Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

19.11.2020
Dobrý den pane Miřejovský,

rádi bychom Vám tímto poděkovali za práci, kterou jste nám pomohl prodat naši nemovitost. Vaše práce byla velice profesionální ve všech směrech a je vidět, že jste člověk na správném místě. Měl jste vždy všechno pečlivě připravno a díky vašemu přístupu se také objekt velice rychle prodal.
Moc jste nám tím pomohl a vaše služby budeme všem doporučovat.
Děkujeme
S pozdravem
Pevný Milan a Jarmila
2.11.2020
Dobrý den paní Králová,

Děkuji za zprávu i prohlídky, avšak již kupuji jiný byt. 

Nicméně jsem Vám chtěla napsat a poděkovat i tak, za profesionální přístup. Byla jsem na více než 20 prohlídkách, ale kdyby byl každý jako Vy, bylo by to určitě mnohem příjemnější, přehlednější a rychlejší. Děkuji za Váš čas.

Přeji úspěšný prodej Vám i panu majiteli.

Hezký den 
Lucie Řežábková
15.10.2020
Vážený pane Fiřtíku,
chtěla bych Vám poděkovat za naší pobočku Praha 10 - Malešice a to za školení v rámci Business Academy Evropa, a to konkrétně za "ZÁKLADNÍ STAVEBNÍ POJMY, STAVEBNÍ PRÁVO"

Velmi se nám líbil Váš přístup, výuka byla podnětná, ochotně jste zodpověděl všechny naše dotazy. V mnoha případech se výuka odehrávala formou otevřené diskuze mezi účastníky kurzu. Novinky a další poznatky nyní využijeme při naší realitní činnosti a praxi.

S přátelským pozdravem

Eva Zajíčková
vedoucí týmu makléřů
9.10.2020
Ráda bych touto cestou poděkovala realitní kanceláři Evropa, konkrétně makléřce paní Petře Holíkové, která nám byla doporučena. Jednalo se o velmi specifickou nemovitost takže jsme využili všech nabízených služeb kanceláře. Byli jsme seznámeni s výpočtem ceny nemovitosti s doporučenou cenou k prodeji, možnými variantami a s celým průběhem prodeje nemovitosti. Následné prohlídky proběhly bez nutnosti naší přítomnosti, ale s dodatečnou informovaností a racionálním náhledem na potencionálního kupce, což nám vyhovovalo. Její přístup k věci byl až osobní a velmi praktický. Nemovitost se nám na základě intenzivní nabídky panímakléřky podařilo již za několik měsíců prodat s bezproblémovým průběhem.

Paní Holíkové přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníku, taktéž celé realitní kanceláři EVROPA.
Zdena Stuchlíková, Pečky
7.10.2020
Velice oceňuji a vážím si profesionálního přístupu a chování pana Petra. Jeho příjemné a vstřícné jednání mě potěšilo už při prvním setkání u prodávané nemovitosti a jeho ochota, přehled a profesionalita mě doslova nadchly. Pan Petr Dřevo je člověk na svém místě, který pro spokojenost svých klientů dělá maximum a za to bych mu chtěla moc poděkovat. Dle vlastní zkušenosti, týkající se prodeje nemovitosti ,mohu pana Petra, jako makléře opravdu všem doporučit. Hana B.
7.10.2020
Dobrý den, paní Kozová!

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat, za skvěle odvedenou práci! Jak s panem Novákem, který celkem v přijatelném stavu nakonec byt předal, tak hlavně s novou nájemkyní a jejím přítelem. Takže jsem vám chtěla dát vědět, že jsme moc rádi, za tyhle nové lidi :)
Přeji Vám ať se daří a krásný večer a ještě jednou děkuji!

S pozdravem,
Lenka Ludvíková
5.10.2020
Dobrý den pane Sattlere,

děkujeme za skvělou zprávu a také děkujeme za celkový přistup. Kdybych já nebo někdo z mých přátel chtěl prodávat nemovitost, rozhodně Vás doporučím.

Mějte se fajn a hodně úspěchů v dalším prodeji.

S pozdravem

M. a M. Šmehlíkovi
30.9.2020
Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat makléři panu Michalu Sattlerovi za jeho profesionální přístup při koupi chaty v Pavlínově. Oceňujeme hlavně jeho vstřícnost, svědomitost a serióznost při všech jednáních. Dále je třeba vyzvednout také jeho znalosti a informovanost o dané nemovitosti a pravidelné informace o stavu celého procesu koupě.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Oldřich a Hana Kyselí
25.9.2020
Dobrý den pane Fiřtíku,
velmi chci poděkovat za školení všech tří stupňů akademie určených pro zkoušky, která byla pro mne začínajícího makléře opravdu velkým přínosem. Váš přístup a forma vedení školení, která je energická, pochopitelná, naučná a k tomu i humorná, doporučuji!!
Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další motivující školení, která mne v této branži posunují dál!

