Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

19.10.2018

Pan Žemlička mě byl doporučen naší společnou známou. Již od prvního setkání nám bylo jasné, že je to člověk na svém místě a své práci rozumí. Vysvětlil nám postup při prodeji našeho bytu na Praze 3 a upozornil nás na možná úskalí. Vše nakonec proběhlo k naší velké spokojenosti. Ještě jednou touto cestou panu Žemličkovi děkujeme.

Manželé Vojtovi

17.1.2018

Dobrý den,

chci poděkovat za skutečně perfektní služby Vašeho zaměstnance pana Jana Zedníčka, který měl na starosti za Vaši společnost prodej bytu po mé zesnulé mamince na Koterovská ulici v Plzni.

Ať už šlo o jeho milé a vstřícné chování, výborné informování a spolupráci se mnou, byla jeho práce profesionální a opravdu ho moc chválím. Byla jsem s jeho poradenstvím i službami nadmíru spokojena.

Ještě jednou moc za vše děkuji a přeji hezký den.

Jindra Volínová

Plzeň

12.1.2018

Vážený pane Otava,
zdravím Vás z Plané.Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za službu,kterou jste s Richardem pro mě udělali.
V hájence jsme bydleli přes 50 let a nikdy nás nenapadlo,že bude třeba jí opustit.Vaše ochota a laskavost nám moc pomohla.Dnes vidím,že existují i hodní a ochotní lidé,kteří umí pomoci,bohužel takových moc není.
Ještě jednou Vám oběma moc děkuji.
      Jana Frouzová     

10.1.2018

Dobrý den, 

zasílám vám krátké hodnocení tykající se realitního makléře pana Ing. Václava Petroše.  

Musím podotknout, že jsem s ním byl vždy co se týče realit maximálně spokojen. Spolupracuji s ním již delší dobu. Vždy byl spolehlivý a dokázal mi se vším pomoci a poradit. Nemám tedy nic co bych  k jeho osobě mohl vytknout, či jakkoliv kritizovat. Ve spolupráci s ním, tedy budu i nadále pokračovat. 

S pozdravem a přáním hezkého dne,

 

Glogar Tomáš
Střechy Glogar
Příborská 2419
 

4.1.2018

Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat paní Trejbalové za perfektní spolupráci při prodeji bytu v Plzni. Vše vždy bylo,jak jsme si domluvili a přístup byl velmi vstřícný. Jsem maximálně spokojený a při případných možnostech budu vždy doporučovat.
Hezký den,
Valena

29.12.2017

Chtěla bych tímto poděkovat a zároveň doporučit realitní kancelář Evropa - Nusle, jejich spolupráce byla na skvělé úrovni, všichni byli velmi ochotný a milý, se vším mě poradili. Ještě jednou děkuji.

Kozáková

28.12.2017

Po dřívějších zkušenostech s realitními kancelářemi jsme si chtěli byt prodat sami. Od známého jsme dostali doporučení na pana Žemličku. Musím říct, že jeho přístup a profesionalita se vůbec nedá s ostatními makléři vůbec srovnávat. Náš byt prodal rychle a za super cenu. Můžeme ho všem vřele doporučit.

Královi

18.12.2017

Vážený pane Černý,

velice děkuji za ochotu a celkovou spolupráci.

 

Bude se snažit Vás i společnost Evropu všude chválit a pokud možno doporučovat.

 

Mějte se hezky a ať se Vám daří.

 

S pozdravem

Kocman

13.12.2017
Dobrý den,chtěl bych tímto poděkovat panu Pužejovi, že jsme měli možnost spolupracovat s Vaší realitní kanceláří při koupi rodinného domu, i když Vašim přímým klientem byla strana prodávají - pan Vojáček.
 
Koupě rodinného domu byla pro nás životním rozhodnutím a také závazkem jako rodičů dvou dětí.
Koncem června proběhla první schůzka s prodávajícími a panem inženýrem Pužejem. Dne 25.10. jsme nemovitost převzali, píšu Vám poté co jsme trošku vydechli, kdy jsme se před několika týdny se nastěhovali. 
 
Chtěl bych proto ještě jednou touto cestou poděkovat panu Ing. Pužejovi za spolupráci a komunikaci během letních čtyřech měsíců, kdy jsme řešili hypotéční financování, ladili detaily smlouvy a byly v kontaktu s panem Pužejem i prodávajícím. Velmi profesionální a příjemná byla též spolupráce s paní advokátkou Kejvalovou. 
 
