Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

24.2.2017

Dobrý den

Ještě jednou bych chtěl vaší kanceláři a obzvláště p. Černému velice poděkovat za péči a průběh prodeje naší budovy v Lobzích. Vyřešil se tím náš vleklý problém a p.Šusová se tak konečně mohla dostat k využití svého majetku.

Oceňuji obzvláště přístup p.Černého i v době, kdy ještě nebyla sepsána smlouva a poskytoval nám cenné poradenství.

Přeji vám mnoho úspěchů a preference od mé osoby jsou samozřejmostí.

S pozdravem

Jan Jílek

23.2.2017

Vážená RK Evropa,

chceme touto cestou jestě jednou poděkovat panu Ing. Václavu Petrošovi.

Při prodeji nemovitosti nás po celou dobu kvalitně zastupoval a jeho odborné znalosti velice usnadnily celý prodejni akt.

Můžeme jeho makleřské služby jen vřele doporučit.

Manželé Ševčíkovi.

 

22.2.2017

Dobrý den,

 

ráda bych zde uvedla moji zkušenost s pobočkou RK Evropa, Sokolovská ulice, Praha 8. Sháněli jsme byt a našli jsme inzerát, který se nám líbil. Teď již věřím, že pro paní Petru Holíkovou a její tým je to standardem, ale pro mě to bylo jak z ideálního světa a tudíž více než nereálné. A co že bylo tak perfektní?

  • RK nám vyšla vstříc při zařízení prohlídky hned na druhý den po telefonátu s naším zájmem a rovněž s jedním jediným časem, kdy jsme (jako mimopražští) mohli přijet, navíc jsme tento čas ještě posunuli…
  • od prohlídky k podpisu smlouvy u advokáta uběhlo méně jak 48 hodin s tím, že RK zařídila prohlídku v jednom jediném termínu, kdy kupující mohl a sehnala advokáta v pátek navečer před vánočními svátky….
  • K předání bytu došlo cca 3 týdny od prohlídky s tím, že nás „zdržely“ vánoční svátky, jinak věřím, že by paní Holíková tento úctyhodný rekord ještě vylepšilaJ
  •  O veškerých mezikrocích jsme byli promptně informováni (přijetí peněz do úschovy, zařízení převodu elektřiny, komunikace s BD a vyřízení převodu bez naší účasti na schůzi družstva, která probíhala až po 20hod, aj.)

Bodů bych mohla uvést více, ale to už by bylo dlouhé a nikdo by to nečetl. Tak si jen závěrem neodpustím vstřícnost, když na podpis jela moje maminka, která Prahu nezná, a z RK ji přišli naproti k zastávce MHD a zase ji tam ochotně dovedli…

K ověření referencí mě můžete kontaktovat na mém emailu svambergova@gmail.com.

 

S pozdravem,

 

Ing. Radka Švambergová, MBA

20.2.2017

Dobrý den,

jmenuji se Tomáš Pospíšil a v posledních několika měsících jsem spolupracoval s panem Bahorcem, který mi pomáhal úspěšně pronajmout můj byt v Praze. 

Chtěl bych mu tímto ještě jednou poděkovat za celou spolupráci stíženou tím, že bydlím mimo ČR a nemohl jsem být osobně přítomen. 

Velmi oceňuji komunikaci pana Bahorce, byl vždy příjemný a profesionální. Musím ovšem vyzdvihnout jeho velmi proaktivní přístup a ochotu udělat maximum pro zdárné pronajmutí bytu. 

Velmi si cením jeho přístupu a s celkovou spoluprací jsem byl více než spokojen! Neváhal bych pana Bahorce komukoliv doporučit! Pokud bude další příležitost, bezpochyby se na pana Bahorce znovu obrátím!

Ještě jednou děkuji a vyřiďte mé pozdravy panu Bahorcovi

S pozdravem

Tomáš Pospíšil
 

20.2.2017

Dobrý den pane Nátěsto!

Děkuji Vám za brzký a bezproblémový prodej našeho bytu ve Slovanské ulici č.p.885. Šlo o skvělý profesionální přístup, vše co od Vás bylo přislíbeno už v 1.návrhu smlouvy jste zařídili a splnili bez problémů a ve slíbených termínech.

Pokud budeme v budoucnu uvažovat o prodeji nebo pronájmu další nemovitosti, určitě Vám zavoláme.

S pozdravem J.Coufal.

18.2.2017

Dobrý den pane Šimončík

 
Mockrát Vám děkujeme za služby při prodeji našeho bytu.
Byli jsme s realitní kanceláři EVROPA velmi spokojeni a ještě jednou Vám mockrát děkujeme za rychlé a profesionální jednaní a určitě Vás budeme doporučovat 
 
S pozdravem Hlušíčkovi
 
17.2.2017

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat vaší realitní kanceláři EVROPA za perfektně odvedenou práci.Děkuji panu Trejbalovi a hlavně panu Kaplanovi, neměl to jednoduché, bylo plno zádrhelů z naší strany, ale poradil si s tím, (klobouk dolů). Moc děkuji a přeji hodně nových klientů. Alena S.

