Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

Mgr. Tereza Klierová

Certifikovaný realitní makléř

Telefon 734 267 713
Telefon 499 423 793


Valteřická 704
54301 Vrchlabí

Představení makléře

Dobrý den, jmenuji se Tereza Klierová a už to bude 6 let, co jsem jako nováček nastoupila, v té době už do velmi úspěšné a renomované realitní kanceláře Evropa, která svou pobočku otevírala ve Špindlerově Mlýně. Od té doby se díky úspěšnému „krkonošskému“ týmu pod vedením pana Ing. Lukáše Gašpara podařila rozšířit naše působnost i do Vrchlabí.

Pokud požadujete profesionalitu a zkušenosti, můžete se na mě jako osobního makléře kdykoliv obrátit. Moji největší odměnou za práci jsou spokojení klienti, kteří mě doporučí dále. Moje práce končí až Vaším úspěchem a spokojeností. Převezmu za Vás všechny formální povinnosti a prodej dovedu do zdárného konce.

Jako velký úspěch beru umístění v 1. desítce nejlepších makléřů z celé republiky. Práci realitního makléře nemůžete dělat, tu musíte milovat :-)

Každý prodej nemovitosti má svůj příběh a já se vždy snažím, aby to byl příběh se šťastným koncem. Těším se na spolupráci s Vámi.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Ostatní

Reference

29.1.2018
Dobrý den pane Gašpare,

chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Tereze Klierové  za profesionální přistup, 

ochotu, vstřícnost a příjemné jednání při koupi  naší nemovitosti v Horní Rokytnici.

S přáním krásného dne, ještě jednou moc děkujeme.

 Elicerovi
16.6.2017
Dobrý den.

Tímto chceme s manželkou upřímně Vaším prostřednictvím poděkovat za služby při koupi bytu v Horní Rokytnici Vaší realitní makléřce Mgr. Tereze Klierové za její profesionálním a lidském přístupu. Jsme s její práci maximálně spokojeni. Přejeme Vaší REALITNÍ SPOLEČNOSI EVROPA, se sídlem ve Vrchlabí hodně spokojených zákazníku při využívání Vaších služeb.

S pozdravem

Jan a Klára Linkovi

Kutná HoraKontaktovat makléře Mgr. Tereza Klierová