S přáním klidných Vánoc a mnoha úspěchů Vašeho týmu v příštím roce,
Jan a Monika Šmídovi 
 
7.12.2017

Dobrý den, pane Gašpare,

Ještě jednou děkujeme za skvělou spolupráci, platbu za provizi jsem Vám dnes poslala na účet.

Mějte se hezky J

S pozdravem

Dagmar Brabcová

6.12.2017

Dobrý den paní Trejbalová,

chtěl bych Vám a vašim kolegům z realitní kanceláře Evropa poděkovat za pomoc a bezproblémové vyřízení všech záležitostí ohledně prodeje nemovitosti. Výborná práce a kdybych náhodou narazil na někoho, kdo bude řešit stejný problém, tak vás beze všeho doporučím. Děkuji ještě jednou, přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů, krásné vánoce a mnoho zdraví a štěstí do nového roku.

S pozdravem
Miroslav Korec 
 

6.12.2017

Dobrý den paní Trejbalová,

chtěl bych Vám a vašim kolegům z realitní kanceláře Evropa poděkovat za pomoc a bezproblémové vyřízení všech záležitostí ohledně prodeje nemovitosti. Výborná práce a kdybych náhodou narazil na někoho, kdo bude řešit stejný problém, tak vás beze všeho doporučím. Děkuji ještě jednou, přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů, krásné vánoce a mnoho zdraví a štěstí do nového roku.

S pozdravem
Miroslav Korec 

4.12.2017

Realitní makléř Vlastimil Adámek je velmi rychlý a pečlivý a mohu ho jen doporučit. Všechno precizně a rychle přichystáno, od podpisu rezervace do přepisu na družstvu trval nákup bytu 1 týden.

Děkuji moc

Ing. Jan Jičínský

4.12.2017

Dobrý den pane Trejbale,
děkuji za profesionální přístup při prodeji bytu. Zvláště děkuji pí. Marcele Košťálové za citlivý, rychlý postup v celém průběhu prodeje a za nadstandardní péči a ochotu. S pozdravem Karel P.

4.12.2017

Dobrý den pane Trejbale, děkuji za profesionální přístup při prodeji bytu . Zvláště děkuji pí.Marcele Košťálové za citlivý, rychlý postup v celém průběhu prodeje a za nadstandardní péči a ochotu. S pozdravem Karel P.

23.11.2017

Dobrý den pane Šimončíku,

děkujeme za vstřícnost a rychlé jednání, bezproblémový převod.

Přejeme hodně pracovních úspěchů.

Holky Fišerovy

23.11.2017

Dobry den pane Trejbale,

chtěla bych poděkovat vaší realitní kanceláři za pomoc s prodejem bytu v Čechách. Zvláště bych chtěla poděkovat panu Čížkovi, který nám pomáhal při prodeji. Bydlíme v Kanadě  a měla jsem obavy z prodeje, jednak už dlouho nežijeme v Čechách a neznáme nové zákony, a také vzdálenost přes půl světa na vyřizování všeho, co je potřeba při prodeji zařídit, se mi zdála velikou překážkou. Naši kamarádi žijící v Čechách nám doporučili vaši kancelář a pana Čížka, neboť jim prodával byt a byli s ním velice spokojeni.

Pan Čížek vždy okamžitě odepsal na moje e-maily, odpověděl na všechny moje otázky a poslal mi naskenované dokumenty a návrhy smluv. Na jaře jsme přiletěli do Čech a byli jsme domluveni s panem Čížkem na první schůzce s ním. Díky naší korespondenci, jsem měla všechny potřebné doklady a mohli jsme sepsat smlouvu. Dali jsme panu Čížkovi plnou moc nás zastupovat po dobu naší nepřítomnosti v Čechách a vrátili jsme se do Kanady.

Když jsem po čase dostala e-mail, že pan Ćížzek má vážného zájemce, odletěli jsme znovu do Čech.

Teď už je byt prodaný a my jsme rádi, že máme o jednu starost méně. Pan Čížek byl velice ochotný, vždy se přizpůsobil naším časovým možnostem, organizoval vše, co jsme v našem krátkém pobytu nestihli a vše řešil s úsměvem. Vytvořil příjemnou a přátelskou atmosféru při jednáni s námi i s kupujícimi.

