Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU

EVROPA realitní kancelář je vždy hrdá na své makléře a ty nejlepší odměňuje zcela nevšedními zážitky

1. 3. 2017

EVROPA realitní kancelář je vždy hrdá na své makléře a ty nejlepší z Vás odměňuje zcela nevšedními zážitky. Jedním ze zážitků je pobyt na luxusní jachtě pro TOP 10 makléřů z celé sítě EVROPA.

Minulý rok se pořádala úspěšná expedice do Jaderského moře. Nejlepší makléři se plavili v chorvatských vodách a poznávali krásy místních ostrovů, gastronomie a nádherné přírody!

Nyní se chystá nová expedice. Top makléři z celé republiky odjedou do slunné Itálie, do oblasti ostrovu Elba. Zde budou vychutnávat zasloužený odpočinek po dobu jednoho týdne. Nachystali jsme pro ně opět luxusní jachtu vyrobenou v roce 2017 s těmi nejmodernějšími prvky, aby pohodlí pro všechny účastníky expedice bylo co nejpříjemnější.

EVROPA realitní kancelář dbá o své makléře a žádného z nich by nehodila přes palubu! Chcete se o tom přesvědčit i Vy? Naberte v roce 2017 ten správný pracovní vítr do plachet, staňte se TOP makléřem sítě a příští rok je místo na jachtě Vaše!

Autor: Miloslav Pácalt