Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

11. ročník prestižního tenisového turnaje EVROPA CUP 2018

29. 3. 2018

Dne 29. 3. 2018 proběhl již 11.ročník tenisového turnaje EVROPA CUP 2018, který se konal v prostorech tenisového klubu ČLTK na pražské Štvanici. Atmosféra letošního turnaje byla výjimečná, jelikož EVROPA realitní kancelář letos slaví již 20 let působnosti v realitním byznysu. Zájem o účast na tenisovém turnaji EVROPA CUP 2018 byl letos obrovský, a to jak z řad našich jednatelů, tak i obchodních partnerů. Jsme velmi potěšeni, že jsme mezi sebou mohli přivítat i takové ikony českého fotbalového sportu jako je Tonda Panenka, Ivan Hašek nebo Horst Siegel. Celým sportovním dnem od brzkých ranních hodin až do pozdního večera nás provázel jako vždy skvělý moderátor celé sportovní akce Slávek Boura.

 

Tenisového turnaje EVROPA CUP 2018 se zúčastnili i naši partneři Autosalon Klokočka, pojišťovna Allianz, společnost Alkom security a.s.  

 

Atmosféra tenisového turnaje byla jedinečná, elektrizující, soutěživá a přesto velmi přátelská. Týmy mezi sebou svedly fantastické zápasy a ten nejlepší si nakonec odvezl náš putovní pohár EVROPA.

 

Těšíme se společně se všemi účastníky na další ročník tenisového turnaje EVROPA CUP 2019.

Autor: Pavel Beneš