Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

REFERENCE KLIENTŮ EVROPA REALTNÍ KANCELÁŘ

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, bez ohledu na velikost zakázky. I proto jsme za dobu fungování realitní kanceláře EVROPA získali tisíce spokojených zákazníků. Reference jsou pro nás důležité, tak se podívejte, jak pro klienty pracujeme...

Jejich zkušenosti s RK EVROPA si můžete prohlédnout níže.

21.7.2022
Dobrý den, paní Kozová,

děkuji Vám za pomoc s prodejem bytu a koupí nového.

Jsem rád, že jsem se rozhodl pro Vás, i když uznávám, že díky vzdálenosti to nebylo pro Vás ideální. Po delší době jsem opět potkal člověka na svém místě, který rozumí své práci a dokáže se vcítit do pocitů toho druhého. Díky Vám se mi podařilo, alespoň si myslím, prodat svůj byt dobře a dá se říct, že i na současnou dobu rychle. I Vaše pomoc a rady při koupi nového bytu byly pro mě neocenitelné.

Pokud budu moc, tak Vás všude doporučím a po zkušenostech s jinými realitkami, které jsem získal při výběru nového bytu, tak je převyšujete o 100%.

Přeji Vám, aby jste se těmito negativními realitkami nenechala odradit a do dalšího profesního a soukromého života Vám přeji hodně úspěchů a spokojenosti.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký denJ. Šochman
20.7.2022
Zdravím,
chtěl bych poděkovat a vyzdvihnout práci vašeho zaměstnance Ing. Václava Petroše . Vždy vstřícný , obětavý , vždy se snažil jakoukoliv situaci řešit s nadhledem a ve prospěch zákazníka . Byli jsme velmi spokojení.
Děkujeme Hrůzek V. + D.
19.7.2022
Realitní makléř Zdeněk Havel zastupující realitní společnost RK Evropa nám byl doporučen pro prodej našeho bytu.

Ač nabídka prodeje bytu probíhala v méně žádaných měsících vhodných pro prodej nemovitosti, rezervace proběhla velmi brzy po začátku inzerce naší nemovitosti.

Cena za nemovitost, kterou pan Havel doporučil, byla přijatelná pro obě strany.

Oceňujeme profesionální přístup a rychlé jednání, i přestože z naší strany vlivem průtahů spojených se změnami v zástavě došlo k nemalému pozdržení převodu nemovitosti na nové vlastníky. Takže pro všechny zúčastněné byla potřebná větší dávka trpělivosti.

Děkujeme Zdeňkovi a jeho týmu za skvěle odvedenou práci při zprostředkování prodeje a přejeme hodně úspěchů!

Vlasta a Martin Bačovští
5.7.2022
Dobrý den. Koncem března 2022 jsem měl přání a koncem června 2022 bylo splněno. Počáteční vnitřní obavy rozptýlila makléřka, paní Gabriela Šašková. S klidem, jistotou a v pohodě nás v neuvěřitelně krátké době dovedla do cíle. Výběr RK Evropa, byl po této zkušenosti, sázkou na jistotu. Vím, kam se příště obrátit. Díky Calko.
3.7.2022
Dnes , při návštěvě pobočky v Sezimově Ústí , mi byly nabídnuty služby v oblasti realit , které budu využívat ,z mé strany bylo nabídnuto umístění banneru s reklamou pobočky na mé nemovitosti v CB. KLEINDINSTOVÁ
20.6.2022
Dobrý večer paní Králová,


já taky moc za vše děkuji, hlavně za Váš profesionální přístup, vše vždy fungovalo jak mělo.

Přeji Vám hodně profesních i osobních úspěchu.

S pozdravem
Jarka Heřmanová
20.6.2022
Dobrý den,

ještě jednou děkuji za zprostředkování prodeje bytu, oceňuji přehledně zpracovaný inzerát s fotodokumentací, 3D náhledy dispozice a tabulkou ploch jednotlivých místností, dále také bezproblémovou a rychlou komunikaci, ať už mailem nebo po telefonu, a také ochotu vyjít vstříc s termíny a časy setkání. Při hledání bytu jsem jednal s více makléři z jiných RK, mohli by se od vás učit :-)

Děkuji, s pozdravem
Kristián Škoda
14.6.2022
Vážený pane řediteli,
dovoluji si Vám napsat tento dopis v souvislosti s hledáním pronájmu bytu v Ostravě Výškovicích. Této zakázky se ujala Vaše zaměstnankyně pí.Chytilová Dagmar. Od prvního telefonického kontaktu mi bylo jasné, že vše dopadne dobře. Cítil jsem od počátku jasný "tah na branku" a fundovanost v oboru. Po dvaceti létech podnikání vím o čem mluvím. Nemohu jinak, ale jen chválím profi přístup. Nemluvě o tom, že situace se zkomplikovala /netřeba rozebírat/, ale paní Chytilová vše profesionálně zvládla. Každá firma je o tom jaké má lidi - gratuluji. Bude li třeba, obrátím se znovu na Vaší firmu.

