Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

25.9.2020
Dobrý den pane Fiřtíku,
velmi chci poděkovat za školení všech tří stupňů akademie určených pro zkoušky, která byla pro mne začínajícího makléře opravdu velkým přínosem. Váš přístup a forma vedení školení, která je energická, pochopitelná, naučná a k tomu i humorná, doporučuji!!
Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další motivující školení, která mne v této branži posunují dál!

S přátelským pozdravem

Klimovičová Lucie
Praha 1
21.9.2020
Vážený pane Tatara,

Děkujeme Vám a realitní kanceláři Evropa za Vaše služby.
Byli velice profesionální jak po odborné stránce tak i stran komunikace s klienty, a to nejen s českými, ale i zahraničními.
Vaše trpělivá práce a odborné znalosti přinesly úspěch při hledání vhodného nájemce naší nemovitosti.

Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

S pozdravem

M.Vecko

17.9.2020
Děkuji za pronajmutí našeho bytu. Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Poláčková
8.9.2020
Chci tímto poděkovat panu Petrošovi za skvěle odvedenou práci ve věci prodeje bytu ve Frýdlantě n/Ostravicí.

Děkuji a přeji vám více tak poctivých zaměstnanců.


S pozdravem Terezie Šrubařová
Frýdek-Místek
7.9.2020
Reference:
U branky domu nabízeného bytu stála usmívající se mladá žena ze které vyzařovala pozitivní energie. Její vystupování na mne příjemně zapůsobilo. Cítila jsem z něj, že přistupuje ke své práci s radostí a že ji právě tato práce baví. Po týdnech hledání nového podnájmu a očekávání, která nebyla naplněna, bylo toto setkání jako postavit se prochladlá pod hřejivé teplo slunečních paprsků. Nechala jsem na sebe působit její neformální, přirozené chování, otevřenost a radost. Vstoupil do mě klid, pocit lidského tepla a vlídnosti. Pomyslela jsem si: "Takhle to vypadá, když se člověk setká s andělem. Tuto ženu mi poslalo samo nebe..."
Paní Chytilová je podle mne výjimečná makléřka. Na všechny obavy a starosti můžete zapomenout. Je to skutečná úleva řešit obchodní jednání s takovým člověkem. Dočkáte se upřímného zájmu, samozřejmé ochoty, vstřícnosti a k tomu dostanete ranec úsměvů, z kterého můžete čerpat ještě dlouho po setkání. S pocitem důvěry jsem vložila své rozhodnutí a představy do jejich rukou. I když se během jednání vyskytly překážky k uzavření smlouvy, paní makléřka je nějakým kouzlem dokázala vyřešit. Možná umí čarovat, možná nosí v kapse ukryté kouzelné prsteny nebo prostě dokáže vzájemné obavy rozptýlit jen svou pouhou přítomností a srdečností. Přeji jí v její práci mnoho úspěchů, protože si to zaslouží a moc děkuji za to, že jsem ji mohla potkat.
1.9.2020
Velice si vážím přístupu paní Petříčkové, jejímž prostřednictvím jsem prodávala byt v Praze. Je velmi pečlivá, svědomitá a profesionální. Prodejem pro ni práce nekončí, poradí kdykoliv je potřeba. Všem bych tuto paní makléřku doporučila.
Jana.P
31.8.2020
Děkujeme za výborné služby při prodeji nemovitosti v Nepomuku. Oceňujeme vstřícné jednání a ochotu při spolupráci.
S pozdravem Stanislav
26.8.2020
Pane Tatara, děkujeme Vám za skvěle provedenou práci. Pomohl jste mi prodat byt v Praze Stodůlkách. Jste skutečný profesionál.Rádi bychom Vám popřáli plno dalších úspěšných prodeji a pronajmu a hlavně dobré zdraví a spokojenost v osobním životě.
Přejeme Vám hezké dny.
Manželé Bykadorovi.
20.8.2020
Jsme rádi, že jsme mohli využít Vašich profesionálních služeb realitního makléře. Ocenili jsme zejména vstřícné a příjemné jednání. Děkujeme za rychlé řešení naší situace a velmi si vážíme času, který jste nám věnovala.

K.K
19.8.2020
Dobrý den paní Šašková,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za zprostředkování prodeje chalupy v Petrohradě.

Hlavně za skvělý přístup k nám i zájemcům, za ochotu všechno skvěle zvládnout, vyřídit a obstarat.
Velice spokojena jsem byla s Vaší přístupem k nemovitosti a díky Vám se nám podařilo nemovitost prodat v co nejkratší době. Tím, že jsme byli od nemovitosti dosti daleko, zvládla paní makléřka s naší pomocí, občas jen telefonickou, zázraky. Ještě po prodeji, kdy už by bylo jiné realitce jedno co se bude dít, nám ochotně pomáhala a zjišťovala informace ohledně odhlášení energii.

