Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Realitní konference makléřů 2019 EVROPA realitní kancelář

14. 11. 2019

Vítěze celoroční soutěže o nejlepšího makléře a pobočku v kategorii velká a menší města roku 2019 již známe. Konference makléřů sítě EVROPA realitní kanceláře proběhla dne 13. 11. 2019 v unikátních prostorech historického Paspova sálu z roku 1873, který je součástí Smíchovského pivovaru.

Konference realitních makléřů 2019 se zúčastnily pobočky z celé České republiky, všem bychom rádi poděkovali za účast.

Vyhlášení nejlepšího makléře a pobočky roku 2019 se tradičně ujal generální ředitel společnosti pan Mgr. Radek Sechovec a zde jsou výsledky:

Vyhlášení nejlepšího makléře roku 2019 bylo napínavé do posledních dnů, napětí bylo cítit i po celou dobu konference a nejlepším makléřem roku se tak zaslouženě stal pan Petr Čížek z pobočky Kladno, který zúročil své dlouholeté zkušenosti. Petře, ještě jednou gratulujeme.  

Absolutní vítěz vyhrál hlavní cenu týdenní exotickou dovolenou od EVROPA realitní kanceláře.

Na skvělém druhém místě se pak umístil pan Jan Bahorec z pražské pobočky Praha 1, která si odnesla týdenní dovolenou a na skvělém třetím místě se umístil a zároveň obhájil loňský úspěch pan Zdenek Mertlík z pobočky Liberec.
Těsně za stupni vítězů zůstal pan Matyáš Novák z pobočky Praha 1.

Zároveň jsme ocenili všechny TOP 10 makléře roku 2019 a to týdenní zážitkem s názvem "ASIE 2020".
Už teď se těšíme na společné zážitky, které po zkušenostech z minulých let byly vždy  jedinečné.

Před samotným finále večera konference makléřů sítě EVROPA realitní kanceláře byla vyhlášena soutěž o nejlepší pobočky v kategoriích velká a menší města a zde jsou výsledky.

Pobočka roku 2019 velká města ČR
1. Praha 1
2. Plzeň
3. Praha 8 - Karlín

Pobočka roku 2019 menší města ČR
1. Kladno
2. Havlíčkův Brod
3. Kolín

Autor: Mgr. Radek Sechovec