Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

19.4.2018
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Klicperovi za pomoc s prodejem nemovitosti. Pan Klicpera má velmi profesionální přístup s vysokou orientací na zákazníka a pro mě byl současně prvním realitním makléřem, kterému jsem mohla plně důvěřovat a věděla jsem, že se na něj mohu ve všem spolehnout. Pana Klicperu určitě doporučuji za jeho pružné, spolehlivé a lidské jednání.
 
S pozdravem
 
Natálie Volfová 
18.4.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu makléři p. Otu Dračkovi za vstřícné jednání a ochotu z jeho strany s velkou nápomocí klientům.  Ještě jednou moc děkuji a jsem ráda , že jsem mohla koupi našeho bytu v Březinách vyřizovat právě s panem Dračkou. Bez jeho pomoci bychom nezvládli co se týče papírových záležitostí.  Přeji Vám spoustu spokojených klientů . Pěkný den.

Jana Strnadová

17.4.2018

Dobrý den,

chtěla bych za sebe i za mou rodinu velmi poděkovat RK Evropa, obzvlášť paní makléřce Lucii Skalické, díky níž můžeme trávit léto na nádherné chatě poblíž Slapské přehrady. Pro někoho je možná taková chata něco obyčejného, co se dnes v době plné možností již „nenosí“, pro nás je to ale splněný životní sen.

Paní Skalická byla velice příjemná a ochotná kdykoli s čímkoli poradit a věnovat nám svůj čas a trpělivost. A někdy té trpělivosti bylo zapotřebí hodně J)) Také nemohu nezmínit profesionální a opět příjemný přístup paní Mgr. Böhmové. Veškerá jednání se uskutečnila v přátelské atmosféře. Tyto dvě dámy jsou velkou výhrou pro RK Evropa, kterou mohu všem s čistým svědomím jedině doporučit.

Děkuji za všechno.

Klára Pečená

16.4.2018

Gratuluji moc za výhru nejlepšího makléře pobočky a souhlasím , že je nejlepší !!!

Jaromír Štádler

 

11.4.2018

Dobrý den pane řediteli,
chtěli bychom poděkovat za spolupráci s certifikovanou realitní makléřkou Jitkou Mahovskou při koupi nemovitosti.
S paní Mahovskou se nám spolupracovalo velice dobře, ochota a vstřícnost byla na místě. Vše bylo rychle a příjemně vyřízeno a to nám velice vyhovovalo.Určitě Vaše služby RK, resp. paní Mahovské doporučíme i našim známým.
Vyskytne-li se další obchodní příležitost určitě se obrátíme na paní Jitku Mahovskou a Vaší společnost.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Ondřej a Tereza L.

28.3.2018
Všem potenciálním klinetům mohu makléře Ondru Klicperu z vlastní zkušenosti doporučit. Zajistil pro mne prodej rodinného domu, kde vyřešil i nesoulad stavu na stavebním úřadě, pomohl s financováním kupujícím, zajistil znalce atp. Nemám proto obav jej nedoporučit.
 
Martin Slanina     
12.3.2018

Dobrý den p. Zedníček,
     chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za výbornou spolupráci při prodeji mé nemovitosti v Předenicích.
Oceňuji Vaši ochotu, profesionální vystupování a bezchybnou připravenost všech dokumentů, potřebných
k vyřízení prodeje. Vše proběhlo bez problémů a k plné mé spokojenosti.

      Ještě jednou děkuji
                                                       Simona Toušková

11.3.2018

Dobrý den pane Klicpero,
chtěl bych Vám poděkovat za, pro mě, bezproblémový pronájem bytu v Letňanech. Spolupráce s Vámi byla naprosto skvělá, de  facto, neměl jsem s pronájmem žádný problém, vše co jsme si dohodli platilo, časově jste se přizpůsobil a některých otázkách spojených s pronájmem poradil. Musím upřímně napsat, že dlouho jsem se s tak profesionálním přístupem v jednáních nesetkal. Ještě jednou Vám děkuji  za  profesionální přístup a velkou pomoc. Vaši kancelář bych s klidným svědomím doporučil dále.
S pozdravem Jaroslav Plíhal

1.3.2018

S panem Klicperou jsem byla naprosto spokojená. Je s ním skvělá spolupráce, výborná komunikace, je časově přizpůsobivý a naprosto spolehlivý. Jeho profesiální přístup je úžasný. Navíc si myslím, že se nám věnoval maximálně a to až nad rámec.
Vše za mě vyřídil od začátku až do konce a já jsem vlastně byla přítomna až u podpisu smlouvy. Což bylo super, protože mi to ušetřilo spoustu času. Pokud budu potřebovat příště tyto služby, tak určitě opět poprosím pana Klicperu. Vřele ho doporučuji!!!

