Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Pro nejlepších TOP 10 makléřů EVROPA realitní kanceláře jen to nejlepší

1. 4. 2019

Každoročně pro naše nejlepší makléře TOP10 sítě EVROPA realitní kanceláře pořádáme sedmidenní adventure, a tentokrát naše kroky mířily do země pohádek tisíce a jedné noci, Marockého království. Makléři odlétali 21. 3. 2019 z letiště Václava Havla v Praze a let dlouhý 4 hodiny vybízel ke spoustě otázek, jaké Maroko vlastně je. Ve večerních hodinách našich TOP10 makléřů dosedlo na přistávací plochu Marrakeshe a skvělých 7 dní dobrodružství, zábavy a zaslouženého odpočinku po roce tvrdé práce v realitách mohlo začít. V následujících třech dnech prošli veškerá zákoutí starobylé Médiny s nikdy nespícím náměstím Jamaâ El-Fna, navštívili věhlasný Bahia Palace a ochutnali tradiční marocký pokrm tajin. Jeden den věnovali naši makléři EVROPA realitní kanceláře i lehčímu treku v pohoří Atlas v nadmořské výšce cca 2 000 metrů nad mořem, na závěr tohoto úžasného dne navštívili berberskou vesnici a samozřejmě vyzkoušeli i místní gastronomii. Zbylé tři dny v Marockém království si všichni naši makléři užili ve městě Agadir na pobřeží Atlantiku. Navštívili věhlasné rybářské trhy, vyšli na místní pevnost Kasbah nad městem ze 16. století. Na konec celé sedmidenní jedinečné adventure Maroko 2019 TOP10 BROKERS - EVROPA realitní kancelář, si makléři dopřáli pravé a originální marocké lázně Hammam a pak už nezbývalo nic jiného než se přesunout zpět do Marrakeshe a odletět do České republiky.

S našimi makléři se můžete potkávat denně při prodeji či pronájmu svých nemovitostí, ale i při poptávce po konkretním typu bydlení či investice, neváhejte nás oslovit a vyberte si svého makléře ještě dnes.

Přemýšlíte o změně zaměstnání? Žijte svůj život naplno a staňte se jedním z TOP 10 makléřů v úspěšné síti realitních kanceláří EVROPA i Vy, naberte ten správný pracovní vítr do plachet a příští rok se nechte s námi unášet na vlnách nového dobrodružství!

Právě Vás hledáme!

 

 

Autor: Pavel Beneš