Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU

Martin Pánek

Certifikovaný realitní makléř

Kontaktujte mě

Pražská 69/11
250 01 Brandýs nad Labem

Představení makléře

Jsem realitní makléř s bohatými zkušenostmi a vášní pro svou práci. Moje specializace spočívá v prodeji nemovitostí, a v oblasti realitního trhu se pohybuji s jistotou a odborností.Mým cílem je poskytnout klientům nejlepší možné služby a dosáhnout jejich požadovaných výsledků. Vyznačuji se profesionálním a přátelským přístupem ke každému klientovi, neboť si uvědomuji, že prodej nebo nákup nemovitosti může být pro mnohé lidi stresující a důležitým rozhodnutím.

Snažím se naslouchat a porozumět potřebám a přání klientů, abych mohl poskytnout nejlepší možnou pomoc a radu. Moje znalosti trhu a schopnost analyzovat aktuální trendy mi umožňují předávat důležité informace a strategie, které klientům pomáhají dosáhnout jejich cílů.

Jako realitní makléř jsem vybudoval širokou síť kontaktů v průmyslu, a aktivně spolupracuji s dalšími odborníky, jako jsou právníci, bankéři a stavební inženýři. Tato spolupráce mi umožňuje zajišťovat plynulý průběh transakcí a poskytovat klientům komplexní servis.

Vyjednávání je jednou z mých silných stránek, a vždy se snažím najít spravedlivou cenu pro své klienty. Mým cílem je dosáhnout nejlepších výsledků a zároveň udržovat dobré vztahy s protistranou. 

Jsem hrdý na to, že jsem si získal mnoho spokojených klientů a opakovaných obchodů. Moje služby jsou vysoce hodnoceny pro jejich kvalitu, efektivitu a osobní angažovanost. Každá nemovitost, kterou prodávám nebo kupuji, považuji za důležitou a snažím se vždy vydat to nejlepší, abych dosáhl optimálních výsledků.

 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • KomerčníNemovitosti makléře

Kontaktovat Martin Pánek

+420724341007 | martin.panek@rkevropa.cz