Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

10.6.2018

Dobrý den,zasílám referenci na pana Daniela Strnada který nám velice pomohl s koupí rodinného domu v obci Bláto Uhlířské Janovice.Pan Strnad byl velice ochotný ,kdykoliv jsme něco potřebovali tak byl na telefonu a situaci okamžitě vyřešil k naší spokojenosti.Vždy byl včas na místě co se týče podpisu smlouvy či prohlídky domu ke které nám podal veškeré potřebné informace.Pana Strnada mohu všem jen doporučit je na něj opravdu spolehnutí.Děkuji.                                                                                                                                                                                                                  Iveta Navrátilová       

4.6.2018

Vážená paní Peterková,
jsme Vám s manželem moc vděčni za celou Vaši práci. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři, ale ani jeden z nich Vám nesahá ani po kotníky. Jste opravdový profesionál. Moc děkujeme.

Ještě jednou děkujeme . Růžičková

 

29.5.2018

Vážená paní Holíková, 

 

  chtěla bych touto cestou poděkovat paní Děcké, za profesionální, milý a lidský pristup + pomoc s koupí nemovitosti. Po celou dobu, co jsme vše vyřizovali, měla přehled o všem, zajímala se o to, jak vše probíhá a jestli nepotřebujeme s čímkoli pomoci. Vzhledem k tomu, že jsme měli problémovou prodávající, nebyly některé situace růžové, ale paní Děcká se vždy snažila o to, aby ve výsledku proběhlo vše bez problémů a s dobrým pocitem na obou stranách. Velmi jí tímto děkujeme. Opravdu moc.

 

S přáním pěkného dne, 

P+ J

17.5.2018

Chtěli bychom tímto poděkovat paní Frodlové za její profesionální přístup, trpělivost a osobní nasazení při prodeji naší nemovitosti. Děkujeme.

16.5.2018

16. 5. 2018, 17:59, "Deny Kašpárková" napsal/a:

Dobry den, 

Vasi praci mohu zhodnotit jen kladne.Jsem velmi spokojena. Skvela, rychla domluva, mily a velmi ochotny pristup k zakaznikum. Mohu jen doporucit ostatnim. Dekuji za pomoc pri nalezeni noveho bydleni. 

15.5.2018

Rády bychom vyslovily  naše velké poděkování realitnímu makléři panu Klicperovi, který po celou dobu prodeje naší nemovitosti, jejíž  prodání nebylo  opravdu  jednoduché, neboť  tato nebyla léta udržována , přesto  pan Klicpera  prokázal velkou trpělivost, důslednost a celou záležitost úspěšně  a hlavně v klidu vyřídil. 

Kaplanová

15.5.2018


I recently had the opportunity to work with Adam when I was searching for an apartment. From the first day I noticed that he is very professional and speaks very good English.

Also I want to mention that Adam has great communication skills.

All throughout the negotiations with the owner, Adam was quick, which I really appreciate.

14.5.2018

Vážený pane, jsem starý člověk – 78 roků a v životě jsem prodával a kupoval různé nemovitosti. Nyní jsem při kontaktu s Vaší realitní kanceláří přišel do styku s panem Šlajsem, musím se s úctou vyjádřit ke způsobu, jakým tento pán organizuje pro mne potřebné věci ohledně prodeje. Umí dát informace o prodávané nemovitosti do širších souvislostí, s využitím rozsáhlých vědomostí o trhu s nemovitostmi. Výsledkem byl prodej nemovitosti, které bych bez jeho pomoci těžko prodával. Takže na prokázané služby s prodejem mohu jen poděkovat, což tímto činím. S úctou Ing. Miloš Mádr

30.4.2018

Dobrý večer paní Andreo. Chci Vám velmi poděkovat za Vaši příkladnou práci při koupi bytu v Kutné Hoře, který od Vás kupoval můj otec. Jako realitní makléřka, mohu posoudit práci jiných kolegů z různých konkurenčních
RK, s kterými jsem spolupracovala a tudíž zodpovědně říkám, že doposud jsem nepotkala tak šikovnou makléřku, jako jste Vy. Obchod proběhl rychle a k naší naprosté spokojenosti. Při jednáních jste byla vždy velmi příjemná, ochotná a hlavně PROFESIONÁL. Moc Vám paní Andreo za vše jménem mého otce děkuji. Ráda jsem Vás poznala. Přeji Vám hodně zdraví a pracovních úspěchů. Jana Hůlková