Celkově jsme měli pocit, že jednáme s kamarádem, který se nám snaží pomoci.

Ještě jednou děkuji vaší kanceláři za perfektní spolupráci a přeji vám mnoho úspěchů do budoucnosti.

S pozravem

Jana B.

17.11.2017

Děkuji p. Ing. Žemličkovi za vstřícnost, flexibilitu a hlavně ochotu při prodeji bytu vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů. O každém kroku, jsem byl vždy neprodleně informován, jakékoliv moje dotazy mi byly hned a srozumitelně zodpovězeny. Děkuji.

Tomáš Kafka

15.11.2017

Vážení (RK Evropa),

tímto bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální přístup při řešení problémové životní situace týkající se prodeje bytu. Makléř RK Evropa, pan Adámek, proaktivně přistupoval k hledání klienta dané nemovitosti a hlavně díky jeho práci bylo vše vyřešeno v relativně krátkém časovém úseku, ke spokojenosti jak prodávajícího, tak kupujícího.
Veškerá administrativa spojená s přepisem družstevního podílu byla profesionálně a včas připravena, bez nutnosti úprav a doplnění.
V případě dalších obchodních případů se velmi rádi opět na RK Evropa, konkrétně na pana Vlastimila Adámka, obrátíme s žádosti o převzetí dalších případů....
S pozdravem
ing. Libor Kozubek
 
14.11.2017

Dobrý den pane Gašpare,

děkuji za seriozní jednání a profesionální přístup.

Rádi Vás uvidíme.

S pozdravem

O. Dlabola

Nejnovější nemovitosti

1 900 000 Kč
Počet obrázků8
Prodej bytu 3+1/L, 76 m2, Cyrila Boudy, Slaný
Cyrila Boudy, Slaný, okres Kladno
Info o ceně v RK
Počet obrázků4
prodej pozemky Plavsko
Plavsko, okres Jindřichův Hradec
Info o ceně v RK
Počet obrázků6
prodej garsonka J.Hradec
sídliště Vajgar, Jindřichův Hradec, okres Jindřichův Hradec
1 560 000 Kč
Počet obrázků8
Prodej bytu 2+1, Hlavní třída ul., Ostrava - Poruba
Hlavní třída, Ostrava, okres Ostrava-město
4 990 000 Kč
Počet obrázků12
Prodej RD 400 m2, pozemek 245 m2. Pražská, Slaný
Pražská, Slaný, okres Kladno
1 550 000 Kč
Počet obrázků3
Prodej bytu 4+1, Jungmannova, Frýdek-Místek
Jungmannova, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
23 000 Kč / měsíc
Počet obrázků8
Slunný byt 3+kk/ 2xB, gar.stání v rezidenčním projektu Havlíčkovy sady
Vršovická, Praha, okres Hlavní město Praha
7 398 000 Kč
Počet obrázků5
Prodej byt 2+kk 46m2 Praha 1 v osobním vlastnictví
Opletalova, Praha, okres Hlavní město Praha
4 000 000 Kč
Počet obrázků18
Prodej rodinný dům, Senomaty
U Rybníka, Senomaty, okres Rakovník
2 150 000 Kč
Počet obrázků5
Byt 4+1, 68m2, Vodárenská, Kladno
Vodárenská, Kladno, okres Kladno
Info o ceně v RK
Počet obrázků6
Prodej bytu 2+1, 53m2, Chotěboř
Chotěboř, okres Havlíčkův Brod
3 098 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej RD Hlásná Třebáň pozemek 693m2
K Berounce, Hlásná Třebaň, okres Beroun
499 000 Kč
Počet obrázků4
Prodej bytu 1+1, 48m2, osobní vlastnictví, Střelské Hoštice
Střelské Hoštice, okres Strakonice
9 000 Kč / měsíc
Počet obrázků6
Pronájem bytu 2+kk/B, 49m2, Generála Selnera, Kladno
Generála Selnera, Kladno, okres Kladno
4 980 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej zděné stavby vybaveného pohostinství na pozemku 9.482 m2, Tři Dvory, Kolín
Tři Dvory, okres Kolín
15 000 Kč / měsíc
Počet obrázků7
Pronájem bytu, 2+kk, 45 m2, Praha 7
U akademie, Praha, okres Hlavní město Praha

Mapa poboček