Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

3.3.2021
Paní Chytilová je ženou na správném místě. Díky jejímu perfektnímu servisu a lidskému přístupu jsme získali krásný byt a to ještě s krásnější cenou.

Vřele doporučuji.

Děkujeme Vám pěkně za všechno :))) Mějte se krásně :)

M.( byt Zábřeh )
3.3.2021
Vážení.
Dobrý den.

Díky společnému názoru našeho sboru, které bylo předmětem jednání na schůzi dne 1.3.2021, jsme se rozhodli velmi pozitivně hodnotit spolupráci s panem Ing. Václavem Petrošem v záležitosti zajištění obsazení nebytových prostor domu č.p. 98 na ulici Malé náměstí ve Frýdku-Místku a tomto "názoru" či absolutní spokojenosti podat písemnou referenci.

Pan inženýr nás společně (sbor) přesvědčil o skutečnosti, že stále lze mezi obecným "balastem" realitních makléřů a jiných realitních kanceláří nalézt či potkat erudované osoby, které na daném místě považujeme za profesionály.

Jednalo se o zajištění zájemců, kteří se díky spolupráci "překlopili" až do formy "smluvních nájemců" u celkem tří samostatných obchodních případů, či "realitních příběhů". Spolupráci s panem Ing. Václavem Petrošem jsme zahájili společným projednáním našeho záměru pronájmu celkem tří samostatných nebytových prostorů, z nich každý byl a je složen dispozičně z několika místností. Pracovně jsme tyto NP označovali jako nebytový prostor "A", NP "B" a NP "C", přičemž jednotlivé NP byly před několika lety pronajaty společnostem T-Mobile a.s., ČEDOK a.s. a FOKUS Optik a.s. Jednotlivé NP byly a jsou o těchto výměrách (cca) 100 m2, 100 m2 a 50 m2. Nebytové prostory nebyly k pronájmu využívány prakticky 5 let, jelikož objekt samotný byl předmětem podvodu a úvěrového podvodu jednoho z členů našeho sboru a dlouhou dobu trvalo "české juridikci" vrácení domu oprávněnému historickému vlastníkovi, a to formou soudního určení vlastnického práva a následného provedené záznamu do katastrálního operátu záznam pravomocného soudního rozhodnutí. Tolik pouze k historii, která předcházela navázání spolupráce s panem Ing. Petrošem.

Snad jen pro celkovou úplnost je nutné pravdivě uvést, že před vstoupením do spolupráce s panem Ing. Václavem Petrošem jsme sami, ale v časem a jinými záležitostmi omezeném prostoru, vyvíjeli aktivity, směřující k pronájmu zmíněných tří nebytových prostor. Absolvovali jsme několik jednání s hypotetickými zájemci, ale tato naše "amatérská" počínání jednak neměla úroveň profesionálního přístupu, nebyla podloženo přehledem o trhu s obdobnými nebo totožnými realitami, nebyla provázáno erudicí a znalosti právního povědomí, či finančního povědomí (v porovnání s panem Ing. Václavem Petrošem po reálném zhodnocení "ad post") a proto se nesetkala s úspěchem. Dnes i díky panu Petrošovi víme "proč" a sebekriticky uznáváme, že případný úspěch našeho počínání mohl být případně jen produktem skutečné náhody či výjimečného štěstí.

Pokud bychom měli shrnout do stručnějšího pojetí naše hodnocení a poděkování, pak bychom (POZOR !!!) u všech tří samostatných případů:

- 1. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "B" společnosti Optika ORANGE s.r.o. - optika,
- 2. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "A" společnosti EATY GROUP s.r.o. - balíčková strava,
- 3. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "C" společnosti Neo MI s.r.o. - picérie,

museli vždy (tedy celkem 3 x) uvést:
osobní přístup - vynikající
zajištění klientů - zájemců - vynikající
poradenství a volba "taktiky" pro nabízení realit - vynikající
nastavení limitů cen nájmů pro prodejnost na trhu - vynikající
dojem z místních šetření, prohlídek, jednání a osobní autority - vynikající
příprava průvodní dokladové rezervační řady - vynikající
příprava průvodní dokladové řady konečných finálních smluvních ujednání - vynikající
osobní asistence při prohlídkách a místních úkonech (před příchody klientů, za účasti klientů, při sjednávání podílu námi nákladově realizovaných oprav a úprav, při určení jaké opravy a úpravy již budou na náklady zájemce, korekce textů smluvních ujednání, předávání NP k užívání a podobně) - účelná a vynikající.
informační servis - vynikající.
Případně jinak: S čistým svědomím a vědomím, jako výraz "negace" hodnocení => nemáme co vytknout či doporučit ke zlepšení.

