Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU

Proč investovat do Roháku u Botiče?

23. 5. 2024

Stále více lidí se obrací k investování do nemovitostí jako způsobu zajištění své finanční budoucnosti. Ať už jde o dlouhodobou investici nebo krátkodobé zisky z pronájmu, nemovitosti mohou nabídnout stabilní a výnosné zhodnocení kapitálu. Jedním z našich nových atraktivních developerských projektů, který stojí za pozornost, je Rohák u Botiče. Nacházející se na Praze 4, tento projekt přináší mnoho důvodů, proč by měl být zvážen při investování do nemovitostí.

Jedním z klíčových faktorů, kterým je třeba věnovat pozornost při rozhodování o investici, jsou tržní trendy a vývoj cen nemovitostí v dané lokalitě. Podle dat společnosti Deloitte z Deloitte Real Index Q4 2023 vyplývají skutečné ceny prodaných bytů. Na Praze 4 se můžeme setkat narůstající cen až o 12,2 %. Tento pozitivní trend signalizuje rostoucí zájem o tuto oblast a naznačuje potenciál pro investory.

Rohák u Botiče se nachází právě na Praze 4, což mu dává strategickou polohu v oblíbené části města. Díky dobře vyvinuté infrastruktuře, blízkosti veřejné dopravy a dostupnosti obchodů a služeb je tato lokalita atraktivní jak pro bydlení, tak i pro investice. Navíc se projekty od renomovaných realitních kanceláří často těší zvýšené důvěře zákazníků. My jsme na českém trhu více než 25 let. 

Dalším pozitivním aspektem investice do nemovitosti je potenciální zisk z pronájmu. Vzhledem k poptávce po kvalitním bydlení v Praze a k rostoucím cenám nemovitostí je velmi pravděpodobné, že investice do bytu v Roháku u Botiče by mohla generovat stabilní a atraktivní výnosy z pronájmu.

Celkově lze říci, že investice do Roháku u Botiče nabízí mnoho výhod a přínosů. S rostoucími cenami nemovitostí na Praze 4 má tento projekt potenciál stát se lukrativní investicí pro ty, kteří hledají stabilní a výnosné způsoby zhodnocení svého kapitálu.

Rohák u Botiče není jen dalším projektem, je to domov, který kombinuje historii s moderními standardy, klid s aktivním životním stylem a přírodu s městským komfortem. Jestliže hledáte svůj nový domov nebo investiční příležitost, Rohák u Botiče vás může oslovit svou unikátností a kvalitou. Navštivte náš web a domluvte si soukromou prohlídku, abyste se přesvědčili sami!

Autor: Klára Chvojková