Opravdu si vážíme Vašich NADSTANDARDNÍCH služeb a věříme, že bude-li zase třeba tak se ozveme zrovna Vám.

Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných prodejů.

Manželé Chmelíkovi.
Most
17.8.2020
Dobré ráno pane Knago,

Chtěla bych Vám velice poděkovat za Váš dosavadní profesionální přístup a práci týkající se koupě mého nového bytu v Šilheřovicích a zároveň pronájmu bytu v Ostravě. Mimo toto také děkuji i za Váš lidský přístup a pomoc při řešení všech okolností týkajících se obou mých bytů.

Díky Vám bylo pro mě jakožto ,,lajka,, všechno to vyřizování s tímto mnohem jednodušší.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji.
Těším se na naší případnou další spolupráci týkající se nemovitostí.

S přáním krásného dne a pozdravem,

Zuzana Garčárová
12.8.2020
Dobrý den, pane Fiřtíku,
chtěla bych Vám moc poděkovat za školení v rámci Business Academy Evropa. Váš přístup a pozitivní energie nám všem pomohli ke správnému pochopení a ještě jsme se u toho i zasmáli. Myslím, že lepší start ve své kariéře realitního makléře jsem si opravdu nemohla přát a věřím, že mi to pomůže dosáhnout mých cílů.

Přeji Vám hodně úspěchů a budu se těšit příště!

S pozdravem,
Michaela Válková
11.8.2020
Dobrý večer paní Němcová,
nyní jsem dorazil domů a uvědomil jsem si, že Vám dlužím veliké poděkování za Vaši snahu o zdárné uskutečnění pronájmu mezi firmou Technicorp a moji osobou. Chtěl bych Vám poděkovat za profesionální vedení dialogu mezi mnou a firmou Technicorp se snahou uspokojit požadavky obou stran. do poslední možné chvíle. Můj názor na nezdařenou transakci vidím v tom, že firma Technicorp pro svá jednání nevytáhla z penálu tu nejostřejší tužku, nebo někdo v zákulisí špatně tahal za potřebné provázky. Výsledek je takový, že zástupce firmy Techicorp se ukázal v jednání, jako naprostý amatér hraničící s vrcholnou neschopností až komičností.
Toto poznání mne důrazně varovalo k jakémukoliv dalšímu jednání s tímto subjektem.
Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za obrovskou trpělivost a profesionalitu při jednáních, kterých jsem byl, jak pozorovatel tak zároveň i přímým účastníkem a smekám před Vámi KLOBOUČEK.
Jste ve vaší firmě nejen dobrým pracovníkem, ale také velice schopným odborníkem na svém místě.
Děkuji. S pozdravem Klinka F.
7.8.2020
Dobrý den, chtěl bych poděkovat vaší makléřce paní Šípkové za její ochotu, obětavost a zápal. Hledali jsme 3+1 byt v Olomouci a paní Šípková nám pomohla najít naše nové bydlení s klidem a rozvahou. Svým profesionálním přístupem nám doporučila to co bylo nejvhodnější. Ještě jednou bych chtěl poděkovat paní Šípkové. Rád ji doporučím i dalším hledajícím.

S pozdravem Jozef Bango
1.8.2020
Využila jsem zprostředkování při prodeji nemovitosti realitní kanceláře Evropa a s prodejem mi velmi pomohla realitní makléřka Petra Holíková. 

Petra Holíková je naprostý profesionál, který zajistil rychlé vyřízení prodeje a všech souvisejících a nezbytných náležitostí jež jsou při prodeji nemovitosti nutné. Díky tomuto přístupu paní Holíkové byl pro mě prodej nemovitosti zcela bez komplikací a bez starostí. Zároveň je nutné vyzdvihnout, že veškerá jednání byla ze strany paní Holíkové vedeny ve velmi příjemné atmosféře, s pravidelným informováním o stavu prodeje a s ochotou vysvětlit mi vše potřebné.

Jednání realitní kanceláře Evropa v zastoupení Petry Holíkové můžu doporučit všem, kteří se chtějí při prodeji spolehnout na poctivě odvedenou práci profesionála ve svém oboru.  

Ještě jednou děkuji za pomoc a přeji mnoho stejně spokojených klientů jako jsem já. 

Zdeňka Kortánová
23.7.2020
Moc děkuji makléřce Radce Petříčkové za zprostředkování pronájmu bytu v Praze. Vše proběhlo rychle a profesionálně. Ještě jednou děkuji.

Korálová M.
11.7.2020
Chtěl bych poděkovat paní Dagmar za její práci, pomoc a trpělivost při koupi bytu a následně za její pracovní nasazení při hledání vhodného nájemníka. Děkuji a doporučuji.
A.U.
7.7.2020
Dobrý den pane Sattlere,
Ráda bych Vám moc poděkovala za perfektní služby - i paní Kozové. Moc si toho vážím! Děkuji!