S přátelským pozdravem

Klimovičová Lucie
Praha 1
21.9.2020
Vážený pane Tatara,

Děkujeme Vám a realitní kanceláři Evropa za Vaše služby.
Byli velice profesionální jak po odborné stránce tak i stran komunikace s klienty, a to nejen s českými, ale i zahraničními.
Vaše trpělivá práce a odborné znalosti přinesly úspěch při hledání vhodného nájemce naší nemovitosti.

Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

S pozdravem

M.Vecko

17.9.2020
Děkuji za pronajmutí našeho bytu. Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Poláčková
8.9.2020
Chci tímto poděkovat panu Petrošovi za skvěle odvedenou práci ve věci prodeje bytu ve Frýdlantě n/Ostravicí.

Děkuji a přeji vám více tak poctivých zaměstnanců.


S pozdravem Terezie Šrubařová
Frýdek-Místek
7.9.2020
Reference:
U branky domu nabízeného bytu stála usmívající se mladá žena ze které vyzařovala pozitivní energie. Její vystupování na mne příjemně zapůsobilo. Cítila jsem z něj, že přistupuje ke své práci s radostí a že ji právě tato práce baví. Po týdnech hledání nového podnájmu a očekávání, která nebyla naplněna, bylo toto setkání jako postavit se prochladlá pod hřejivé teplo slunečních paprsků. Nechala jsem na sebe působit její neformální, přirozené chování, otevřenost a radost. Vstoupil do mě klid, pocit lidského tepla a vlídnosti. Pomyslela jsem si: "Takhle to vypadá, když se člověk setká s andělem. Tuto ženu mi poslalo samo nebe..."
Paní Chytilová je podle mne výjimečná makléřka. Na všechny obavy a starosti můžete zapomenout. Je to skutečná úleva řešit obchodní jednání s takovým člověkem. Dočkáte se upřímného zájmu, samozřejmé ochoty, vstřícnosti a k tomu dostanete ranec úsměvů, z kterého můžete čerpat ještě dlouho po setkání. S pocitem důvěry jsem vložila své rozhodnutí a představy do jejich rukou. I když se během jednání vyskytly překážky k uzavření smlouvy, paní makléřka je nějakým kouzlem dokázala vyřešit. Možná umí čarovat, možná nosí v kapse ukryté kouzelné prsteny nebo prostě dokáže vzájemné obavy rozptýlit jen svou pouhou přítomností a srdečností. Přeji jí v její práci mnoho úspěchů, protože si to zaslouží a moc děkuji za to, že jsem ji mohla potkat.
1.9.2020
Velice si vážím přístupu paní Petříčkové, jejímž prostřednictvím jsem prodávala byt v Praze. Je velmi pečlivá, svědomitá a profesionální. Prodejem pro ni práce nekončí, poradí kdykoliv je potřeba. Všem bych tuto paní makléřku doporučila.
Jana.P
31.8.2020
Děkujeme za výborné služby při prodeji nemovitosti v Nepomuku. Oceňujeme vstřícné jednání a ochotu při spolupráci.
S pozdravem Stanislav
26.8.2020
Pane Tatara, děkujeme Vám za skvěle provedenou práci. Pomohl jste mi prodat byt v Praze Stodůlkách. Jste skutečný profesionál.Rádi bychom Vám popřáli plno dalších úspěšných prodeji a pronajmu a hlavně dobré zdraví a spokojenost v osobním životě.
Přejeme Vám hezké dny.
Manželé Bykadorovi.
20.8.2020
Jsme rádi, že jsme mohli využít Vašich profesionálních služeb realitního makléře. Ocenili jsme zejména vstřícné a příjemné jednání. Děkujeme za rychlé řešení naší situace a velmi si vážíme času, který jste nám věnovala.

K.K
19.8.2020
Dobrý den paní Šašková,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za zprostředkování prodeje chalupy v Petrohradě.