17.2.2017

Vážený pane Trejbale, paní Žižková,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za značnou pomoc při vyřizování koupě chaty, obzvláště při zařizování všech nutných formalit. Bez vaší pomoci bych to jen těžko zvládla, protože se v této oblasti neorientuji.

Květa R.

17.2.2017

Dobrý den, 
obrátili jsme se na realitní kancelář Evropa, kterou v našem případě zastupovala paní makléř Marcela Trejbalová, se žádostí o pomoc při pronájmu našeho bytu 3+1 v Kladně Švermově. V současné době se nezdržujeme na území České republiky, takže komunikace mezi RK a námi byla o to složitější. Veškerou agendu bylo třeba řešit telefonicky a mailovou poštou. Přesto jsme byli s prací paní makléřky Trejbalové velmi spokojeni. Její velice vstřícný a ochotný přístup, naprosto korektní jednání, obdivuhodná flexibilita i v pozdních večerních hodinách a konstruktivní uvažování, si zaslouží nejenom velky obdiv, ale i upřímné a srdečné díky za její odvedenou práci. Velmi radi se na ni budeme v budoucnu opět obracet a můžeme s naprostým přesvědčením doporučit jak paní makléřku Trejbalovou, tak i RK Evropa, kde jsme byli vždy mile a ochotně osloveni. Rádi bychom touto formou pani Trejbalové a jejímu týmu srdečně poděkovali za jejich angažovanost, kompetentnost, dynamičnost a jejich profesionalitu.

S pozdravem
manželé Hoffmannovi  

17.2.2017

Vážený pane Trejbale, paní Žižková,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za značnou pomoc při vyřizování koupě chaty, obzvláště při zařizování všech nutných formalit. Bez vaší pomoci bych to jen těžko zvládla, protože se v této oblasti neorientuji.

Květa R.

17.2.2017

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat vaší realitní kanceláři EVROPA za perfektně odvedenou práci.Děkuji panu Trejbalovi a hlavně panu Kaplanovi, neměl to jednoduché, bylo plno zádrhelů z naší strany, ale poradil si s tím, (klobouk dolů). Moc děkuji a přeji hodně nových klientů. Alena S.

17.2.2017

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval panu Ing. L. Gašparovi za pomoc při prodeji bytu v obci Rudník. Oceňuji jeho velikou profesionalitu, odbornost a velikou vstřícnost k zákazníkovi. Pokud budu v budoucnu potřebovat pomoc v oblasti realit, určitě se rád znovu na pana Ing. Gašpara s důvěrou obrátím a každému ho doporučím.
Děkuji Petr Švanda

11.2.2017

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat paní Květoslavě Adamcové z pobočky v Ostravě za skvělou spolupráci při koupi pozemku. Vždy dobře poradila a byla nám hodně nápomocná. Jde vidět, že paní Adamcová ráda pracuje a má velký přehled. Jsem moc ráda, že jsme mohli s paní Adamcovou spolupracovat. Vřele doporučuji.
Ještě jednou děkuji.
Horáková Jana

10.2.2017

Dobrý den,
Chtěla bych moc poděkovat paní Haně Říhové z pobočky Vaší realitní kanceláře z Kutné Hory za bezvadný přístup, seriózní jednání a velkou ochotu při zprostředkování koupě nemovitosti v Čáslavi.
Takové makléře mít v realitách je radost.
Krásný den
Mgr. Klára Hanzalová
poradna@hoxi.cz

10.2.2017

Dobrý podvečer paní Peterková,

děkuji za lidský přístup při vyřizování koupě bytu na ul. E.Krásnohorské ve Frýdku Místku. Byla jsem velmi spokojená s Vaší prací.Vyzdvihuji přeciznost při práci.
Dekuji.
S pozdravem Havrlantová.

9.2.2017

Dobrý den pán Šimončík,
Touto cestou by som sa chcel poďakovať. Dokázal ste z malého neorganizovaného bytu fotografiami vyčarovať užasnú atmosféru.

Ďakujem za skvelo odvedenú prácu, pri najdení majiteľky bytu. Kedykoľvek som potreboval niečo s Vami prebrať stále ste bol po ruke a zariadil ste všetko presne tak ako som potreboval. Určite možem len odporučiť známym, priateľom, ak by niekto potreboval a zháňal realitného makléra, tak aby sa obratil na Vás !!!

Vrelo doporučujem 

Jan Gregor

30.1.2017

Realitní makléřka RK Evropa Lucie Peterková, kterou jsme požádali o prodej našeho bytu, byla s námi v neustálém kontaktu.
Její činnost při sjednávání prohlídek ze strany zájemců o koupi bytu byla na profesionální úrovni. O každé změně, která nastala, nás vždy informovala.
I přes některé komplikace, které nastaly během jednání, se vše dořešilo do úspěšného prodeje bytu.
Tímto bychom chtěli paní Lucii Peterkové poděkovat.

