Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Dnes naše země slaví významné výročí. Neopakovatelné a první svého druhu.

28. 10. 2018

Dnes naše země slaví významné výročí. Neopakovatelné a první svého druhu. Uplyne 100 let od vzniku samostatného Československa. 28. října 1918 se začala psát nová kapitola našich dějin. Dějin, ve kterých byl náš stát svědkem, nebo přímým účastníkem mnoha klíčových historických událostí.

EVROPA realitní kancelář v tomto jedinečném roce slaví 20 let od vzniku založení společnosti majitelem Michalem Mackem. Jsme hrdou ryze českou společností, sídlící od října roku 2005 na Václavském náměstí v historicky významné budově Melantrichu v místech kde se odehrávali klíčové momenty historie této země a jsme na to náležitě hrdí.

Věříme, že velká výročí spojená s naší zemí nám dávají jedinečnou příležitost zamyslet se nad tím, kdo jsme, kam vlastně směřujeme a jaké jsou naše skutečné hodnoty.

Oslavme 28. října 2018 - kdy si společně připijeme. Ať už doma, na pavlači anebo v ulicích českých i cizokrajných měst s naší rodinou, dětmi, babičkou, přáteli, sousedy, pejskem a kočičkou…

Na republiku, na české firmy, skvělé služby, kvalitní české výrobky a na nás!

Autor: Pavel Beneš