Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

30.7.2018

V dnešní době je velmi těžké najít toho opravdového, lidského makléře/ku profesionála, kterému svěříte prodej své nemovitosti a můžete mu důvěřovat. Ten/ta ,který/rá ví, co dělá a nemyslí jen na sebe. Ale když jsme poznali pani Alici Čamparu, tak jsme tu lidskost našli. A nevěřili jsme, že může být někdo v této uspěchané době tak milý, chápavý, vstřícný a to vše s obrovskou profesionalitou, odhodláním a energií. Paní Alice nám umožnila, aby  jsme mohli jít v životě zase dál...a patří jí za to velké...."děkujeme".

Od srdce můžeme jen a jen doporučit.

Jirka a Aneta S


 

27.7.2018

Dobrý den,

 

velice bych chtěl poděkovat Vaší realitní kanceláři a především makléřce paní Peterkové Imik za poskytnuté služby při pronájmu bytu na Hájích. Vše proběhlo na nejvyšší možné úrovni, čehož si velmi vážím.

 

Jen více takových makléřů.

Tomáš

20.7.2018

Vážený pane Fiřtíku,
byl jsem účastníkem základních kurzů BAE I. a  BAE II. ve vašem profesionalním podaním. Získal jsem mnoho vědomostí, které mi určítě pomohou nejen v makléřské činnosti, ale i v osobním životě. Ještě jsem potkal kolegy z jiných kanceláří a slyšel jsem mnoho užitečného o naši práci.

Nelituji vynaloženého času ani peněz za účast. Jestli mohu něco na kurzu zlepšit, tak to kafe co bylo k dispozici.

Děkuji Vám moc a těším se na další kurzy a workshopy.

S krásným letním pozdravem a přáním  hezkého víkendu

Ing. Ayman Abazid
realitní makléř Pobočka Karlín

18.7.2018

Realitní makléřka paní Andrea Frodlová je velice schopná a ochotná obchodnice. Vše zařídila k naší naprosté spokojenosti. Děkujeme za zprostředkování prodeje chaty. Jitka a Josef Novotní.

26.6.2018

Vážená realitko,

díky za prodej Vaší společnosti - zástupcem paní Marcelou Trejbalovou, našeho bytu v ulici Bellušova, Praha 5.

Byli jsme mile překvapeni profesionálním přístupem, vyřešením všech potřebných náležitostí s prodejem potřebných.

Díky moc. S pozdravem Lada P.

25.6.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou, vyslovit poděkování za spolupráci realitnímu makléři panu Dračkovi za jeho profesionální a lidský přístup. Při koupi rod. domu vzniklo více komplikací a pan Dračka byl vždy připraven situaci řešit. Nevytvářel nesmyslné komplikace a ještě se snažil daný problém vyřešit co nejrychleji, bez zbytečného stresování obou zúčastněných stran (což velmi oceňuji, protože spolupráce s našimi úřady není opravdu jednoduchá). Byli jsme mile překvapeni situací v RK Evropa a lidským a profesionálním přístupem pana Dračky.

S pozdravem

  
Petra Pitnerová
zdravotní laborant
Transfuzní oddělení

10.6.2018

Dobrý den,zasílám referenci na pana Daniela Strnada který nám velice pomohl s koupí rodinného domu v obci Bláto Uhlířské Janovice.Pan Strnad byl velice ochotný ,kdykoliv jsme něco potřebovali tak byl na telefonu a situaci okamžitě vyřešil k naší spokojenosti.Vždy byl včas na místě co se týče podpisu smlouvy či prohlídky domu ke které nám podal veškeré potřebné informace.Pana Strnada mohu všem jen doporučit je na něj opravdu spolehnutí.Děkuji.                                                                                                                                                                                                                  Iveta Navrátilová       

4.6.2018

Vážená paní Peterková,
jsme Vám s manželem moc vděčni za celou Vaši práci. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři, ale ani jeden z nich Vám nesahá ani po kotníky. Jste opravdový profesionál. Moc děkujeme.

Ještě jednou děkujeme . Růžičková

 

29.5.2018

Vážená paní Holíková, 

 

  chtěla bych touto cestou poděkovat paní Děcké, za profesionální, milý a lidský pristup + pomoc s koupí nemovitosti. Po celou dobu, co jsme vše vyřizovali, měla přehled o všem, zajímala se o to, jak vše probíhá a jestli nepotřebujeme s čímkoli pomoci. Vzhledem k tomu, že jsme měli problémovou prodávající, nebyly některé situace růžové, ale paní Děcká se vždy snažila o to, aby ve výsledku proběhlo vše bez problémů a s dobrým pocitem na obou stranách. Velmi jí tímto děkujeme. Opravdu moc.