Ivo a Jana Ogořalkovi

27.1.2017

Děkujeme za Vaše služby byli jsme s Vámi a Vaší RK velice spokojeni!

s pozdravem

Daniela Veberová

25.1.2017

Rádi bychom se podělili o pozitivní zkušenost s realitní kanceláří EVROPA Prostějov. V červenci 2016 jsme oslovili RK EVROPA Prostějov s žádostí o zprostředkování prodeje bytu. Tato realitní kancelář byla v Prostějově nová, ale profesionální jednání a politika společnosti nám byla natolik sympatická, že jsme se dohodli na spolupráci a vložili veškerou důvěru řediteli společnosti panu Maděrkovi, který na prodej osobně dohlížel a poskytl nám veškeré informace související s prodejem. Díky skvělé prezentaci, bezproblémové komunikaci a rychlému prodeji bytu Víme, že jsme měli štěstí a narazili jsme na realitní profesionály. Chtěla bych poděkovat i za nadstandartní služby, jako doporučení stěhovací firmy, pomoc při hledání nového bydlení a především za perfektní a citlivý přístup k celé naší rodině.

Děkujeme Tomigovi

25.1.2017

Poděkování vašemu jednateli, děkuji za super servis při koupi pozemku, který jste zprostředkovával. Toto nebyl první pozemek o který jsem měla zájem, ale u ostatních se vždy po detailnějším prozkoumání veškeré dokumentace objevil problém, který nakonec stavbu RD neumožňoval. Od vás jsem dostala kompletní informace o pozemku, územním plánu, regulativa atd. Dostali jsme zaměření pozemku což ocenil náš projektant a nyní se těšíme se na stavbu RD. A samozřejmě využijeme i vaše geodetické služby.

Díky Lucka Šimánková

Nejnovější nemovitosti

3 471 000 Kč vč. DPH
Počet obrázků4
Prodej, byt novostavba 2+kk/L, 48 m2, Praha -4 Michle
Pod farou, Praha, okres Hlavní město Praha
1 500 000 Kč
Počet obrázků6
Prodej byt 2+1, 60 m2
Dukel. hrdinů, Rakovník, okres Rakovník
18 000 Kč / měsíc
Počet obrázků6
Pronájem, byt 2+kk, 48 m2, Petrské náměstí, Praha 1
Praha, okres Hlavní město Praha
4 950 Kč / měsíc
Počet obrázků4
Nabízíme pronájem kanceláře od 20 - 3 000 m2, Praha - Nové Město, ul. Opletalova
Opletalova, Praha, okres Hlavní město Praha
5 950 Kč / měsíc
Počet obrázků4
Nabízíme pronájem ateliéru 20 m2, Praha - Nové Město, ul. Opletalova
Opletalova, Praha, okres Hlavní město Praha
600 000 Kč
Počet obrázků10
Prodej rodinného domu k celkové rekonstrukci v obci Vítanov - Stan
Vítanov, okres Chrudim
8 000 Kč / měsíc
Počet obrázků8
Pronájem mezonetového bytu 1+kk, 62 m2, Liberec - Na Bojišti
Na Bojišti, Liberec, okres Liberec
5 950 000 Kč
Počet obrázků12
Řadový RD 6+1 vč. kompletního nadstandardního vybavení!
Benešov, okres Benešov
380 000 Kč
Počet obrázků8
Prodej pozemku vhodného k výstavbě rodinného domu v Trutnově - části Starý Rokytník
Trutnov, okres Trutnov
Info o ceně v RK
Počet obrázků6
Prodej bytu 3+1, ul. Budovatelská, Ostrava-Poruba
Budovatelská, Ostrava, okres Ostrava-město
3 100 000 Kč
Počet obrázků17
Prodej RD v Hradci Králové - Plotiště nad Labem
Na Důchodě, Hradec Králové, okres Hradec Králové
6 545 168 Kč
Počet obrázků9
Příjemné bydlení s balkonem přímo u metra v Rezidenci Palmovka, 3+kk, 66 m2+ 5 m2
Heydukova, Praha, okres Hlavní město Praha
5 236 594 Kč
Počet obrázků9
Prodej komfortního bydlení přímo u metra v Rezidenci Palmovka, 2+kk, 58 m2
Heydukova, Praha, okres Hlavní město Praha
4 784 863 Kč
Počet obrázků9
Prodej krásného bytu u metra, rezidence Palmovka, 2+ kk, 49 m2
Heydukova, Praha, okres Hlavní město Praha
5 296 670 Kč
Počet obrázků9
Příjemné bydlení s balkonem přímo u metra v Rezidenci Palmovka, 2+kk, 57 m2
Heydukova, Praha, okres Hlavní město Praha
4 506 160 Kč
Počet obrázků9
Prodej pohodlného bydlení přímo u metra v Rezidenci Palmovka, 2+kk, 47 m2
Heydukova, Praha, okres Hlavní město Praha

Mapa poboček