Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

15.11.2017

Vážení (RK Evropa),

tímto bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální přístup při řešení problémové životní situace týkající se prodeje bytu. Makléř RK Evropa, pan Adámek, proaktivně přistupoval k hledání klienta dané nemovitosti a hlavně díky jeho práci bylo vše vyřešeno v relativně krátkém časovém úseku, ke spokojenosti jak prodávajícího, tak kupujícího.
Veškerá administrativa spojená s přepisem družstevního podílu byla profesionálně a včas připravena, bez nutnosti úprav a doplnění.
V případě dalších obchodních případů se velmi rádi opět na RK Evropa, konkrétně na pana Vlastimila Adámka, obrátíme s žádosti o převzetí dalších případů....
S pozdravem
ing. Libor Kozubek
 
13.11.2017

Dobrý den,
v minulém roce jsme prostřednictvím pana Čížka z vaší kanceláře kupovali byt v Bratronicích. Protože jsme byli velmi spokojeni, doporučili jsme pana Čížka a vaši realitní kancelář naší kamarádce Janě, která žije v Kanadě a chtěla prodat byt po rodičích u Příbrami. Určitě to takto na dálku nebylo jednoduché, ale všechno se podařilo a pan Čížek to zvládnul skvěle. Vyslovujeme vám i panu Čížkovi velkou pochvalu a poděkování.
S pozdravem
Zuzana a Ladislav K.

1.11.2017


Dobrý den, tímto bych rád poděkoval panu Ing.V. Petrošovi. Jeho přístup je velice profesionální a na úrovni, vše vyřídil efektivně a rychle. Byl schopen prodat, dle ostatních R.K., neprodejnou nemovitost. Oceňuji hlavně, pozitivní přístup, ochotu a zkušenosti v oboru nemovitostí. Doporučuji! Karel Biel

31.10.2017

Dobrý den,

 

ráda bych touto cestou poděkovala vaší zástupkyni, realitní makléřce Miroslavě Cáskové, za spoulupráci a podporu při koupi nemovitosti.

Spolupráce s paní Ing. Cáskovou byla velice příjemná, profesionální a obchod proběhl rychle, bez zbytečných průtahů. Paní makléřka byla velice milá, vstřícná a pokud budu v budoucnu potřebovat koupit, či prodat nějakou nemovitost, s důvěrou se na paní makléřku znovu ráda obrátím.

 

S pozdravem,

Klára Kondelíková

30.10.2017

Vážení, chci tímto poděkovat paní makléřce Marcele Trejbalové, se kterou jsem měla to potěšení realizovat prodej ne zrovna ideálního stavebního pozemku. Musím ocenit profesionální přístup, znalost věci, ochotu, zejména však velmi příjemné osobní jednání. To vše platí taktéž pro pana ředitele Martina Trejbala.
Bylo mi ctí a potěšením se s těmito osobnostmi potkat.

Vaši kancelář vždy ráda doporučím. Zároveň chci popřát mnoho úspěchů a dobrých nemovitostí i klientů do budoucna.

Renata Kolářová

30.10.2017

Dobrý den,

chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat za naprosto profesionální až přátelský přístup paní Trejbalová,která měla na starost prodej našeho bytu v Benešovské ulici v Kladně. Pro někoho,kdo se v tomto oboru vůbec nepohybuje je to velmi příjemné a opravdu jsem se velice rád nechal navádět co dál. Někdy to opravdu není snadné, v mnohých institucích jako je katastr v Kladně se opravdu zastavil čas asi  někdy před rokem 1989 a mají na vše dostatek času...

I v takových situacích pak dokázala paní Trejbalová věc uklidnit a vnést do toho systém a pořádek. Spolupráce s celou kladenskou realitkou Evropa pro mě byla velmi milá a překvapilo mě,že se dnes najdou takový profesionálové ve svém oboru,které to i baví a jsou odborně znalí.

 Jěště jednou moc děkujeme, Michal a Simona J.

30.10.2017

Dobrý den, 

touto cestou bych velice ráda poděkovala panu Jaroslavu Bendlovi za zprostředkování prodeje naší chaty v Lubně. Pan Bendl nám byl vždy k dispozici a výborně se s ním spolupracovalo. Proto jsme taky prodej naší chaty zrealizovali v relitivné krátkém čase. 

 

Ještě jednou moc děkuji

Leona Janoušková

26.10.2017

Dobrý den

Chtěl bych  poděkovat Vaší RK a hlavně Ing. Pužejovi za profesionální práci  v průběhu prodeje našeho rodinného domu v Horních Měchupech. Pan Pužej nám byl doporučen a doporučení splnilo naše očekávání .