 

S přáním pěkného dne, 

P+ J

17.5.2018

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Frodlové za její profesionální přístup, trpělivost a osobní nasazení při prodeji naší nemovitosti. Děkujeme.

16.5.2018

16. 5. 2018, 17:59, "Deny Kašpárková" napsal/a:

Dobry den, 

Vasi praci mohu zhodnotit jen kladne.Jsem velmi spokojena. Skvela, rychla domluva, mily a velmi ochotny pristup k zakaznikum. Mohu jen doporucit ostatnim. Dekuji za pomoc pri nalezeni noveho bydleni. 

15.5.2018

Rády bychom vyslovily  naše velké poděkování realitnímu makléři panu Klicperovi, který po celou dobu prodeje naší nemovitosti, jejíž  prodání nebylo  opravdu  jednoduché, neboť  tato nebyla léta udržována , přesto  pan Klicpera  prokázal velkou trpělivost, důslednost a celou záležitost úspěšně  a hlavně v klidu vyřídil. 

Kaplanová

15.5.2018


I recently had the opportunity to work with Adam when I was searching for an apartment. From the first day I noticed that he is very professional and speaks very good English.

Also I want to mention that Adam has great communication skills.

All throughout the negotiations with the owner, Adam was quick, which I really appreciate.

14.5.2018

Vážený pane, jsem starý člověk – 78 roků a v životě jsem prodával a kupoval různé nemovitosti. Nyní jsem při kontaktu s Vaší realitní kanceláří přišel do styku s panem Šlajsem, musím se s úctou vyjádřit ke způsobu, jakým tento pán organizuje pro mne potřebné věci ohledně prodeje. Umí dát informace o prodávané nemovitosti do širších souvislostí, s využitím rozsáhlých vědomostí o trhu s nemovitostmi. Výsledkem byl prodej nemovitosti, které bych bez jeho pomoci těžko prodával. Takže na prokázané služby s prodejem mohu jen poděkovat, což tímto činím. S úctou Ing. Miloš Mádr

30.4.2018

Dobrý večer paní Andreo. Chci Vám velmi poděkovat za Vaši příkladnou práci při koupi bytu v Kutné Hoře, který od Vás kupoval můj otec. Jako realitní makléřka, mohu posoudit práci jiných kolegů z různých konkurenčních
RK, s kterými jsem spolupracovala a tudíž zodpovědně říkám, že doposud jsem nepotkala tak šikovnou makléřku, jako jste Vy. Obchod proběhl rychle a k naší naprosté spokojenosti. Při jednáních jste byla vždy velmi příjemná, ochotná a hlavně PROFESIONÁL. Moc Vám paní Andreo za vše jménem mého otce děkuji. Ráda jsem Vás poznala. Přeji Vám hodně zdraví a pracovních úspěchů. Jana Hůlková

27.4.2018

Děkujeme za příjemnou prohlídku, nejlepší kterou jsme za poslední rok a půl absolvovali.
S pozdravem Jan Felkl

25.4.2018

Dobrý den pane inženýre,

chceme  Vám obě poděkovat za celou Vaši péči  a pomoc  při prodeji bytu po naší mamince a zároveň i za splněné slovo, které jste nám včera dal, protože  naše konta jsou dnes v pořádku. Ještě jednou děkujeme, zdravíme i Vaši paní a přejeme Vám i rodině krásné léto plné pohody a spokojenosti.

Anita Kulhánková a Edith Kasjaněnková

19.4.2018
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Klicperovi za pomoc s prodejem nemovitosti. Pan Klicpera má velmi profesionální přístup s vysokou orientací na zákazníka a pro mě byl současně prvním realitním makléřem, kterému jsem mohla plně důvěřovat a věděla jsem, že se na něj mohu ve všem spolehnout. Pana Klicperu určitě doporučuji za jeho pružné, spolehlivé a lidské jednání.
 
S pozdravem
 
Natálie Volfová 
18.4.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu makléři p. Otu Dračkovi za vstřícné jednání a ochotu z jeho strany s velkou nápomocí klientům.  Ještě jednou moc děkuji a jsem ráda , že jsem mohla koupi našeho bytu v Březinách vyřizovat právě s panem Dračkou. Bez jeho pomoci bychom nezvládli co se týče papírových záležitostí.  Přeji Vám spoustu spokojených klientů . Pěkný den.