Poznámka: V případě potřeby potvrzení našich slov, či pro případ osobní reference pro jiné případné "klienty" na jakékoliv pozici (prodávající, kupující, pronajímatel, nájemce) výslovně souhlasíme s předáním telefonního čísla osobního telefonu ... 731 254 464 ... Ing. Tomáš Literák ... SDH Místek ... a obsah výše uvedených tvrzení rádi potvrdíme i ústně.

Děkujeme.

S pozdravem

Ing. Tomáš Literák - náměstek starosty
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Místek
IČ: 49562720
tel. 731 254 464
tliterak@seznam.cz
sdh-mistek@seznam.cz
26.2.2021
Dobrý den, paní Kozová,

 

velice děkuji za Vaši pomoc a za zaslání dokumentů.

 

Velice rádi se na Vás obrátíme v případě řešení nějakých ubytovacích potřeb v budoucnu.

 

S pozdravem

 

 

Ing. Marek Šnajdr
26.2.2021
Dobrý den

Hlásím, že částka dorazila v naprostém pořádku a podle kupní smlouvy včetně dodatku ihned jak to bylo možné, díky moc za to a za Vaší péči :-)
22.2.2021
Koupili jsme přes RK Evropa byt ve Špindlerově Mlýně. Vše proběhlo naprosto v pohodě. Jednali jsme se slečnou Erlebachovou.
Ocenili jsme její otevřené jednání bez nějakého vnucování, nebo zamlčování nedostatků.
Skvělý servis, profesionální, ale i příjemný přístup.
Postarala se o vše od osobního doručení smluv domů až po přepis energie.
Můžeme doporučit.

Petr Ocelík
19.2.2021
Dobrý den,

rádi bychom, tou to cestou poděkovali za služby RK Evropa.
Zvláště pak realitní makléřce slečně Lence Erlebachové za profesionálně odvedenou práci při procesu koupi naší nemovitosti.
Vše bylo srozumitelné, rychlé, a nadstandartní.
Ještě jednou ji tím to děkujeme a přejeme ji pevné zdraví.

Manželé Trampotovi, Hradec Králové
17.2.2021

Dobrý den,,
rádi bychom poděkovali slečně Lence Erlebachové, realitní makléřce RK EVROPA,
za pomoc při prodeji našeho bytu v Horní Rokytnici, zejména za excelentní organizaci
prodeje včetně spolupráce s advokátní kanceláři, vyřizování všech náležitostí, souvisejících
se změnou vlastníků a rychlou reakcí při řešení vzniklých situací. K hladkému průběhu
prodeje také prospěla ochota, operativnost, vstřícnost a kultivovanost slečny Erlebachové.

S přáním dalších pracovních úspěchů Ing.Jan Mauric, CSc s manželkou
10.2.2021
Výborná, rychlá a přátelská spolupráce. Velice sympatická realitní makléřka Dagmar Chytilová nám velmi zpříjemnila hledání pronájmu. Díky ní se komplikované vyřizování stalo vždy milým setkáním. Paní Chytilovou určitě všem doporučujeme.

Luboš M.
10.2.2021
10. 2. 2021
Pan Fiřtík je odborník na slovo vzatý. Jeho mnoholetá zkušenost ve světě realit z něho udělala pravého "kormidelníka" realitní lodi. Který navíc umí své zkušenosti zábavně předávat tak, aby inspiroval celou svou posádku makléřů k vysoké profesionalitě a férovému jednání s klientem. Jeho kurzy na Business Academy Evropa jsou spolehlivým zdrojem důležitých rad, které by měl vědět každý, kdo se chce ponořit do nevyzpytatelných vod práce makléře.

Přeji hezký den
Mgr. Karolína Pospíšilová
České Budějovice
9.2.2021
Dobrý den paní Šašková.
Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za servis při zprostředkování Vašich služeb. Nemůžu si na nic stěžovat a budu Vás všude vřele doporučovat.

