Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

18.8.2017

Dobrý den, pane Šimončíku,  chceme Vám s manželkou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu. Celý proces probíhal z Vaší strany velmi profesionálně a k naší plné spokojenosti. Také výběr nového majitele nás velice potěšil. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci. 


S pozdravem Jiří a Dagmar Mückovi, Lískovec, Frýdek-Místek

11.8.2017

Vážené dámy, vážení pánové v realitní kanceláři Evropa,

dovolte mi oslovit Vás s poděkováním za skvělé služby Vaší kolegyně, paní Jitky Mahovské. V každé fázi obchodního případu byla perfektně připravena a jednání s obchodními partnery vedla ku spokojenosti obou stran. Svůj druhý úkol v mých zájmech dotáhla do kýženého cíle dokonce i po dlouhé přestávce vynucené vážnou zdravotní indispozicí mého obchodního partnera, přičemž nedošlo ke změně již vyjednané dohody a též kupní ceny. Vyskytne-li se příště další obchodní příležitost, své investice s důvěrou svěřím paní Jitce a Vaší společnosti.

S přátelským pozdravem,

Martin Kosa

31.7.2017

Tímto chceme poděkovat p.Zuzance která nám pomohla při koupi bytu. Opět můžeme vyzvednout profesionalitu a ochotu. Ješte jednou dík a vážíme si práci zaměstnanců RK EVROPA.  Štastná rodina Izvorských

31.7.2017

Dobrý den p.Lucie. Tímto Vám chceme poděkovat za pomoc při prodeji bytu. Váš profesionální přístup nám ušetřil spoustu času a nervů. Kdyby bylo v naši republice více takových ochotných a pracovitých lidi jako má Vaše RK, tak naše republika by vypadala jinak. Zároveň chceme poděkovat také p.Zuzance, která nám pomohla při koupi bytu. Opět můžeme vyzvednout profesionalitu a ochotu. Ješte jednou dík a vážíme si práce zaměstnanců RK EVROPA.  Štastná rodina Izvorských

28.7.2017

Dobrý den paní Lesniczaková,

tímto bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování prodeje mého rozestavěného rodinného domu.

Vše probíhalo ke mé spokojenosti. Děkuji za lidský přístup z Vaší strany, za vyřízení všech dokumentů a za 100 % obětavost.

 

S pozdravem Petr Langa

 

17.7.2017

Spolupráce s vstřícným, stručným, spolehlivým a pracovitým člověkem je prostě super. Mnohokrát děkuji za kompletní servis panu Ing. Pužejovi.
S pozdravem a úctou Zbyněk Karas
 

11.7.2017

----- Původní zpráva -----
Odesilatel: "a.s." <pnp.p@cz>
Příjemce: "Michal Nátěsta" <michal.natesta@rkevropa.cz>
Datum: 10-07-2017 14:11
Předmět: Poděkování za profesionální spolupráci

Dobrý den pane Nátěsto,

rádi bychom touto cestou poděkovali za Váš profesionální a lidský přístup při prodeji souboru nemovitostí v obci Buřany. Ač se jednalo o složitější případ, tak díky Vaším zkušenostem a přístupu se podařilo prodej úspěšně zrealizovat. 

Děkujeme tedy za výbornou spolupráci, přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů a budeme Vás rádi doporučovat budoucím prodávajícím i kupujícím.

S pozdravem 

Ing. Zdeněk Coubal, Miroslav Křivánek

29.6.2017

Vážená paní Zedníčková,

poprvé jsem využil služeb Vaší realitní kanceláře v roce 2016, kdy byl byt v Gerské ulici úspěšně prodán v rekordně krátké době, tenkrát se vyznamenali pánové Martin Toušek a Marek Otava, v uplynulých dnech jsem přes Váš web nabízel druhý byt k pronájmu v Komenského 3. Opět perfektní servis,za který vděčím pánům Janu Zedníčkovi a Martinu Touškovi. Pánové odvedli skvělou práci.

Chtěl bych Vám i jim touto cestou poděkovat. Služeb Vaši RK určitě ještě v budoucnu využiji.