Mějte se hezky a přeji příjemné léto a snad si i odpočinete.:)
S pozdravem

Martina Fivebrová
30.6.2020
Dobrý den Tome,
chci ještě jednou poděkovat jménem naší pobočky Brno za formu Vašich školení. Komenský by z Vás měl opravdu radost :-) "škola hrou". Díky Vašemu přístupu, je toto školení příjemné a zároveň velmi přínosné.
Naše práce má být sice profesionální, ale zároveň vyžaduje lidský přístup.
Za mě tedy děkuji a můžu jen doporučit.

Radka Vymětalová, Brno
30.6.2020
Vážení obchodní přátelé,

s dojetím jsem konstatoval, že na realitní trh v Olomouci konečně vstoupila finanční skupina, která konkurenci dá jen těžko spát.
Měl jsem tu čest v minulosti setkat se jak s panem Konášem, který byl vždy nositelem serióznosti, kompetentnosti a stability,
tak s paní Břehovou, která mě vždy imponovala svou aktivitou, předvídavostí a tou nejlepší možnou kompilací obchodního ducha
a proklientské empatie.
Tato symbióza těch nejlepších esencí podnikatelské magie je zárukou toho, že v krátké době lze očekávat ve vodách sítě realitních kanceláří
Evropa výrazné vlnobití.
Velmi mě mrzí, že se nemohu zúčastnit dnešní oslavy ročního výročí pobočky, ale nepochybně si při nejbližší služební cestě na Olomoucko
najdu čas vám pogratulovat osobně.
Se srdečným pozdravem

Ing. Jan Androník, jednatel Autoport

Nejnovější nemovitosti

26 000 Kč za měsíc
Počet obrázků15
Zajímavý podnikatelský prostor, výborně situovaný na pěší zóně ve Frýdku Místku
Malé náměstí, Místek, Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek
449 000 Kč
Počet obrázků6
Prodej bytu 1+kk, 20 m², s dílnou 18 m², Nová Ves u Světlé
Nová Ves u Světlé, okres Havlíčkův Brod
1 860 000 Kč
Počet obrázků20
Prodej bytu 3+1, 73,49m2, Kosmonautů ul., Ostrava - Zábřeh
Kosmonautů, Zábřeh, Ostrava, okres Ostrava-město
1 272 600 Kč
Počet obrázků16
Prodej bytu 4+kk, 80 m², s garáží, zahradou a dílnou, Nová Ves u Světlé
Nová Ves u Světlé, okres Havlíčkův Brod
4 180 000 Kč
Počet obrázků7
Stavební pozemek 883m2, kompletní IS, obec Podolanka, Praha - východ
Pražská, Podolanka, okres Praha-východ
19 000 Kč za měsíc
Počet obrázků5
Pronájem bytu 3+kk/B 73m2, parkovací stání
Pod Haltýřem, Kunratice, Praha, okres Hlavní město Praha
4 190 000 Kč
Počet obrázků22
Komerční objekt, 535 m2, Karlovy Vary-Bohatice
Jáchymovská, Rybáře, Karlovy Vary, okres Karlovy Vary
2 900 Kč za měsíc
Počet obrázků9
Pronájem kanceláře 29 m2 v centru Hradce Králové na Gočárově třídě
Gočárova třída, Pražské Předměstí, Hradec Králové, okres Hradec Králové
1 800 Kč za měsíc
Počet obrázků12
Pronájem kanceláře 18 m2 v centru Hradce Králové na Gočárově třídě
Gočárova třída, Pražské Předměstí, Hradec Králové, okres Hradec Králové
9 500 Kč za měsíc
Počet obrázků26
Pronájem bytu 3+1 63 m2, ul. Jana Škody, Ostrava - Dubina
Jana Škody, Dubina, Ostrava, okres Ostrava-město
4 198 000 Kč
Počet obrázků9
Prodej bytu 1+kk, 34,39 m2 ve Špindlerově Mlýně na Labské
Labská, Špindlerův Mlýn, okres Trutnov
13 000 Kč za měsíc
Počet obrázků17
Pronájem útulného bytu 2+kk s balkonem a prakovacím stáním
V javorech, Horní Počernice, Praha, okres Hlavní město Praha
28 500 Kč za měsíc
Počet obrázků12
Neplatíte provizi. Prostorný byt 5+1, 120m2, Praha 2, Vinohrady
Mánesova, Vinohrady, Praha, okres Hlavní město Praha
6 998 000 Kč
Počet obrázků10
Prodej domu v Kožlanech na pozemku o velikosti 3 863 m2
Pražská, Kožlany, okres Plzeň-sever
12 000 Kč za měsíc
Počet obrázků8
Pronájem bytu 4+1 + lodžie, Česká Lípa, ulice Východní
Východní, Česká Lípa, okres Česká Lípa
15 000 Kč za měsíc
Počet obrázků18
Pronájem chaty 2+1, 70m2, Březová-Oleško, Praha západ
V Propustku II., Oleško, Březová-Oleško, okres Praha-západ

Mapa poboček