Děkuji a hezký den.
Pavel Nový
3.2.2021
Dobrý den, já jsem HIEU BUI QUANG Vietnamec.

Děkuji vám moc, za nemovitost co jsem si koupil od vás a konkrétně pána Jaroslav Hašek mě obsloval.

Pán Jaroslav Hašek je Profesionální Realitní makléř, krásný a skvělé obsloval, Jsem úplně maximalně spokojenej...

A urcitě když něco potřebuji, 100% přijdu k vám a to taky řeknu všem lidé a kamarádovi.

Jěstě jednou moc krát vám děkuji.

Krásný den vám přeji.

S pozdravem.

S ústou.

HIEU BUI QUANG
25.1.2021
25.1.2021

Vážený pane Fiřtíku,
absolvoval jsem Vámi vedené kurzy BAE I - III odborné způsobilosti pro realitní makléře.
Děkuji Vám za velmi výstižný a srozumitelný výklad, množství přínosných informací i z praxe, potřebných k tak zodpovědné práci realitních makléřů. Za přehledné materiály a za přátelskou atmosféru.
To vše ve mně vždy vzbuzovalo nedočkavost na další den přednášek. Vaše semináře vřele doporučuji budoucím i současným makléřům.
Těším se na naše další setkání a přeji Vám mnoho dalších spokojených účastníků.

S přátelským pozdravem

Tomáš Hykman
Praha 4 Podolí
19.1.2021
19.1.2021

Vážený pane Fiřtíku,
ráda jsem se zúčastnila již několika Vašich školení pro realitní makléře. Vždy jsem se dozvěděla množství přínosných a hlavně relevantních informací doplněných poznatky přímo z praxe. Perfektně zpracované materiály pro nás studenty jsou samozřejmostí. Kurzy vždy proběhly, především Vaší zásluhou, ve velmi přátelské a pohodové atmosféře, čas při nich plyne velmi rychle.
Děkuji, že jsem mohla školení, které využiji pro svoji práci absolvovat právě u Vás a věřím, že mi také pomůže k úspěšnému složení Zkoušky odborné způsobilosti. Budu se těšit na další kurzy pod Vaším vedením.
Přeji Vám hezký den

Soňa Bednářová
realitní makléřka Praha 4
18.1.2021
18.1.2021

Dobrý den,
děkuji za velmi přínosné školení kurzů BAE I – BAE III a to i za další kurzy, které nabízíte.
Ve všech kurzech, co jsem byl, jsou velmi cenné informace, se kterými se setkáme při naší práci a je dobré je mít dobře vysvětlené, což je veliký přínos od Vás.
Jen tak dál a budu se těšit na další seminář, který mě dá mnoho dalších užitečných informací.
S pozdravem a přáním dalších spokojených účastníků kurzů
Michal Sattler
Praha 4 Krč
18.1.2021
Dobrý den.Rádi bychom touto cestou poděkovali realitní kanceláři Evropa, konkrétně makléřce paní Veronice Pácaltové. Delší dobu jsme sháněli chatu v Hradci Králové a okolí. Po zkušenostech s prohlídkami několika objektů a jednáním makléřů, jsme naše snažení pomalu vzdávali...Náhodou jsme narazili na chatu, která byla k prodeji v Novém Městě nad Metují, v nabídce RK Evropa, makléřky Veroniky Pácaltové. Slovo dalo slovo a 21.10. jsme měli schůzku v Novém Městě. Velice oceňuji profesionální přístup, vstřícné a ochotné jednání Veroniky. Perfektní znalost objektu, okolí. Nemovitost jsme si mohli v klidu prohlédnout a naše dotazy byly ihned odpovězeny. Ještě v ten den jsme domluvili schůzku v kanceláři v Hradci za účelem koupě nemovitosti. O každém kroku jsme byli informováni a díky intenzivní práci paní makléřky jsme mohli za několik týdnu na chatu jezdit.Paní Veronice a také RK Evropa přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníků. Ještě jednou moc děkujeme!Štefanikovi

Hradec Králové
18.1.2021
Co se týče pana Petroše -milý ,vstřícný, byl jsem s ním spokojen
Pavel Kubala
14.1.2021
Dobrý den paní Třmínková,
děkuji za Váš email a veškerou podporu, kterou jste poskytla během obchodu.
Vybrala jsem si dobře, a to zdaleka nejenom byt :)

Přeji hodně dobrých obchodů do budoucna!
10.1.2021
Dobrý den,

 

tímto bych chtěla poděkovat za výbornou práci vašeho makléře Jaroslava Haška. Především za dochvilnost, vstřícné jednání a rychlost, s jakou byl můj požadavek, pronájem bytu, vyřízen.

