Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Založeno 1998

Přes 20 let zkušeností

Občas nás i špatná zkušenost dovede k úspěchu. Zakladatel společnosti EVROPA realitní kancelář Michal Macek přesně takovou situací prošel při stěhování v 90 letech. Stal se obětí neprofesionálního makléře, což ho přivedlo na myšlenku založit vlastní realitní kancelář. V roce 1998 se tak stalo a původně rodinná firma se od té doby rozrostla na síť s 350 zkušenými makléři a 30 pobočkami po celé ČR a Slovensku.

AKTUÁLNĚ SPOLEČNOST EVROPA REALITNÍ KANCELÁŘ NABÍZÍ NEMOVITOSTI ZA VÍCE NEŽ 10 MILIARD KORUN.

Michal Macek
zakladatel společnosti
ÚSPORA ČASU 30 POBOČEK 350 MAKLÉŘŮ INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP VLASTNÍ PROJEKTY DAŇOVÉ PORADENSTVÍ PRÁVNÍ SERVIS INDIVIDUÁLNÍ FINANCOVÁNÍ

Proč právě my?

Jsme realitní profesionálové

EVROPA realitní kancelář je jedním z předních hráčů na realitním trhu. Od roku 1997 budujeme síť realit- ních kanceláři po celé ČR. V současné době máme 30 poboček, které poskytují profesionální servis napříč regiony.

SPOKOJENÝ DEVELOPER NÁŠ CÍL

S EVROPA realitní kancelář získáte především individuální odborný přístup. Postaráme se o to, aby nabízené nemovitosti oslovily prostřednictvím marketingu cílovou skupinu a developer dosáhl maximálního zisku. Komunikujeme s developery i klienty a pečlivě koordinujeme veškeré kroky v rámci prodeje. Pomůžeme s financemi a zajistíme právní servis.

PROJEKTY NÁS BAVÍ

EVROPA realitní kancelář otevřela již v roce 2007 deve- loperské oddělení, které se specializuje na komunikaci s developery. Zajišťujeme konzultace a odborná doporu- čení v rámci přípravy nových projektů. Primárně se sou- středíme na projekty určené pro Prahu a Střední Čechy, nicméně ani přesah do regionů pro nás není problém.

Zajistíme benefity

EXKLUZIVITA PROJEKTU

Garantujeme, že po dobu prodeje vašeho projektu nebudeme nabízet konkurenční projekt jiného developera ve stejné lokalitě. Pro naši společnost budete vždy partnerem č. 1.

Právni servis

Spolupracujeme s advokátní kanceláří Veleba, Milichovský & spol. Zajistíme veškerou smluvní dokumentaci. Úschovu, právní služby, poradenství a ověřování podpisů poskytneme v kanceláři na Václavském náměstí. Zajištěn ssse specialista na převody nemovitostí.

Individuální financování

Pomůžeme s financemi, zajistíme úvěry a půjčky. Máme dlouholeté kontakty v bankách, které usnadní kupujícím financovat nákup nemovitosti. Developerům zajistíme poradenství a konkrétní řešení při financování.

Maximální zisk

Společným cílem developera a EVROPA realitní kancelář je maximalizovat zisk z realizovaného projektu. Definujeme správné nastavení ceny a zacílení marketinku na konkrétní cílovou skupinu.

100% servis

Klient získá aktivní přístup od první chvíle spolupráce. Poskytujeme naše know-how a stáváme se součástí teamu

Úspora času

Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme výrazně urychlit prodej. Poskytneme konzultace a zajistíme nastavení prodejních procesů a dodržujeme prodejní plán.

VIP KLIENTELA

OBSÁHLÁ INTERNÍ DATABÁZE KONTAKTŮ ÚSPĚŠNÍ SPORTOVCI TOP PODNIKATELÉ CELEBRITY ROZSÁHLÁ SÍŤ INVESTORŮ

Máme širokou databázi investorů z řad celebrit, sportovců a podnikatelů, kteří od EVROPA realitní kanceláře nakupují doporučené investice, které pak dále spravujeme.

