto jsem se rozhodla, že Vám poděkuji alespoň zatím touto cestou.

Už jsem byla i na finančním úřadě, vše bylo naprosto v pořádku.

Chaloupku už zařizujeme, upravujeme, již máme i novou kuchyň.

Jsem Vám i ostatním velice zavázána, jak vše proběhlo. Jste všichni opravdu profesionálové, kteří své práci rozumí.

Ještě jednou děkuji.

S úctou. Monika Pražmová s celou rodinou.

18.8.2017

Dobrý den, pane Šimončíku,  chceme Vám s manželkou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu. Celý proces probíhal z Vaší strany velmi profesionálně a k naší plné spokojenosti. Také výběr nového majitele nás velice potěšil. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci. 


S pozdravem Jiří a Dagmar Mückovi, Lískovec, Frýdek-Místek

15.8.2017

Dobrý den, musím moc a moc poděkovat a pochválit p. Nátěstu za příkladný a profesionální přístup při koupi mojí chalupy a férové jednání z jeho strany. Ještě jednou děkuji a přeji jen to nejlepšejší. Vlastimil Kout 

15.8.2017

Špičková práce od A do Z...který makléř na vás myslí i po několika měsících a v lednu za vás vyřídí pravidelnou daň z nemovitosti?. Děkuji.

Petr P.

11.8.2017

Vážené dámy, vážení pánové v realitní kanceláři Evropa,

dovolte mi oslovit Vás s poděkováním za skvělé služby Vaší kolegyně, paní Jitky Mahovské. V každé fázi obchodního případu byla perfektně připravena a jednání s obchodními partnery vedla ku spokojenosti obou stran. Svůj druhý úkol v mých zájmech dotáhla do kýženého cíle dokonce i po dlouhé přestávce vynucené vážnou zdravotní indispozicí mého obchodního partnera, přičemž nedošlo ke změně již vyjednané dohody a též kupní ceny. Vyskytne-li se příště další obchodní příležitost, své investice s důvěrou svěřím paní Jitce a Vaší společnosti.

S přátelským pozdravem,

Martin Kosa

9.8.2017

Jiřina Jedličková
Jsem moc ráda paní Korbelová, že se to povedlo a moc Vás opravdu chválím. U jiných realitek jsem se s tak férovým jednáním nesetkala. Já mám všechny 3 byty zatím stálé, ale pokud by se mi kterýkoli uvolnil, hned bych Vás kontaktovala. S pozdravem Jiřina

1.8.2017

Děkuji vaší Realitní kanceláři za uskutečnění prodeje mé nemovitosti. Celý obchod proběhl velice zodpovědně a problémy, které se v průběhu její realizace vyskytly, byly k mé naprosté spokojenosti vyřešeny.

Martin Kratochvíl.

 

31.7.2017

Tímto chceme poděkovat p.Zuzance která nám pomohla při koupi bytu. Opět můžeme vyzvednout profesionalitu a ochotu. Ješte jednou dík a vážíme si práci zaměstnanců RK EVROPA.  Štastná rodina Izvorských

31.7.2017

Dobrý den p.Lucie. Tímto Vám chceme poděkovat za pomoc při prodeji bytu. Váš profesionální přístup nám ušetřil spoustu času a nervů. Kdyby bylo v naši republice více takových ochotných a pracovitých lidi jako má Vaše RK, tak naše republika by vypadala jinak. Zároveň chceme poděkovat také p.Zuzance, která nám pomohla při koupi bytu. Opět můžeme vyzvednout profesionalitu a ochotu. Ješte jednou dík a vážíme si práce zaměstnanců RK EVROPA.  Štastná rodina Izvorských

28.7.2017

Dobrý den paní Lesniczaková,

tímto bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování prodeje mého rozestavěného rodinného domu.

Vše probíhalo ke mé spokojenosti. Děkuji za lidský přístup z Vaší strany, za vyřízení všech dokumentů a za 100 % obětavost.

 

S pozdravem Petr Langa

 

27.7.2017

Paní Ing. Alena Němcová nás zastupovala při prodeji bytu a poskytla mnoho užitečných informací při následné koupi domu. Její profesionální přístup, znalosti v oboru, kontakty, perfektní prezentace nemovitosti, společně s vřelým a individuálním přístupem, pro nás změnili celý proces na velmi pozitivní zkušenost. V budoucnu se na její služby určitě s důvěrou obrátíme.

Eva M.

Nejnovější nemovitosti

24 900 Kč / měsíc
Počet obrázků15
K pronájmu světlý prostorný byt 3+1, 100m2, balkon, sklep, ul.Kodaňská
Kodaňská, Praha, okres Hlavní město Praha
7 000 Kč / měsíc
Počet obrázků4
Pronájem byt 1+kk/L, 35 m2, Kladno, ul. Litevská
Litevská, Kladno, okres Kladno
6 145 000 Kč
Počet obrázků18
Děčín-Letná / Prodej samostatně stojící 3-podlažní secesní vily, pozemek 1705m2, podsklepena
J. z Poděbrad, Děčín, okres Děčín
949 000 Kč
Počet obrázků15
Sokoleč, prodej rodinného domu 100 m2, pozemek 679 m2
Třešňová, Sokoleč, okres Nymburk
2 590 000 Kč
Počet obrázků37
Prodej rodinného domu 120 m2, pozemek 883 m2
Polní, Veltruby, okres Kolín
3 355 000 Kč
Počet obrázků19
Rodinný dům 4+1 po kompletní rekonstrukci v Třebechovicích pod Orebem
Třebechovice pod Orebem, okres Hradec Králové
12 500 Kč / měsíc
Počet obrázků12
Pronájem, byt 2kk, 40 m2, Praha - Střížkov
Černého, Praha, okres Hlavní město Praha
1 948 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej byt 2+1 s balkónem, 56m2, 5.NP, Koterovská, Plzeň
Koterovská, Plzeň, okres Plzeň-město
15 000 Kč / měsíc
Počet obrázků12
Pronájem bytu 2+1, Karlovo náměstí 80 m2
Karlovo náměstí, Praha, okres Hlavní město Praha
4 784 863 Kč
Počet obrázků6
Prodej komfortního bydlení přímo u metra v Rezidenci Palmovka, 2+kk,47,90m2
Heydukova, Praha, okres Hlavní město Praha
26 000 Kč / měsíc
Počet obrázků8
Pronájem komerčních prostor, 220 m2
Vysoká, Rakovník, okres Rakovník
26 000 Kč / měsíc
Počet obrázků8
Pronájem byt, 4+1, 220 m2,
Vysoká, Rakovník, okres Rakovník
11 000 Kč / měsíc
Počet obrázků8
Pronájem příjemného bytu 2+1, 53 m2, sklep, Praha 10, Strašnice
Kralická, Praha, okres Hlavní město Praha
499 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej garáže 18m2, Praha 4 - Chodov
Holušická, Praha, okres Hlavní město Praha
499 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej garáže 18m2, Praha 4 - Chodov
Holušická, Praha, okres Hlavní město Praha
100 Kč / m2 / měsíc
Počet obrázků2
PRONÁJEM SKLADU, ÚL.PROSTOR 45m2, P4 - KRČ ul. Pod Višňovkou
Pod višňovkou, Praha, okres Hlavní město Praha

Mapa poboček