Hlavně za skvělý přístup k nám i zájemcům, za ochotu všechno skvěle zvládnout, vyřídit a obstarat.
Velice spokojena jsem byla s Vaší přístupem k nemovitosti a díky Vám se nám podařilo nemovitost prodat v co nejkratší době. Tím, že jsme byli od nemovitosti dosti daleko, zvládla paní makléřka s naší pomocí, občas jen telefonickou, zázraky. Ještě po prodeji, kdy už by bylo jiné realitce jedno co se bude dít, nám ochotně pomáhala a zjišťovala informace ohledně odhlášení energii.

Opravdu si vážíme Vašich NADSTANDARDNÍCH služeb a věříme, že bude-li zase třeba tak se ozveme zrovna Vám.

Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných prodejů.

Manželé Chmelíkovi.
Most
17.8.2020
Dobré ráno pane Knago,

Chtěla bych Vám velice poděkovat za Váš dosavadní profesionální přístup a práci týkající se koupě mého nového bytu v Šilheřovicích a zároveň pronájmu bytu v Ostravě. Mimo toto také děkuji i za Váš lidský přístup a pomoc při řešení všech okolností týkajících se obou mých bytů.

Díky Vám bylo pro mě jakožto ,,lajka,, všechno to vyřizování s tímto mnohem jednodušší.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji.
Těším se na naší případnou další spolupráci týkající se nemovitostí.

S přáním krásného dne a pozdravem,

Zuzana Garčárová
12.8.2020
Dobrý den, pane Fiřtíku,
chtěla bych Vám moc poděkovat za školení v rámci Business Academy Evropa. Váš přístup a pozitivní energie nám všem pomohli ke správnému pochopení a ještě jsme se u toho i zasmáli. Myslím, že lepší start ve své kariéře realitního makléře jsem si opravdu nemohla přát a věřím, že mi to pomůže dosáhnout mých cílů.

Přeji Vám hodně úspěchů a budu se těšit příště!

S pozdravem,
Michaela Válková

Nejnovější nemovitosti

4 850 000 Kč
Počet obrázků15
Prodej RD, 195 m2, Městec Králové
Pražská, Městec Králové, okres Nymburk
1 621 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej pole 40 820 m2 (39,71 Kč za m2)
Hradové Střimelice, Stříbrná Skalice, okres Praha-východ
970 000 Kč
Počet obrázků8
Prodej chata 16 m2 pozemek 295 m2 Tichá
Fr. Horečky, Tichá, okres Nový Jičín
1 580 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej byt 2+1 46 m2 Frenštát pod Radhoštěm
Fr. Horečky, Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín
3 181 000 Kč
Počet obrázků24
Chřibská / Prodej RD 3+1 v rekonstrukci s platným st. povolením, zahrada 796 m2, včetně vybavení
Chřibská, okres Děčín
4 600 Kč za měsíc
Počet obrázků7
Nabízíme k pronájmu byty 1+kk v centru Pelhřimova
Slovanského bratrství, Pelhřimov, okres Pelhřimov
21 000 Kč za měsíc
Počet obrázků9
Pronájem bytu 1+kk 57 m2
Špindlerův Mlýn, okres Trutnov
12 000 Kč za měsíc
Počet obrázků17
Pronájem bytu 2+kk 42 m2 Praha 4, ulice Humpolecká
Humpolecká, Krč, Praha, okres Hlavní město Praha
6 567 386 Kč
Počet obrázků4
Prodej bytu 2+kk, 60,53 m2 s lodžií, 4. NP, OV, Praha 5 - Stodůlky
V hůrkách, Stodůlky, Praha, okres Hlavní město Praha
8 000 Kč za měsíc
Počet obrázků11
Pronájem bytu 2+1 s terasou, 73 m2, Třemošná
Pionýrská, Třemošná, okres Plzeň-sever
1 020 800 Kč
Počet obrázků7
Prodej pozemku, 928 m2, Paseka u Šternberka
Paseka, okres Olomouc
od 8 898 800 Kč
Počet obrázků13
Prodej domu 5+kk se zahradou ve Stránčicích
Strančice, okres Praha-východ
od 8 898 800 Kč
Počet obrázků13
Prodej domu 5+kk se zahradou ve Stránčicích
Strančice, okres Praha-východ
od 8 898 800 Kč
Počet obrázků13
Prodej domu 5+kk se zahradou ve Stránčicích
Strančice, okres Praha-východ
od 8 898 800 Kč
Počet obrázků13
Prodej domu 5+kk se zahradou ve Stránčicích
Strančice, okres Praha-východ
od 8 898 800 Kč
Počet obrázků13
Prodej domu 5+kk se zahradou ve Stránčicích
Strančice, okres Praha-východ

Mapa poboček