Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

6.5.2021
Dobrý večer pane Světínský,

S časovým odstupem bych Vám chtěl poděkovat za Vaše služby, spojené s prodejem bytu v Brumově.
V této nelehké době covidové, kdy mají lidé obvykle jiné starosti k řešení, proběhlo vše hladce, bez nějakých problémů a zádrhelů. Oceňuji Vaše profesionální, slušné a spolehlivé jednání, kdy jste se snažil vždy vyjít vstříc názorům a časovým možnostem jak prodávajícího, tak kupujícího.

Ještě jednou děkuji a pokud bude příležitost, určitě doporučím Vaše služby i mým přátelům a známým.

Pěkný večer přeje
Ing. Radek Strnad
6.5.2021
Dobrý večer pane Světínský,

S časovým odstupem bych Vám chtěl poděkovat za Vaše služby, spojené s prodejem bytu v Brumově.
V této nelehké době covidové, kdy mají lidé obvykle jiné starosti k řešení, proběhlo vše hladce, bez nějakých problémů a zádrhelů. Oceňuji Vaše profesionální, slušné a spolehlivé jednání, kdy jste se snažil vždy vyjít vstříc názorům a časovým možnostem jak prodávajícího, tak kupujícího.

Ještě jednou děkuji a pokud bude příležitost, určitě doporučím Vaše služby i mým přátelům a známým.

Pěkný večer přeje
Ing. Radek Strnad
2.5.2021
Zdravím.
Rád bych touto cestou,poděkoval vašemu spolupracovníkovi Václavu Petrošovi ing ,který se věnoval prodeji mého pozemku v Horních Domaslavicích.Přes komplikace s připojením vody a elektřiny k pozemku se vytrvale snažil dál přivádět zájemce a přesvědčovat je o výhodách koupi pozemku.Nakonec byla jeho píle odměněna tím,že místo původního pozemku o rozloze zhruba 2600 m2,přesvědčil a prodal celý pozemek o rozloze asi 11000 m2.,jednomu ze zájemců..I konečné formality s prodejem,převod na katastru a proplacení peněz za prodej, bylo vyřízeno s nečekanou rychlostí a minimem setkání,přesto,že to bylo v době omezení Covidovou pandemií.
Je to prostě vytrvalý,snaživý člověk s elegancí i přehledem ,který navíc dovede odhadnout lidi,kteří mají zájem o koupi nemovitostí.
Ještě jednou děkuji vaší společnosti i p.Petrošovi za skvělý přístup a přeji Vám hodně úspěchů do dalších let.
Kubský Vladimír
Okružní 2876
Frýdek Místek
28.4.2021
Dobrý den.
Děkuji panu Havlovi za prodej domu po babičce ve Vyškově. Pan Havel je profesionál na svém místě a má skvělý přístup ke klientům. Děkuji Vám. M. Tobolová
12.4.2021
Dobrý den Tomáši,
chtěla bych Vám poděkovat za přístup k nám studentům v přípravném kurzu.
Vždy přicházíte s úsměvem na tváři, což přispívá k pozitivní náladě celé skupiny a snáze se pak vstřebávají všechny ty důležité informace.
Děkuji za Vaši trpělivost s našimi dotazy a děkuji Vám za motivaci, kterou jste mi pokaždé vlil do žil.

S přátelským pozdravem
Mgr. Gabriela Mikešová
pobočka Olomouc
11.4.2021
Dobrý večer paní Kozová,
chtěl jsem Vám celkově poděkovat za velmi dobré a profesionální realitní služby.

Mám určité srovnání a určité "rozdíly" v realitních službách existují...

Pěkný večer i celý nadcházející týden
S pozdravem
Martin Nekovář
7.4.2021
Dobry den,

moc dekuji za informaci a celkove za uspesnou spolupraci a vubec vsechno.
Sousedi sou na nas zatim hodni, tak to tak snad zustane i po rekonstrukci koupelny, uz se na ni chystame :) .


Velice dekuji
S pratelskym pozdravem
Ondrej Nohac a Petra Havrdlikova
6.4.2021
Dobrý den, paní Králová,

 

rád bych Vám poděkoval za profesionální a precizní práci při vyhledání nemovitosti, dle mého zadání. Též velice děkuji za Vaší součinnost při kontrole všech potřebných smluv, k realizaci koupě bytu.