Vzhledem k vynikající zkušenosti mam v plánu se do budoucna obrátit opět na pana Haška.

 

 

S přátelským pozdravem,

Iva Moudříková
8.1.2021
Velice oceňujeme profesionální a zároveň lidský přístup prodejce.
Celkově velice dobrý dojem ještě podtrhl úspěšný prodej nemovitosti v krátkém čase a za předem sjednanou cenu.
Až budeme příště prodávat nebo kupovat jakoukoliv nemovitost, s důvěrou se na pana Karáska opět obrátíme.

Díky. Grofová
7.1.2021
Ráda bych Vám a RK Evropa Vrchlabí tímto ještě jednou poděkovala. Při koupi domu jsme s mojí mamkou byly maximálně spokojené.
Velice oceňuji milé a ochotné vystupování, empatický přístup, vše srozumitelně vysvětleno, odbornost a celkově nadstandardní péče. Děkujeme!

Váňová

Nejnovější nemovitosti

349 000 Kč
Počet obrázků3
Prodej řadové zděné garáže v Hradci Králové na Pouchově
Pouchov, Hradec Králové, okres Hradec Králové
3 000 000 Kč
Počet obrázků5
Prodej bytu 2+kk 45m² ul. Amálská, Kladno
Amálská, Kladno, okres Kladno
6 000 Kč za měsíc
Počet obrázků3
Pronájem obchodních prostor, 44 m2 Roztoky u Jilemnice
Roztoky u Jilemnice, okres Semily
10 000 Kč za měsíc
Počet obrázků9
Pronájem prostorného bytu 3+1 s lodžií 71m2
Družstevní, Vrchlabí, okres Trutnov
8 000 Kč za měsíc
Počet obrázků9
Pronájem bytu 1+kk 36 m2
Kloučkova, Rakovník II, Rakovník, okres Rakovník
12 000 Kč za měsíc
Počet obrázků7
Pronájem bytu 2+kk, 35 m2, Brno
Radlas, Zábrdovice, Brno, okres Brno-město
16 500 Kč za měsíc
Počet obrázků14
Pronájem bytu 3+1/L, 68 m2, Říčany, U Olivovny
U Olivovny, Říčany, okres Praha-východ
9 500 Kč za měsíc
Počet obrázků16
Pronájem rekonstruovaného bytu 1+kk v Modřanech na Praze 4
Petržílova, Modřany, Praha, okres Hlavní město Praha
8 300 Kč za měsíc
Počet obrázků10
Pronájem bytu 2+1, 52m2, ulice Tlapáková, Ostrava Hrabůvka
Tlapákova, Hrabůvka, Ostrava, okres Ostrava-město
volejte makléři
Počet obrázků5
Prodej poloviny lesa, 1 007 m2, Kamberk
Kamberk, okres Benešov
8 000 Kč za měsíc
Počet obrázků6
RETRO CHATA PLZEŇ - Losiná
Losiná, okres Plzeň-město
1 498 970 Kč
Počet obrázků9
Prodej zemědělského objektu 336 m2 na pozemku 540 m2
Mančice, Dolní Chvatliny, okres Kolín
14 EUR za m2/měsíc
Počet obrázků12
Pronájem (podnájem) kanceláře 118 m² Budějovická, Praha 4
Budějovická, Michle, Praha, okres Hlavní město Praha
3 449 000 Kč
Počet obrázků16
Prodej bytové jednotky 2+1 v centru města Hradce Králové v ulici U Koruny.
U Koruny, Pražské Předměstí, Hradec Králové, okres Hradec Králové
od 9 770 000 Kč
Počet obrázků4
East Gardens Strančice - domy 5+kk se zahradou
K Pískovně, Strančice, okres Praha-východ
480 000 Kč
Počet obrázků6
Prodej pozemku
Roudné, okres České Budějovice

Mapa poboček