Jana Strnadová

17.4.2018

Dobrý den,

chtěla bych za sebe i za mou rodinu velmi poděkovat RK Evropa, obzvlášť paní makléřce Lucii Skalické, díky níž můžeme trávit léto na nádherné chatě poblíž Slapské přehrady. Pro někoho je možná taková chata něco obyčejného, co se dnes v době plné možností již „nenosí“, pro nás je to ale splněný životní sen.

Paní Skalická byla velice příjemná a ochotná kdykoli s čímkoli poradit a věnovat nám svůj čas a trpělivost. A někdy té trpělivosti bylo zapotřebí hodně J)) Také nemohu nezmínit profesionální a opět příjemný přístup paní Mgr. Böhmové. Veškerá jednání se uskutečnila v přátelské atmosféře. Tyto dvě dámy jsou velkou výhrou pro RK Evropa, kterou mohu všem s čistým svědomím jedině doporučit.

Děkuji za všechno.

Klára Pečená

Nejnovější nemovitosti

18 000 Kč za měsíc
Počet obrázků10
Pronájem bytu 3+1 75 m2 Praha 4
Zimova, Kamýk, Praha, okres Hlavní město Praha
4 150 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej bytu 3+kk, OV, 68 m2, s lodžií, Praha 8 - Bohnice, ulice Vratislavská
Vratislavská, Bohnice, Praha, okres Hlavní město Praha
2 688 000 Kč
Počet obrázků12
Prodej rozlehlé zemědělské usedlosti o výměře 1 050 m2 obytné plochy v obci Buková, okres Domažlice, na pozemku o celkové výměře 4 941 m2
Buková, Mezholezy, okres Domažlice
30 000 Kč za měsíc
Počet obrázků3
Pronájem komerčního prostoru 151 m2, Havlíčkův Brod
Svatovojtěšská, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod
1 436 000 Kč
Počet obrázků15
Prodej rodinného domu 83 m2, pozemek 290 m2, Mimoň
Křížová, Mimoň I, Mimoň, okres Česká Lípa
8 500 Kč za měsíc
Počet obrázků6
Pronájem slunného bytu 1+kk po rekonstrukci v Hradci Králové
Severní, Slezské Předměstí, Hradec Králové, okres Hradec Králové
5 400 000 Kč
Počet obrázků22
Prodej restaurace, byt 1+1, ulice Osvobození Luka nad Jihlavou
Osvobození, Luka nad Jihlavou, okres Jihlava
1 348 000 Kč
Počet obrázků12
Prodej rodinného domu 2+1 80 m2 na pozemku 250 m2, ul. Tylova, Žíželice
Tylova, Žiželice, okres Kolín
1 680 000 Kč
Počet obrázků21
Prodej hezkého rodinného domu 2+1 na pozemku 697 m2, Opatovice u Zbýšova, Kutná Hora
Opatovice, Zbýšov, okres Kutná Hora
1 090 000 Kč
Počet obrázků14
Prodej rodinného domu v obci Nechanice, v části obce Suchá u Nechanic
Suchá, Nechanice, okres Hradec Králové
9 000 000 Kč
Počet obrázků35
Blšany u Loun, zámek k bydlení se zázemím pro podnikání, celková výměra 18 967 m2
Blšany u Loun, okres Louny
950 000 Kč
Počet obrázků14
Prodej rodinného domu se zahradou v obci Sv. Mikuláš u Kutné Hory.
Svatá Kateřina, Svatý Mikuláš, okres Kutná Hora
11 000 Kč za měsíc
Počet obrázků5
Zrekonstruovaný krásný byt 2+kk / 38m2, Praha 3, Žižkov, ul. Biskupcova
Biskupcova, Žižkov, Praha, okres Hlavní město Praha
2 763 000 Kč
Počet obrázků5
Prodej bytu 3+kk, 76 m2, a pozemku 98m2, Havlíčkův Brod
Havlíčkovo náměstí, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod
9 261 000 Kč
Počet obrázků8
Pozemek na výstavbu RD, 3.430 m2 v Mělníku.
Sokolská, Mělník, okres Mělník
5 500 Kč za měsíc
Počet obrázků8
Pronájem bytu 2kk s lodžií v Písku, 45 m2
Jablonského, Pražské Předměstí, Písek, okres Písek

Mapa poboček