Děkuji Glett Oldřich.
8.6.2022
8.6.2022

Dobrý den pane Fiřtíku,
zúčastnil jsem se Vašeho školení v rámci BAE, a jako bývalý pedagog Vám musím vyseknout poklonu, jak metodicky, srozumitelně a lidsky jste školení vedl. Chystám se na další školení, na které se velmi těším. Rozhodně Vaše školení doporučuji všem, kteří chtějí posunout své dovednosti a znalosti na vyšší úroveň.

S přátelským pozdravem
MgA. David Mimra
Olomouc
27.5.2022
27.5.2022

Vážený pane Fiřtíku, pane řediteli,
chtěl bych Vám poděkovat za průvodní školení, které bylo po stránce lektorské a vědomostní velice kvalitní a zajímavé. Byl jsem velice spokojen s obsahem školení i s Vaší lektorskou praxí. Určitě mě to posunulo o krok vpřed a budu se těšit na další vzájemná setkání. Akademii vřele doporučuji. :)

S přátelským pozdravem
David Najman,MBA.,DBA, Vysoké Mýto
16.5.2022
Vážená paní Kozová,v úvodu bych Vám velmi moc ráda popřála krásné dobré ráno a oznámila skvělou zprávu, že peníze z prodeje bytu máme od dnešního rána na svých účtech.

Chtěla jsem Vám za mne i za mého bratra velmi moc poděkovat za skvělou práci a za veškerou pomoc při prodeji našeho bytu.

Jste velmi moc milá, laskavá a vše probíhalo vždy perfektně. Opravdu mnohokrát děkujeme Usmívající sePřeji Vám pro dnešek velmi moc pěkný a slunečný denJana Hrbková
6.5.2022
Paní Šípková z RK Evropa byla po celou dobu naší spolupráce velmi ochotná, aktivní a vstřícná. Pružně reagovala a komunikovala. Díky jejímu nasazení, se našel kupec námi nabízeného bytu během pár týdnů. Samotný proces prodeje byl profesionální, v klidu a bezproblémový. Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí koupit či prodat nemovitost bez starostí, s jistotou a v přátelské atmosféře.

David Bartoš
5.5.2022
Ráda bych touto cestou poděkovala vaší firmě RK Evropa, jmenovitě paní Marii Šípkové a kolektivu pracovníků, kteří zajišťovali velice profesionálně a při jednání s paní Šípkovou vždy příjemně, jasně a věcně, naši realitní záležitost. Děkuji velice, rodina Bartošova
5.5.2022
Ráda bych touto cestou poděkovala vaší firmě RK Evropa, jmenovitě paní Marii Šípkové a kolektivu pracovníků, kteří zajišťovali velice profesionálně a při jednání s paní Šípkovou vždy příjemně, jasně a věcně, naši realitní záležitost. Děkuji velice, rodina Bartošova
2.5.2022
Dobrý den pane Světinský,
moc Vám děkuji za pomoc s prodejem naší zahrady. Již po druhé jste mi dokázal, že jste nejen realitní makléř, ale hlavně skutečný profesionál s milým a příjemným vystupováním. Pokud budu v budoucnu prodávat nějakou nemovitost, ráda se opět na Vás s důvěrou obrátím. Ještě jednou Vám děkuji za Vaši ochotu, cením si toho. A pozdravujte děvčata z kanceláře, protože nejen kávička byla výborná, ale i atmosféra u Vás v kanceláři byla skvělá.

S pozdravem Marcela Hilšerová
2.5.2022
Dobrý den pane Světinský,
moc Vám děkuji za pomoc s prodejem naší zahrady. Již po druhé jste mi dokázal, že jste nejen realitní makléř, ale hlavně skutečný profesionál s milým a příjemným vystupováním. Pokud budu v budoucnu prodávat nějakou nemovitost, ráda se opět na Vás s důvěrou obrátím. Ještě jednou Vám děkuji za Vaši ochotu, cením si toho. A pozdravujte děvčata z kanceláře, protože nejen kávička byla výborná, ale i atmosféra u Vás v kanceláři byla skvělá.