Marketing

Kateřina Sokolová

Komunikace je klíč

Pracujeme s emocemi a vytváříme příběhy. Pomocí chytrého marketingu a dlouholetých zkušeností v oboru, dokážeme rezidentním projektům zajistit nejvyšší možnou prodejní cenu. Náš profesionální klientský přístup garantuje, že proces prodeje bude maximálně efektivní.

Realitní marketing je náročná disciplína, kterou ovládáme

Architektonické vizualizace jsou klíčem k emocím klienta. Dechberoucí rendery exteriéru a interiéru včetně návrhu designu a vybavení, dodáme v souladu s vizí developerského projektu.

Nemovitosti inzerujeme na všech známých realitních portálech. K dispozici je také naše interní databáze obsahující více jak 10.000 poptávajících klientů.

Spustíme moderní webovou prezentaci a postaráme se o to, aby byl Váš projekt v onlinu vidět. Součástí je PPC, SEO, remarketing a analýza návštěvnosti webových stránek.

Prostor pro marketingovou komunikaci zajistíme také v off-line podobě (boardy, tiskoviny, PR články, atp.). Organizujeme dny otevřených dveří, účastníme se veletrhů a výstav o bydlení. Třikrát ročně vydáváme vlastní realitní časopis v nákladu 200.000 ks.

Jsme aktivní na sociálních sítích - spolupráce s influencery.

Reference

Apartmány

Apartmány na horách

Unikátní projekt horských apartmánů SKI&BIKE.

Výjimečnou polohu podtrhuje možnost provozovat zimní i letní aktivity v blízkém okolí. Sjezdovky, cyklostezky, aquacentrum, lázně, hospůdky i bary, to vše hned za dveřmi Vašeho apartmánu.

Více o projektu
Resort

Lakeside Resort Slapy

Útěk z velkoměsta po celý rok? Zakotvěte na Slapech…

Právě zde na Nové Živohošti chystáme váš druhý domov. Na rozlehlém pozemku přímo u pláže budujeme 18 luxusních designových chat a 10 stylových apartmánů.

Více o projektu
Novostavba

Rezidence Holešovice

Vaše nájemní bydlení.

Matyáš Novák: „Profesionalita a nadstandardní péče pro mé klienty jsou pro mne samozřejmostí.“

Více o projektu
Novostavba

Domy u lesa - Klánovice

Nový projekt tří luxusních dvojdomů v uzavřeném komplexu s vlastními pozemky.

Momentálně je dokončená hrubá stavba a domy jsou stavebně uzavřeny (střecha a okna). Předpokládaná kolaudace je červen 2023.

Více o projektu
Novostavba

Byty Krejcárek

Praha

Ing. Pavel Brabenec: „Bál jsem se, že 20% předprodej bude problém. Teď mám díky Evropě o starost méně .“

Novostavba

Nízko-energetické domy

Hřebeč u Prahy

Ing. Robert Wild: „Díky Evropě jsem prodal za vyšší cenu a rychleji než jsme očekávali. Zvláště oceňuji dodržení prodejního plánu.“

Novostavba

Rezidence Smíchov

Praha

Květoslav Vilímek: „Oceňuji pomoc při tvorbě ceníku, webových stránek a návrhu řešení marketingu“

Regionální projekt

Rotterovka

HOŘEJŠÍ VRCHLABÍ

Projekt ROTTEROVKA se nachází přímo u lanovky Herlíkovice - Bubákov. Developerský projekt bytového domu obsahuje 22 bytových jednotek včetně parkovacích stání.