27.4.2018

Děkujeme za příjemnou prohlídku, nejlepší kterou jsme za poslední rok a půl absolvovali.
S pozdravem Jan Felkl

25.4.2018

Dobrý den pane inženýre,

chceme  Vám obě poděkovat za celou Vaši péči  a pomoc  při prodeji bytu po naší mamince a zároveň i za splněné slovo, které jste nám včera dal, protože  naše konta jsou dnes v pořádku. Ještě jednou děkujeme, zdravíme i Vaši paní a přejeme Vám i rodině krásné léto plné pohody a spokojenosti.

Anita Kulhánková a Edith Kasjaněnková

19.4.2018
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Klicperovi za pomoc s prodejem nemovitosti. Pan Klicpera má velmi profesionální přístup s vysokou orientací na zákazníka a pro mě byl současně prvním realitním makléřem, kterému jsem mohla plně důvěřovat a věděla jsem, že se na něj mohu ve všem spolehnout. Pana Klicperu určitě doporučuji za jeho pružné, spolehlivé a lidské jednání.
 
S pozdravem
 
Natálie Volfová 
18.4.2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu makléři p. Otu Dračkovi za vstřícné jednání a ochotu z jeho strany s velkou nápomocí klientům.  Ještě jednou moc děkuji a jsem ráda , že jsem mohla koupi našeho bytu v Březinách vyřizovat právě s panem Dračkou. Bez jeho pomoci bychom nezvládli co se týče papírových záležitostí.  Přeji Vám spoustu spokojených klientů . Pěkný den.

Jana Strnadová

17.4.2018

Dobrý den,

chtěla bych za sebe i za mou rodinu velmi poděkovat RK Evropa, obzvlášť paní makléřce Lucii Skalické, díky níž můžeme trávit léto na nádherné chatě poblíž Slapské přehrady. Pro někoho je možná taková chata něco obyčejného, co se dnes v době plné možností již „nenosí“, pro nás je to ale splněný životní sen.

Paní Skalická byla velice příjemná a ochotná kdykoli s čímkoli poradit a věnovat nám svůj čas a trpělivost. A někdy té trpělivosti bylo zapotřebí hodně J)) Také nemohu nezmínit profesionální a opět příjemný přístup paní Mgr. Böhmové. Veškerá jednání se uskutečnila v přátelské atmosféře. Tyto dvě dámy jsou velkou výhrou pro RK Evropa, kterou mohu všem s čistým svědomím jedině doporučit.

Děkuji za všechno.

Klára Pečená

16.4.2018

Gratuluji moc za výhru nejlepšího makléře pobočky a souhlasím , že je nejlepší !!!

Jaromír Štádler

 

11.4.2018

Dobrý den pane řediteli,
chtěli bychom poděkovat za spolupráci s certifikovanou realitní makléřkou Jitkou Mahovskou při koupi nemovitosti.
S paní Mahovskou se nám spolupracovalo velice dobře, ochota a vstřícnost byla na místě. Vše bylo rychle a příjemně vyřízeno a to nám velice vyhovovalo.Určitě Vaše služby RK, resp. paní Mahovské doporučíme i našim známým.
Vyskytne-li se další obchodní příležitost určitě se obrátíme na paní Jitku Mahovskou a Vaší společnost.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Ondřej a Tereza L.

5.4.2018

Se službami RK EVROPA  jsem velmi spokojena. Zejména díky Vašemu profesionálnímu přístupu se podařilo byt prodat za požadovanou cenu. Ještě jednou moc děkuji za Vaši vstřícnost a za skvěle odvedenou práci. Jen tak dál.
R.S.