S pozdravem Marcela Hilšerová
8.4.2022
Děkujeme panu Karáskovi za profesionální přístup při koupi nemovitosti.
Bezvadná komunikace a velmi příjemná spolupráce a vstřícnost.
Můžeme vřele doporučit.
Jiřina a Otto Bórikovi
8.4.2022
Děkuji za velmi kvalitní servis a spolupráci panu Žemličkovi. Za veškeré rady, máme své vysněné bydlení. Velké díky ještě jednou.

Manželé Dvořákovi.
7.4.2022
Radi by sme poďakovali p. Karáskovi za profesionálny a priateľský prístup pri kúpe domu v Klášterskej Lhote.
Všetky dokumenty boli vždy pripravené perfektne.
RK Evropa a p. Karáska môžeme len doporučiť.
Rodina Kulštrunková
6.4.2022
„Maximální spokojenost a pozitivní zkušenost přímo s panem Ing. Gašparem. Vše dohodnuté vždy platilo a hlavně jsme ocenili znalost místního prostředí. Proto tuto realitní kancelář můžu každému doporučit!“ - Pavel Formánek

Nejnovější nemovitosti

12 000 Kč za měsíc
Počet obrázků9
Pronájem bytu 2+kk, 66 m2 v centru Vrchlabí
Krkonošská, Vrchlabí, okres Trutnov
14 500 Kč za měsíc
Počet obrázků8
Pronájem bytu 103m2, v RD Josefa Šavla, Mariánské Hory
Josefa Šavla, Mariánské Hory, Ostrava, okres Ostrava-město
40 988 000 Kč
Počet obrázků8
Prodej pozemku pro bydlení, 13.653 m2, Plzeň-Lobzy.
Na Hraně, Lobzy, Plzeň, okres Plzeň-město
4 999 900 Kč
Počet obrázků11
Prodej bytu 2+1 o velikosti 61 m2 v ulici Haškova v Hradci Králové
Haškova, Pražské Předměstí, Hradec Králové, okres Hradec Králové
3 390 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej stavebního pozemku 1682m2, Řepiště okr. Frýdek - Místek
Řepiště, okres Frýdek-Místek
7 900 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej dvougeneračního domu Loukov u Mnichova Hradiště
Loukov, okres Mladá Boleslav
849 000 Kč
Počet obrázků8
Litvínov / Prodej 1+ kk o výměře 28 m2 v klidné části města.
Tržní, Horní Litvínov, Litvínov, okres Most
35 000 Kč za měsíc
Počet obrázků19
Pronájem nadstandardního mezonetového bytu 4+kk Liberec ul. Masarykova
Masarykova, Liberec I-Staré Město, Liberec, okres Liberec
5 900 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej RD Hroznětín
Potoční, Hroznětín, okres Karlovy Vary
7 998 000 Kč
Počet obrázků24
Děčín VI-Letná / Prodej dvoupodlažního RD s byty 3+1 a 2+1, pozemek 789m2 ve vyhledávané lokalitě města
Za Bažantnicí, Děčín VI-Letná, Děčín, okres Děčín
2 498 000 Kč
Počet obrázků17
Starý Šachov / Prodej RD 5+1, 180m2, pozemek 1864m2, k rekonstrukci - okraj obce
Malý Šachov, Starý Šachov, okres Děčín
7 998 000 Kč
Počet obrázků23
Prodej rodinného domu 420 m2, pozemek 747 m2, Bavorská Ruda.
Waldschmidtstraße, Bayerisch Eisenstein, okres Regen
4 090 000 Kč
Počet obrázků19
Krásný prostor pro široké využití, Praha 3, Žižkov, ul. U Božích bojovníků.
U božích bojovníků, Žižkov, Praha, okres Hlavní město Praha
640 000 Kč
Počet obrázků8
Zahrádka v zahrádkářské kolonii, Hostinné
Závodí, Hostinné, okres Trutnov
11 648 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej bytu 3+1 v Holešovicích
U smaltovny, Holešovice, Praha, okres Hlavní město Praha
13 000 Kč za měsíc
Počet obrázků9
Pronájem prostorného bytu 3+1 o velikosti 90 m2 v centru města Dvůr Králové nad Labem
Kotkova, Dvůr Králové nad Labem, okres Trutnov

Mapa poboček