Roman Trejbal

23.6.2017

Dobrý den,

rádi bysme vyslovili velkou spokojenost a chválu pro Petra Čížka, který nás ohromil svým přehledem, profesionalitou a připraveností na každou naší schůzku. Celá procedura koupě bytu proběhla velmi rychle a perfektně. Naše dotazy byly zodpovězeny bez odkladu a to i o víkendu, nebo večer. 

Ještě jednou díky za vaše služby odvedené Profesionálem Petrem Čížkem.

Přejeme vám mnoho spokojených zákazníků jako jsme my :-)

S pozdravem Petr P. a Helena K.

22.6.2017

Vážený pane Jaderný,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za služby, které nám vaše realitní kancelář poskytla při koupi činžovního domu v Děčíně. Služby byly profesionální a na vysoké úrovni, ať už co se týká organizačních záležitostí (prohlídka nemovitosti, schůzky s majitelem a nájemníky), tak při vyřizování formalit (smlouva o rezervaci,kupní smlouva,apod.)  Celá koupě proběhla velmi hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Jednání ze strany realitní kanceláře bylo vždy seriózní a proto mohu vaši kancelář vřele doporučit dále.

S pozdravem
Kateřina Minden

16.6.2017

Dobrý den.

Tímto chceme s manželkou upřímně Vaším prostřednictvím poděkovat za služby při koupi bytu v Horní Rokytnici Vaší realitní makléřce Mgr. Tereze Klierové za její profesionálním a lidském přístupu. Jsme s její práci maximálně spokojeni. Přejeme Vaší REALITNÍ SPOLEČNOSI EVROPA, se sídlem ve Vrchlabí hodně spokojených zákazníku při využívání Vaších služeb.

S pozdravem

Jan a Klára Linkovi

Kutná Hora

14.6.2017

Vážený pane řediteli,
rádi bychom poděkovali touto cestou Vašemu realitnímu makléři p. Petru Čížkovi, za velice rychlý prodej rodinného domu, za jeho velmi příjemné chování, vstřícnost a velikou ochotu. Rádi se na Vás vždy obrátíme a budeme Vás všem známím doporučovat.
Moc děkujeme
S pozdravem
Markovi
Červený Újezd

19.4.2017

Važeny pane Gašpare,

Chteli bychom Vam touto cestou podekovat za velmi profesionalni pristup pri nakupu nemovitosti, nadstandardni servis a podnetne poradenstvi. Moc si vazime preciznich sluzeb vasi realitni kancelare. Radi se na vas znovu obratime a doporucime dale.

S pozdravem
manzele Kocmanovi

18.4.2017

Na základě obchodního kontraktu mezi mnou (soukromou osobou) a rk Evropa mohu tuto realitní společnost jen vřele doporučit a především vyzdvihnout spolehlivost, rychlost a efektivitu realitních makléřů. Pokud by se naskytla další možnost prodeje či koupi z mé strany zvolím opět tuto rk.

Přeji rk Evropa jen samé spokojené klienty a spoustu síly do dalších obchodních kontraktů.
Lucie Bařinová

 

11.4.2017

Dobrý den, paní Peterková, tak jsme včera úspěšně završily naši společnou akci. Děkuji Vám za vstřícnost, ochotu a spolehlivost při její realizaci. Myslím, že panovala spokojenost na obou stranách. Jak u prodávající, tak u mě jako kupující nemovitosti zprostředkované přes Vaši RK Vámi. Přeji Vám hodně úspěchů a spokojených klientů.

Zdraví Salajková Alena

Frýdlant nad Ostravicí

7.4.2017

Dobrý den pane Gašpare,
chtěl bych touto cestou poděkoval vašemu kolegovi panu Nátěstovi za velmi dobrou práci při prodeji naší nemovitosti.  Rád bych vyzdvihnul serioznost přístupu, aktivní a příjemnou komunikaci a platnost všech informací a kroků, které jsme v průběhu řízení obdrželi. 

Pan Nátěsta je nepochybně skvělým členem vaše obchodního týmu a  rád jej i vaší společnost doporučím.

Děkuji a přeji pěkný den.

Igor Pasker

3.4.2017

Dobrý den,
chtěli bychom moc poděkovat realitnímu makléři, panu Michalu Nátěstovi, za bezproblémový prodej naší nemovitosti. Vždy byl velmi milý, ochotný a kdykoli připravený nám odpovědět na jakýkoli dotaz.
Vaši RK můžeme všem vřele doporučit.