29.3.2018

Ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc při zprostředkování prodeje mé nemovitosti panu Ing. Martinu Žemličkovi, díky kterému jsem v nedávné době dobře prodala svůj dům. Nejenže prodej proběhl rychle a hladce, ale především pan Žemlička se choval naprosto profesionálně, ve všem mi vyšel vstříc a o všech krocích mě vždy informoval. V podstatě jsem se nemusela vůbec o nic starat a vše bylo perfektně zařízeno. Pokud budou moji známí do budoucna potřebovat služby realitní kanceláře, ráda doporučím právě Vaši kancelář RK EVROPA.
L.K

 

28.3.2018
Všem potenciálním klinetům mohu makléře Ondru Klicperu z vlastní zkušenosti doporučit. Zajistil pro mne prodej rodinného domu, kde vyřešil i nesoulad stavu na stavebním úřadě, pomohl s financováním kupujícím, zajistil znalce atp. Nemám proto obav jej nedoporučit.
 
Martin Slanina     
12.3.2018

Dobrý den p. Zedníček,
     chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za výbornou spolupráci při prodeji mé nemovitosti v Předenicích.
Oceňuji Vaši ochotu, profesionální vystupování a bezchybnou připravenost všech dokumentů, potřebných
k vyřízení prodeje. Vše proběhlo bez problémů a k plné mé spokojenosti.

      Ještě jednou děkuji
                                                       Simona Toušková

Nejnovější nemovitosti

4 948 000 Kč
Počet obrázků11
Prodej bytu 3+1, 70 m2, ul. Slancova, Praha 8 - Kobylisy
Slancova, Kobylisy, Praha, okres Hlavní město Praha
2 600 000 Kč
Počet obrázků10
Prodej rodinného domu 153 m3, pozemek 4513 m2
Všetaty, okres Rakovník
459 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej stylové poloroubené chalupy v započaté rekonstrukci v obci Zdoňov
Zdoňov, Teplice nad Metují, okres Náchod
27 882 Kč za měsíc
Počet obrázků16
Pronájem kancelářské budovy 207m2 Lázně Toušeň
Zápy, okres Praha-východ
85 230 Kč za měsíc
Počet obrázků7
Pronájem skladovacích nebo výrobních prostorů celkem 2880 m2 Lázně Toušeň
Zápy, okres Praha-východ
85 230 Kč za měsíc
Počet obrázků7
Pronájem skladovacích nebo výrobních prostorů celkem 2860 m2 Lázně Toušeň
Zápy, okres Praha-východ
3 190 000 Kč
Počet obrázků6
Prodej bytu 2+kk, 35m2, OV, Praha 5 - Smíchov
Nad Zámečnicí, Smíchov, Praha, okres Hlavní město Praha
220 000 Kč
Počet obrázků13
Rekreační chatka na krásném a klidném místě u obce Jaroslav
Trusnov, okres Pardubice
25 000 Kč za měsíc
Počet obrázků9
Krásný, slunný dům 5+kk, 150m2 / + zahrada, pozemek 600m2, Úvaly u Prahy
Kladská, Úvaly, okres Praha-východ
16 000 Kč za měsíc
Počet obrázků13
Neplatíte provizi. Krásný byt, po rekonstrukci, 2+kk, 51m2, Praha 10, Vršovice
Ukrajinská, Vršovice, Praha, okres Hlavní město Praha
3 935 000 Kč
Počet obrázků6
Stavební pozemek 764 m2, Dobříš
Dobříš, okres Příbram
2 953 455 Kč
Počet obrázků7
Prodej, byt 2+kk Praha 5 - Stodůlky
Neustupného, Stodůlky, Praha, okres Hlavní město Praha
14 000 Kč za měsíc
Počet obrázků12
Pronájem bytu 2+1, 47 m2 s balkonem - Křejpského ul. - NEPLATÍTE PROVIZI
Křejpského, Chodov, Praha, okres Hlavní město Praha
2 690 000 Kč
Počet obrázků21
Prodej rodinného domu Martinice v Krkonoších
Martinice v Krkonoších, okres Semily
2 300 000 Kč
Počet obrázků17
Prodej rodinného domku ve Stráži nad Nežárkou
Ruská, Stráž nad Nežárkou, okres Jindřichův Hradec
2 990 000 Kč
Počet obrázků18
Jedinečná nabídka bytu se zahradou v centru Pardubic
Železničního pluku, Zelené Předměstí, Pardubice, okres Pardubice

Mapa poboček