 

Vaše pracovní nasazení, ochota, spolehlivost a znalost problematiky na realitním trhu, je velkým přínosem.

 

Kdykoliv Vás mile rád doporučím svým přátelům a známým , kteří budou prodávat či kupovat nemovitost.

 

Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů.

 

S pozdravem

 

Luděk Říha
1.4.2021
Prodej bytu proběhl velmi rychle a za vyšší cenu, než byl v inzerci nabízen. Jednání pana makléře je profesionální a vstřícné. Děkuji, Ondřej V.
25.3.2021
Vážený pane Jaderný,

Děkuji za garanci a koordinaci celého procesu, bylo to neobyčejně příjemné a profesionální jednání.

Tento víkend jedeme prvně do Chřibské pobýt, tak se moc těším, že místo začneme nějak vnímat.

Ať se Vám daří, přeji dobré obchodní i osobní období a třeba někdy na viděnou.

S úctou,


Jindra Vejvodová | Freelance Brand strategist & Consultant
15.3.2021
Dobrý den, chtěli bychom s manželem poděkovat panu Havlovi a slečně Havlové za výborně provedenou práci. Prodej našeho pozemku probíhal celou dobu bez problému. Prodej pozemku byl komplikovaný, jelikož bylo potřeba zařídit pár formálních záležitostí, ale od dohody na prodeji jsme veškeré záležitosti nechali na realitní kanceláři a nemuseli nic řešit. Oba makléři jsou profesionálové a lidé na svém místě. Díky za vše, Šumanovi
9.3.2021
Vážená paní Králová,

velmi Vám děkujeme za nedělní prohlídku a Váš profesionální a milý přístup. Bohužel jsme vybraly nakonec jiný byt.

Dekuji za pochopení.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Denisa Havelkova
8.3.2021
Dobrý den, pane Karásek,

děkuji za Vaši ochotu a velmi přívětivý, nápomocný a věcný přístup v průběhu celého procesu prodeje nemovitosti a samozřejmě za dosažení výborné prodejní ceny. Určitě budu mít Vaší firmu na paměti v případě potřeby prodeje či nákupu další nemovitosti.

Děkuji.

S pozdravem
Radek Mittelbach
8.3.2021
Pane Gašpare,

ještě jednou moc díky za perfektní spolupráci a až se v budoucnu rozhodnu pro vlastní bydlení, s důvěrou se na Vás obrátím.

Děkuji a přeji hodně zdraví a štěstí

Kristýna Lešová
8.3.2021
Musím se podělit o radost z prodeje pozemků, které jsem svěřila k rozdělení a prodeji panu Zdeňku Havlovi a jeho kolegyni. Dříve jsem pozemek prodávala sama a bohužel neúspěšně. Dostala jsem doporučení na pana Havla a jeho kancelář. Po první schůzce se mi líbil nápad velký pozemek rozdělit a prodat po menších dílech. Předala jsem panu Havlovi maximální důvěru, zajistil vše potřebné pro prodej a rozdělení. Byla jsem ráda, že jsem se nemusela o nic starat. Postupně mě informoval o prodeji a já jsem jen jezdila podepisovat kupní smlouvy. Jsem nadmíru spokojená a budu jen doporučovat. Děkuji a přeji pěkný den Věra Mašková, Hranice.
5.3.2021
Dobrý večer,

moc vám děkuji, květina mě potěšila.

Spokojení jsme velice. Rychlost a ochota, to bylo super.

Teď to jen dát do kupy.

Přeji vám krásný zbytek večera

Bc. Lucie Vinklátová
5.3.2021
Ráda bych vyjádřila svůj nesmírný vděk za profesionalitu a velmi příjemné jednání ze strany pana Lubora Karáska. Při koupi bytu jsme nezaznamenali žádné komplikace a vše bylo hladce vyřešeno až do zdárného konce. Velice si vážím jeho vstřícného jednání a výborných komunikačních schopností. Pana Karáska mohu srdečně doporučit a věřím v naší další spolupráci s ním i s realitní kanceláří Evropa.