S pozdravem,
Kutilovi

30.3.2017

Děkuji Vám paní Adamcová za velmi profesionální a vstřícné jednání během prodeje nemovitosti až do konečné úspěšné realizace. Mohu Vás všem budoucím klientům vřele doporučit jako seriozní a spolehlivou realitní makléřku.
J. Šolc

27.3.2017

Dobrý den

spolupráci se zástupcem společnosti RK Evropa p. Nátěstou vnímám velmi pozitivně. Během zprostředkování prodeje parcely jsem byl pravidelně informován o situaci, komunikace byla příjemná, nabídnutý servis odpovídal mým očekáváním. Rád se na vaší RK někdy zase obrátím.

Děkuji za spolupráci
S pozdravem

Peter Obrtanec

26.3.2017

Dobrý den pane Nátěsta,

chci Vám poděkovat za bezproblémový průběh koupě bytu ve Vrchlabí, který jste obstaral od A do Z. Vše klaplo dle naší předchozí domluvy a i přes drobné komplikace jsme vždy vše s chladnou hlavou a konstruktivně vyřešili. Ještě jednou díky a budu se těšit na další spolupráci v budoucnu.

 

S pozdravem
J. Daněk 

Nejnovější nemovitosti

1 090 000 Kč
Počet obrázků5
Prodej bytu 1+1 35 m²
Žižkov II, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod
1 468 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej bytu 2+1 s lodžií, ul. 17. listopadu, Kutná Hora
17. listopadu, Kutná Hora, okres Kutná Hora
3 200 000 Kč
Počet obrázků24
Prodej prvorepublikové vily 260 m², pozemek 1 282 m²Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou
Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou
350 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej domu, pozemek 177m2, Hodějov.
Hoslovice, okres Strakonice
34 800 Kč / měsíc bez DPH
Počet obrázků11
Pronájem Hala-Open Space 184m2 a terasa 58m2, Praha 4 Nusle, Křesomyslova
Křesomyslova, Praha, okres Hlavní město Praha
530 000 Kč
Počet obrázků10
Děčín Bynov / Prodej bytu 1+1, OV, ve zvýšeném přízemí, 34 m2, po celkové rekonstrukci, Na Vyhlídce
Na Vyhlídce, Děčín, okres Děčín
3 870 000 Kč
Počet obrázků8
Prodej luxusního bytu 2+kk na Břevnově
Nad Kajetánkou, Praha, okres Hlavní město Praha
3 850 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej prostorného a prosluněného bytu 2+1 na Kubánském náměstí v Praze 10
Kubánské náměstí, Praha, okres Hlavní město Praha
26 500 000 Kč
Počet obrázků10
Prodej penzionu s restaurací, Líšnice u Prahy, 1.200 m2
Spálený Mlýn, Líšnice, okres Praha-západ
4 300 Kč / měsíc
Počet obrázků7
Pronájem kanceláře, Nádražní ul., Ostrava - Přívoz
Nádražní, Ostrava, okres Ostrava-město
5 000 Kč / měsíc
Počet obrázků7
Pronájem bytu 1+kk s lodžií - 25 m2, Liberec, ulice Jáchymovská
Jáchymovská, Liberec, okres Liberec
500 000 Kč
Počet obrázků15
Prodej rodinného domu 150 m², pozemek 200m²
Krupá, okres Rakovník
890 000 Kč
Počet obrázků11
Prodej bytu 2+1, ul. Zákrejsova, Ostrava-Přívoz
Zákrejsova, Ostrava, okres Ostrava-město
1 498 000 Kč
Počet obrázků5
Český Brod, prodej bytu, 4kk, 92m2
Tuchorazská, Český Brod, okres Kolín
999 000 Kč
Počet obrázků6
Prodej prosluněného bytu 1+kk v Buštěhradu
Sladkovského, Buštěhrad, okres Kladno
10 790 000 Kč
Počet obrázků19
Prodej nevšední vily o dispozici 6+1 (351 m2), samostatný byt (61 m2), dvojgaráž, pozemek 817 m2
Cihlářská, Hradec Králové, okres Hradec Králové

Mapa poboček