Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Profesionální realitní makléři a makléřky EVROPA realitní kancelář jsou vám stále k dispozici

2. 11. 2020

Pobočky realitní sítě EVROPA zůstávají pro vás otevřené a jsme vám připraveni pomoci s prodejem nebo pronájmem nemovitostí i v nouzovém stavu. Pro vaše bezpečí dodržujeme na všech pobočkách přísnější opatření. I v této době jsme připraveni poskytovat takový špičkový servis, na jaký jste zvyklí.

S jakými opatřeními můžete počítat.

Pobočky:

Omezení počtu osob na schůzce a dvoumetrové vzdálenosti jsou základem. Naši klienti jsou upozorněni na nošení roušek a u vstupu do pobočky jsou k dispozici dezinfekce na ruce. Pro klienty je vymezený prostor pro čekání v případech souběhu schůzek, aby klienti mohli v klidu vyčkat dostatečně vzdáleni. Po každé návštěvě min. 15 minut intenzivně větráme a provádíme dezinfekci jednacích místností.

Prohlídky:

Nemovitost je vždy vyvětraná a vydezinfikována. Prohlídky nedomlouváme hromadně a vždy je umožněna prohlídka jedné osobě či jednomu páru. Rouška, respirátor, dezinfekční gel jsou samozřejmostí, dodržujeme bezpečné vzdálenosti. V případě nedodržení pravidel může makléř prohlídku neumožnit či předčasně ukončit.

Smluvní dokumenty, podpisy smluv:

Omezujeme i počet osob přítomných při podpisu smluv či osobního jednání, a to na maximálně dvě osoby žijící ve stejné domácnosti. Naši makléři jsou připraveni pomoci prostřednictvím on-line nástrojů. Pokud z důvodu podpisu dokumentů není nutná osobní schůzka, upřednostňujeme elektronickou komunikaci.

Zdraví nás všech je pro nás prioritou, proto můžete být zaměstnancem kanceláře či realitním makléřem vyzváni k předložení či podpisu prohlášení, že jste nebyli v posledních dnech v kontaktu s nakaženou osobou či nevykazujete příznaky onemocnění Covid 19. Můžete být také při sjednávání či potvrzování schůzky dotázáni na váš zdravotní stav. Pokud byste se necítili dobře, ochotně schůzku přesuneme na nejbližší vhodný termín, nebo můžeme zprostředkovat on-line prohlídku.

Ani na jaře a ani nyní se realitní trh nezastavil, proto jsme vám i v těchto dnech připraveni pomoci řešit jakoukoli situaci spojenou s řešením vašeho bydlení, či investicí.

 

Tomáš Fiřtík
Ředitel pobočkové sítě

Autor: Tomáš Fiřtík