Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

EVROPA realitní kancelář se stala pro následující období roku 2019 - 2020 podporovatelem nadačního fondu Kateřiny Sokolové AutTalk

16. 8. 2019

Ve středu 14. srpna 2019 se v hotelu Mandarin Oriental Prague uskutečnil za účasti světové ikony golfu Ernie Else seminář věnovaný problematice pomoci a sdílení informací při péči o autistické děti.

Ernie Els jako otec autistického dítěte je dlouhodobě činný v řadě projektů, které mají za cíl pomoci autistickým dětem a začleňovat je plnohodnotně do společnosti. V rámci diskuse s Kateřinou Sokolovou, předsedkyně nadace AutTalk a Janem Klasem, generálním ředitelem  Řízení letového provozu ČR, s.p., kteří jsou rovněž dlouhodobě aktivní v této oblasti, si téměř sto rodičů a zástupců nadací vyslechli řadu inspirujících myšlenek a informace o projektech realizovaných v zahraničí.

Díky partnerům v závěru semináře předal Ernie Els předsedkyni AutTalk Kateřině Sokolové šek na 250 000 Kč, které budou použity na cílený rozvoj aktivit pro autistické děti v České republice.

EVROPA realitní kancelář je velmi ráda za možnost navázání dlouhodobé spolupráce a podpory nadačního fondu AutTalk a těšíme se na další zajímavá setkání v následujícím období.
 

Autor: Pavel Beneš