Budeme  všude jeho makléřské služby doporučovat a tím i Vaší RK

S pozdravem Vojáčkovi

25.10.2017

Dobrý den paní Peterková,

mnohokrát s manželkou děkujeme za zprostředkování koupi pozemku v Raškovicích. Váš přístup a jednání bylo vysoce profesionální a zároveň jste nám pomohla i nad rámec Vaší práce. S klidný svědomím bych Vás doporučil všem, kteří mají zájem prodat/koupit nemovitost.
S pozdravem
Jan Jedlička

25.10.2017

Dobrý den,
 
ráda bych poděkovala Vaší realitní kanceláři, zejména  makléřce p. Květoslavě Adamcové. Zprostředkovala mi prodej zahrady a pronájem bytu. Jsem velmi spokojena, vše zařídila, nafotila a má perfektní odhad na lidi.
Ještě jednou děkuji.
 
S pozdravem 
 
Milena Komárková

14.10.2017

Jak jinak to rict, jste proste uzasny!!!
Prodavame!:) A chci jen Vas!:)
V okamziku jste mi vyresil hned nekolik problemu a spadl mi obr kamen ze srdce.  Myslela jsem, ze budu muset do CR uz ted (radila to sestre kamaradka z CNB prodat hned, ja jsem chtela jeste radeji ucelenejsi prehled, ktery jste mi poskytl 100%! Diky!!!).
Je taky skvely narazit v CR na cloveka, ktery je nejen schopny, ale i ochotny situaci jasne vysvetlit! 
Jste fantasticky!!! 
Jednoznacne Chci Vas! 
Nejake fotky uz mam i z prazdneho bytu, ale po vymalovani, cakance vsude...pro predstavu kupce by se asi hodily, musim je najit, popr.upravit.
Dle Vaseho fantastickeho vysvetleni, kdyz uz nemuzeme cekat kontinuální narust cen ani zvyseni poptavky, ale počítat s možností přehřátí trhu, 
jak jste bajecne vymyslel.
Budeme s Vami v kontaktu, jakmile postup proberu se sestrou.  Prodat to urcite chceme zacit co nejdriv.
Jeste jednou Vam mockrat dekuji za zachranu a vsechny dulezite informace a rady a lovu zdar!:)
Hezky zbytek dne preji

12.10.2017

Vážený pane Trejbale,

v minulých dnech kupovala dcera prostřednictvím Vaší RK rodinný domek v Brandýsku.

Ráda bych touto cestou ocenila Vaši profesionalitu, přístup a hlavně zodpovědný přístup, vč. striktního dodržování domluvených termínů. V oblasti realit se pohybuji poměrně intenzivně a o činnosti většiny RK si nedělám valné iluze. Byla jsem tedy velmi mile překvapena a, pokud bych v budoucnu potřebovala využít služeb realitní kanceláře, velmi ráda se na Vás s důvěrou obrátím.

S pozdravem a přáním krásného dne, Ivana H.

12.10.2017

Vážený pane Trejbale,

v minulých dnech kupovala dcera prostřednictvím Vaší RK rodinný domek v Brandýsku.

Ráda bych touto cestou ocenila Vaši profesionalitu, přístup a hlavně zodpovědný přístup, vč. striktního dodržování domluvených termínů. V oblasti realit se pohybuji poměrně intenzivně a o činnosti většiny RK si nedělám valné iluze. Byla jsem tedy velmi mile překvapena a, pokud bych v budoucnu potřebovala využít služeb realitní kanceláře, velmi ráda se na Vás s důvěrou obrátím.

S pozdravem a přáním krásného dne, Ivana H.

10.10.2017

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní makléřce, Stanislavě Horákové, která pracuje na pobočce RK v Pardubicích, za příkladnou ochotu a nadstandartní péči při prodeji nemovitosti v Kostelci u Heřmanova Městce. Shodou okolností jsem v posledních třech letech prodávala i kupovala několik nemovitostí, takže mohu porovnat služby realitních makléřů i kanceláří.
S takovou spolehlivostí a precizností jsem se ještě nesetkala. Budu doporučovat svým přátelům a známým.

Iva Rokytová,  Pivcova 958/10,

 Praha 5 - Hlubočepy

9.10.2017

Vážený pane řediteli,
jménem nás třech majitelek nemovitosti, kterou jsme prostřednictvím RK Evropa v  letošním roce 2017 prodávaly, bych Vám ráda vyjádřila poděkování. Toto poděkování ale patří především paní Jitce Mahovské, která svým vysoce profesionálním a na druhé straně velmi lidským přístupem zrealizovala prodej našeho domu. Prodej a veškeré formality s ním spojené uskutečnila paní Jitka Mahovská v rekordně krátké době cca 4 měsíců od zadání po předání nemovitosti novým majitelům. Pokud bychom v budoucnu snad potřebovaly službu
RK, naše volba by byla jednoznačně Vaše RK Evropa a Vaše kolegyně paní Jitka Mahovská. Můžeme ji jen doporučit všem zájemcům o realitní služby.

Zdravíme, Alena Kamínková, Stanislava Košťálová a Alena Křivová.