S pozdravem
Burianová Petra

27.2.2018

Dobrý den pane Trejbale,

chtěli bychom touto cestou, poděkovat Vaší realitní kanceláři Evropa, zvláště panu Čížkovi za zprostředkování koupě bytu v Praze. Jeho přístup byl maximálně profesionální a také velice lidský a trpělivý, díky tomu bylo celé jednání vždy vedeno ve výborné atmosféře.

Pan Čížek umí jednat s lidmi, vše ochotně vysvětluje a nemůže opomenout, že pro laiky srozumitelně.  Byl vždy ochotný poradit, kdykoliv jsme, cokoliv nevěděli, pohotově reagoval na každý náš dotaz. Průběžně nás informoval o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát.

Ještě jednou moc děkujeme za úžasný profesionální přístup panu Čížkovi, určitě budeme realitní kancelář doporučovat známým a přejeme mnoho úspěšných prodejů, koupí a spoustu spokojených klientů jako jsme my.

S pozdravem 
Lenka K. a Stanislav K.

7.2.2018

Vážený pane řediteli,

chtěli bychom poděkovat za velmi milý a profesionální přístup paní Mahovské při koupi nemovitosti. Spolupráce s paní Mahovskou byla výborná, srozumitelně nám vysvětlila celý postup, ochotně zajistila veškeré náležitosti související s koupí a vše bylo rychle vyřízeno.

Vždy byla ochotná pomoci a skvěle s námi komunikovala, moc děkujeme Novákovi.

 

29.1.2018

Dobrý den pane Gašpare,

chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Tereze Klierové  za profesionální přistup, 

ochotu, vstřícnost a příjemné jednání při koupi  naší nemovitosti v Horní Rokytnici.

S přáním krásného dne, ještě jednou moc děkujeme.

 Elicerovi

19.1.2018

Pan Žemlička mě byl doporučen naší společnou známou. Již od prvního setkání nám bylo jasné, že je to člověk na svém místě a své práci rozumí. Vysvětlil nám postup při prodeji našeho bytu na Praze 3 a upozornil nás na možná úskalí. Vše nakonec proběhlo k naší velké spokojenosti. Ještě jednou touto cestou panu Žemličkovi děkujeme.

Manželé Vojtovi

17.1.2018

Dobrý den,

chci poděkovat za skutečně perfektní služby Vašeho zaměstnance pana Jana Zedníčka, který měl na starosti za Vaši společnost prodej bytu po mé zesnulé mamince na Koterovská ulici v Plzni.

Ať už šlo o jeho milé a vstřícné chování, výborné informování a spolupráci se mnou, byla jeho práce profesionální a opravdu ho moc chválím. Byla jsem s jeho poradenstvím i službami nadmíru spokojena.

Ještě jednou moc za vše děkuji a přeji hezký den.

Jindra Volínová

Plzeň

16.1.2018
Dobrý den paní Hájková,

děkuji za váš pozitivní přístup. Už jsem hledala komerční prostory k pronájmu několikrát a dokonce pracovala v realitách, ale tak rychlou akci jsem zažila poprvé.

Přeji Vám mnoho dalších tak rychlých a úspěšných obchodů!

S pozdravem
Regina Kusová
 
12.1.2018

Vážený pane Otava,
zdravím Vás z Plané.Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za službu,kterou jste s Richardem pro mě udělali.
V hájence jsme bydleli přes 50 let a nikdy nás nenapadlo,že bude třeba jí opustit.Vaše ochota a laskavost nám moc pomohla.Dnes vidím,že existují i hodní a ochotní lidé,kteří umí pomoci,bohužel takových moc není.
Ještě jednou Vám oběma moc děkuji.
      Jana Frouzová     

10.1.2018

Dobrý den, 

zasílám vám krátké hodnocení tykající se realitního makléře pana Ing. Václava Petroše.  