Srdečně zdraví,

A. Martinová a M. Martin
4.3.2021
Vážený pane Karásku,

referenci na kancelař jsem již poskytl a k Vaši osobě - maximální spokojenost, oceňuji prozákaznický přístup, vysokou profesionalitu i příjemné zastupování :-).

Přeji hezký den,

Jakub Králík
3.3.2021
Paní Chytilová je ženou na správném místě. Díky jejímu perfektnímu servisu a lidskému přístupu jsme získali krásný byt a to ještě s krásnější cenou.

Vřele doporučuji.

Děkujeme Vám pěkně za všechno :))) Mějte se krásně :)

M.( byt Zábřeh )
3.3.2021
Vážení.
Dobrý den.

Díky společnému názoru našeho sboru, které bylo předmětem jednání na schůzi dne 1.3.2021, jsme se rozhodli velmi pozitivně hodnotit spolupráci s panem Ing. Václavem Petrošem v záležitosti zajištění obsazení nebytových prostor domu č.p. 98 na ulici Malé náměstí ve Frýdku-Místku a tomto "názoru" či absolutní spokojenosti podat písemnou referenci.

Pan inženýr nás společně (sbor) přesvědčil o skutečnosti, že stále lze mezi obecným "balastem" realitních makléřů a jiných realitních kanceláří nalézt či potkat erudované osoby, které na daném místě považujeme za profesionály.

Jednalo se o zajištění zájemců, kteří se díky spolupráci "překlopili" až do formy "smluvních nájemců" u celkem tří samostatných obchodních případů, či "realitních příběhů". Spolupráci s panem Ing. Václavem Petrošem jsme zahájili společným projednáním našeho záměru pronájmu celkem tří samostatných nebytových prostorů, z nich každý byl a je složen dispozičně z několika místností. Pracovně jsme tyto NP označovali jako nebytový prostor "A", NP "B" a NP "C", přičemž jednotlivé NP byly před několika lety pronajaty společnostem T-Mobile a.s., ČEDOK a.s. a FOKUS Optik a.s. Jednotlivé NP byly a jsou o těchto výměrách (cca) 100 m2, 100 m2 a 50 m2. Nebytové prostory nebyly k pronájmu využívány prakticky 5 let, jelikož objekt samotný byl předmětem podvodu a úvěrového podvodu jednoho z členů našeho sboru a dlouhou dobu trvalo "české juridikci" vrácení domu oprávněnému historickému vlastníkovi, a to formou soudního určení vlastnického práva a následného provedené záznamu do katastrálního operátu záznam pravomocného soudního rozhodnutí. Tolik pouze k historii, která předcházela navázání spolupráce s panem Ing. Petrošem.

Snad jen pro celkovou úplnost je nutné pravdivě uvést, že před vstoupením do spolupráce s panem Ing. Václavem Petrošem jsme sami, ale v časem a jinými záležitostmi omezeném prostoru, vyvíjeli aktivity, směřující k pronájmu zmíněných tří nebytových prostor. Absolvovali jsme několik jednání s hypotetickými zájemci, ale tato naše "amatérská" počínání jednak neměla úroveň profesionálního přístupu, nebyla podloženo přehledem o trhu s obdobnými nebo totožnými realitami, nebyla provázáno erudicí a znalosti právního povědomí, či finančního povědomí (v porovnání s panem Ing. Václavem Petrošem po reálném zhodnocení "ad post") a proto se nesetkala s úspěchem. Dnes i díky panu Petrošovi víme "proč" a sebekriticky uznáváme, že případný úspěch našeho počínání mohl být případně jen produktem skutečné náhody či výjimečného štěstí.

Pokud bychom měli shrnout do stručnějšího pojetí naše hodnocení a poděkování, pak bychom (POZOR !!!) u všech tří samostatných případů:

- 1. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "B" společnosti Optika ORANGE s.r.o. - optika,
- 2. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "A" společnosti EATY GROUP s.r.o. - balíčková strava,
- 3. samostatný případ (časově, organizačně, finančně i právně) pronájem nebytového prostoru "C" společnosti Neo MI s.r.o. - picérie,

museli vždy (tedy celkem 3 x) uvést:
osobní přístup - vynikající
zajištění klientů - zájemců - vynikající
poradenství a volba "taktiky" pro nabízení realit - vynikající
nastavení limitů cen nájmů pro prodejnost na trhu - vynikající
dojem z místních šetření, prohlídek, jednání a osobní autority - vynikající
příprava průvodní dokladové rezervační řady - vynikající
příprava průvodní dokladové řady konečných finálních smluvních ujednání - vynikající
osobní asistence při prohlídkách a místních úkonech (před příchody klientů, za účasti klientů, při sjednávání podílu námi nákladově realizovaných oprav a úprav, při určení jaké opravy a úpravy již budou na náklady zájemce, korekce textů smluvních ujednání, předávání NP k užívání a podobně) - účelná a vynikající.
informační servis - vynikající.
Případně jinak: S čistým svědomím a vědomím, jako výraz "negace" hodnocení => nemáme co vytknout či doporučit ke zlepšení.

Poznámka: V případě potřeby potvrzení našich slov, či pro případ osobní reference pro jiné případné "klienty" na jakékoliv pozici (prodávající, kupující, pronajímatel, nájemce) výslovně souhlasíme s předáním telefonního čísla osobního telefonu ... 731 254 464 ... Ing. Tomáš Literák ... SDH Místek ... a obsah výše uvedených tvrzení rádi potvrdíme i ústně.

Děkujeme.

S pozdravem

Ing. Tomáš Literák - náměstek starosty
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Místek
IČ: 49562720
tel. 731 254 464
tliterak@seznam.cz
sdh-mistek@seznam.cz

Nejnovější nemovitosti

info v RK
Počet obrázků5
Parkovací dům Výšina, Havlíčkův Brod
Na Výšině, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod
350 000 Kč
Počet obrázků10
Prodej chatičky, Vrchlabí - Letná
Vrchlabí, okres Trutnov
13 000 Kč za měsíc
Počet obrázků14
Pronájem bytu 2kk 80m2
náměstí starosty Pavla, Kladno, okres Kladno
498 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej zděné chatičky se zahrádkou, Vrchlabí - Letná
Vrchlabí, okres Trutnov
7 000 Kč za měsíc
Počet obrázků10
Pronájem garsoniery v Pardubicích - Polabinách ul. Prodloužená
Prodloužená, Polabiny, Pardubice, okres Pardubice
9 748 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej mezonetového bytu 4+kk, 144 m2 v centru Vrchlabí
Zámek, Vrchlabí, okres Trutnov
2 227 000 Kč
Počet obrázků18
Děčín IX - Bynov / Prodej pěkné bytové jednotky o velikosti 3+1 v klidné části sídliště.
Sokolská, Děčín IX-Bynov, Děčín, okres Děčín
3 850 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej bytu 1+kk 35m2
Sevastopolská, Starý Lískovec, Brno, okres Brno-město
4 000 Kč za měsíc
Počet obrázků3
Pronájem kanceláře o velikosti 15 m2 v centru Náchoda
Masarykovo náměstí, Náchod, okres Náchod
8 000 Kč za měsíc
Počet obrázků3
Pronájem kanceláře o velikosti 41 m2 v centru Náchoda
Masarykovo náměstí, Náchod, okres Náchod
6 500 Kč za měsíc
Počet obrázků3
Pronájem kanceláře o velikosti 23 m2 v centru Náchoda
Masarykovo náměstí, Náchod, okres Náchod
5 500 Kč za měsíc
Počet obrázků3
Pronájem kanceláře o velikosti 28 m2 v centru Náchoda
Masarykovo náměstí, Náchod, okres Náchod
13 000 Kč za měsíc
Počet obrázků24
Pronájem příjemného a útulného bytu 3+kk/L na oblíbeném sídišti Novodvorská, v ulici Jílovská
Jílovská, Lhotka, Praha, okres Hlavní město Praha
8 500 Kč za měsíc
Počet obrázků6
Pronájem bytu 3+1, 68 m2, Světlá nad Sázavou
Na Sídlišti, Světlá nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod
8 500 Kč za měsíc
Počet obrázků9
Pronájem bytu 2kk 44m2
Americká, Kročehlavy, Kladno, okres Kladno
2 165 000 Kč
Počet obrázků31
Prodej bytu 2+1, 56 m2, Plzeňská ul. Rokycany
Plzeňská, Plzeňské Předměstí, Rokycany, okres Rokycany

Mapa poboček