 

5.10.2017

Vážená paní Černobila,

Z celého srdce Vám děkuji za Váš svědomitý a zodpovědný postoj k práci. Bylo mi velkým potěšením pracovat s Vámi.
Přeji Vám úspěch ve vaší práci a prosperitě!

S úctou a přáním všeho nejlepšího,
Sergey Baranov

2.10.2017

Na spolupráci s paní Cáskovou nejvíce oceňuji spolehlivost a rychlost. Veškerá jednání byla na profesionální úrovni, informace vždy pravdivé, úplné a nezkreslené. Velmi děkuji :-) Pavel Novák

26.9.2017

Vážení budoucí zákaznci realitní kanceláře Evropa - Čelákovice, rozhodně tuto společnost doporučuji, o mou nemovitost se staral pan Petr Gregor, vždy měl veliký zájem o pronajmutí prostor, nic nenechával náhodě. Jednání s panem Gregorem bylo vždy příjemné, dalo se s ním dohodnout na čemkoliv co bylo potřeba ohledně pronajmutí prostoru. Doporučuji s čistým svědomím a vědomím. Iveta Kalendová

25.9.2017

Paní Korbelová, děkuji a jsem moc rád, že jsem zvolil Vás a Vaši realitku. S pozdravem
Bořivoj S.

23.9.2017

Zdravím,
chtěl bych touto cestou poděkovat vaší RK Evropa a hlavně vašemu kolegovi Václavu Petrošovi za vytrvalou snahu a péči,s jakou se snažil prodat můj pozemek v H.Domaslavicích.Veškerá jednání byla velmi profesionální a přínosná.Byl jsem po věech stránkách,velice spokojen.Pokud budu v budoucnu prodávat další nemovitost,jistě se znovu obrátím na vaši realitní kancelář.
 
                                                                                                   Děkuji Kubský Vladimír
                                                                                                         
                                                                                                               Frýdek Místek
 

Nejnovější nemovitosti

15 880 000 Kč
Počet obrázků11
Prodej rodinného domu k podnikání 6+2kk, 230m2, Praha 3 - Žižkov.
Ambrožova, Praha, okres Hlavní město Praha
4 130 000 Kč
Počet obrázků9
Nadstandardní byt 2+1, 64 m2, Vosmíkových, Praha 8
Vosmíkových, Praha, okres Hlavní město Praha
3 850 000 Kč
Počet obrázků9
Nadstandardní byt 2+1, 64 m2, Vosmíkových, Praha 8
Vosmíkových, Praha, okres Hlavní město Praha
15 880 000 Kč
Počet obrázků11
PRODEJ RODINNÉHO DOMU 6+2KK, 230M2, PRAHA 3 – ŽIŽKOV
Ambrožova, Praha, okres Hlavní město Praha
9 000 Kč / měsíc
Počet obrázků10
Pronájem bytu 1+1 v RD, Wolkrova ul., Ostrava - Hulváky
Wolkrova, Ostrava, okres Ostrava-město
1 400 000 Kč
Počet obrázků11
Prodej bytu 1+kk s balkonem v novostavbě - Tyršova Kutná Hora
Tyršova, Kutná Hora, okres Kutná Hora
548 000 Kč
Počet obrázků6
Prodej zahrady o velikosti 433 m2
Plzeň, okres Plzeň-město
20 000 Kč / měsíc
Počet obrázků12
Novostavba, zařízený byt 2+1/58m2, balkon,šatna,sklep, Vršovice
Rostovská, Praha, okres Hlavní město Praha
15 000 Kč / měsíc
Počet obrázků9
Pronájem komerčního prostoru s výlohou v centru Hradce Králové
Havlíčkova, Hradec Králové, okres Hradec Králové
2 000 000 Kč
Počet obrázků16
Prodej apartmán, Jizerské hory, Příchovice
Kořenov, okres Jablonec nad Nisou
3 260 000 Kč
Počet obrázků3
Krásný, nově zrekonstruovaný byt 4+1, 2x lodžie
Zalužanská, Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav
3 160 500 Kč
Počet obrázků10
Prodej bytu 2+KK s garáží, 65,47 m2, ulice Znojemská, Plzeň-Sylván
Znojemská, Plzeň, okres Plzeň-město
17 000 Kč / měsíc
Počet obrázků13
Pronájem zařízené bytové jednotky 2+kk s terasou, garážovým stáním a sklepem
Rýnská, Praha, okres Hlavní město Praha
6 988 000 Kč
Počet obrázků6
Podej rodinných domů od 111 m2, pozemek od 564 m2, ul. Lipoltická, Praha - Vinoř
Lipoltická, Praha, okres Hlavní město Praha
1 700 Kč / m2
Počet obrázků9
Stavební pozemek 1217m2
Týnec nad Sázavou, okres Benešov
948 000 Kč
Počet obrázků11
Prodej bytu 1+1, Jilemnice
Jana Weisse, Jilemnice, okres Semily

Mapa poboček