Musím podotknout, že jsem s ním byl vždy co se týče realit maximálně spokojen. Spolupracuji s ním již delší dobu. Vždy byl spolehlivý a dokázal mi se vším pomoci a poradit. Nemám tedy nic co bych  k jeho osobě mohl vytknout, či jakkoliv kritizovat. Ve spolupráci s ním, tedy budu i nadále pokračovat. 

S pozdravem a přáním hezkého dne,

 

Glogar Tomáš
Střechy Glogar
Příborská 2419
 

4.1.2018

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláři Evropa - Nusle za pomoc při vypracování odhadu, a rad s tímto spojených. Ráda vás doporučím dále.

Kalendová

4.1.2018

Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat paní Trejbalové za perfektní spolupráci při prodeji bytu v Plzni. Vše vždy bylo,jak jsme si domluvili a přístup byl velmi vstřícný. Jsem maximálně spokojený a při případných možnostech budu vždy doporučovat.
Hezký den,
Valena

29.12.2017

Chtěla bych tímto poděkovat a zároveň doporučit realitní kancelář Evropa - Nusle, jejich spolupráce byla na skvělé úrovni, všichni byli velmi ochotný a milý, se vším mě poradili. Ještě jednou děkuji.

Kozáková

Nejnovější nemovitosti

4 500 Kč za měsíc
Počet obrázků4
Pronájem garážového stání v centru Prahy
Karlovo náměstí, Praha, okres Hlavní město Praha
24 900 Kč za měsíc
Počet obrázků12
Pronájem luxusního vybaveného apartmá 2+kk ve Svatém Petru
,
4 900 000 Kč
Počet obrázků11
Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1/L, rozlohy 71 m2, Praha 13 - Stodůlky
Petržílkova, Praha, okres Hlavní město Praha
898 000 Kč
Počet obrázků10
Prodej bytu 1+1, 31m2 s balkonem na sídlišti v Kutné Hoře
Na Studních, Kutná Hora, okres Kutná Hora
9 000 Kč za měsíc
Počet obrázků4
Neplatíte provizi! Pronájem bytu 3+kk, Červený Újezd
Hájecká, Červený Újezd, okres Praha-západ
info v RK
Počet obrázků11
Prodej, stavební pozemek 3.477 m2, Střelské Hoštice
, Střelské Hoštice
1 498 000 Kč
Počet obrázků17
Prodej rodinného domu, 3+1 150m2, pozemek 997m2, Dožice
, Mladý Smolivec, okres Plzeň-jih
4 145 000 Kč
Počet obrázků7
Byt 2+1 o velikosti 58 m2, Praha 8 - Troja
Lešenská, Praha, okres Hlavní město Praha
5 000 000 Kč
Počet obrázků11
Prodej bytu 4+1 97 m2, Praha Chodov
Šalounova, Praha, okres Hlavní město Praha
3 600 000 Kč
Počet obrázků9
Rokytno, Bohumileč, rodinný dům, pozemky, 1701 m2, prodej
, Rokytno, okres Pardubice
9 000 Kč za měsíc
Počet obrázků7
Uherské Hradiště - Mařatice, pronájem bytu 2+kk, 58 m2 + balkón 6 m2
Sadová, Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště
8 000 Kč za měsíc
Počet obrázků5
Pronájem bytu 2+kk
Havlíčkova, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod
3 750 000 Kč
Počet obrázků8
Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 2+1, rozlohy 56,5 m2, Praha-Záběhlice
Púchovská, Praha, okres Hlavní město Praha
4 100 000 Kč
Počet obrázků12
Prodej rekreačního domku Dobřichovice u Prahy 4+1 78m2
Nad Slunečnou, Lety, okres Praha-západ
8 200 Kč za měsíc
Počet obrázků4
Pronájem bytu 3+1, 72 m2, Lány
Berounská, Lány, okres Kladno
2 500 000 Kč
Počet obrázků17
Prodej, rodinný dům165 m2, pozemek 1833 m2, Zadní Střítež
, Zadní Střítež, okres Tábor

Mapa poboček