Činžovní dům

Rezidence Palmovka

Praha

Ing. Stanislav Plecitý: „Vzhledem k tomu, že se jednalo o můj první developerský projekt oceňuji váš profesionální přístup a pomoc s řešením všech problémů, které mě v průběhu výstavby potkaly“

Činžovní dům

Rezidence Trojická

Praha

Myasnik Khachatryan: „Spolupráce s Evropou a makléřkou paní Skalickou mě překvapila. V Čechách nebývá takto profesionální přístup běžný.“

Pozemek

Jižní Stráň

Podolanka

Manghi Czech Republic s.r.o.: „Evropa se o náš projekt postarala rychle a profesionálně. Prodali jsme nakonec s navýšením cen.“

Pozemek

Slunné zátiší

Kunice

ABIDEA s.r.o.: „Oceňuji především osobní komunikaci a profesionální řešení marketingu.“

Team obchodního procesu developerských projektů

Michal Macek
majitel společnosti a garant prodeje projektu
Lukáš Bůva
prodejní specialista - makléř
S více než patnácti lety praxe v realitní branži je jednatel pobočky RK Evropa Praha 1 zkušeným a spolehlivým odborníkem. 
Řídí tým profesionálů, pro které je důležitá kvalita svých služeb.
Matyáš Novák
prodejní specialista - makléř
Specialista na prodej developerských projektů. Komunikuje s developery i klienty a pečlivě zvažuje veškeré kroky v rámci prodeje. Díky dlouholetým zkušenostem a rozsáhlému portfoliu osobních kontaktů dokáže výrazně urychlit prodej.
Jan Beneš
prodejní specialista - makléř
Certifikovaný realitní makléř. Věčně pozitivní a spolehlivý kolega, specializující se na přímý prodej.
Klára Koláčková
asistentka, předání, převody, katastr
Dlouholetá a zkušená asistentka pomáhá při předání nemovitosti, převodech na katastru, komunikaci s dodavateli a celkově šetří čas makléřům projektu, kteří se pak mohou soustředit na to nejdůležitější – prodej nemovitosti.
Mgr. Ladislav Pešek
advokátní kancelář - právní zástupce
Výkon samostatné advokátní praxe od roku 1996, se zaměřením na občanské právo zahrnující kompletní právní pomoc v oblasti nemovitostí. Zásadou pana Peška je, že smlouvy se mají dodržovat (pacta sunt servanda). 
Bronislava Bohmová
smluvení dokumentace
Pomáhá s přípravou smluvní dokumentace.
Empatická a zkušená profesionálka komunikuje s klienty od podpisu Rezervační smlouvy do finálního podpisu Kupních smluv. Její schopnost se s každým domluvit výrazně zjednodušuje celý proces dotažení smluvních dokumentací do zdárného konce.
Petra Štěpánková
specialistka na sociální sítě
Spolupracuje s námi na marketingové podpoře developerských projektů poslední čtyři roky. Vytváří úchvatné profily na sociálních sítích, na které denně vkládá videa a fotografie projektu a okolí.
Libor De Michieli
hypoteční specialista
Zkušený hypoteční poradce s mnohaletou praxí. Certifikace ČNB, KB, HB, ČSAS, Moneta.
Rudolf K.
profesionální fotograf
Zkušený fotograf, který s námi poslední tři roky spolupracuje na developerských projektech a mezi jeho stálé klienty patří například: CSOB.cz / Datart.cz / Ceskasporitelna.cz / Adidas.cz / CEPS.cz / Toyota.cz / LG/ LEGO.cz/ Palladiumpraha.cz / Accenture / Partners.cz.
Michal B.
marketing, web, vizualizace
Tým kreativců vedený Michalem B. nám pomáhá vytvářet grafické podklady jako webové stránky, vizualizace a pomáhá tak výrazně celkovému marketingu projektu.

Kontakt

EVROPA realitní kancelář
Václavské náměstí 806/62
11000 Praha 1 - Developerské oddělení
Tel. recepce: 224 422 555
E-mail: developerske@rkevropa.cz

IČ: 02035073
DIČ: CZ 02035073

Kontaktovat pobočku Developerské projekty


Developerské projekty