Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU

Představujeme Rohák u Botiče

11. 4. 2024

V České republice se v současnosti otevírá zajímavá příležitost pro ty, kteří uvažují o novém bydlení. Snižující se úrokové sazby hypoték spolu s rostoucí výstavbou nových bytů v Praze představují lákavou kombinaci pro ty, kdo hledají svůj domov nebo investiční příležitost. Jedním z těchto projektů je Rohák u Botiče, výjimečný dům s historickým kouzlem a moderním přístupem.

Historie v kombinaci s moderními standardy

Představte si rohový dům na klidném místě na rohu michelských ulic Magistrů a Pod Stárkou, nedaleko přírodního potoka Botiče. To je místo, kde se nachází Rohák, dům procházející kompletní rozsáhlou rekonstrukcí. Cílem této přestavby je zachovat historický charakter objektu, ale zároveň využít moderní technologie tak, aby dům splňoval současné nároky na komfortní bydlení.

Kvalita a detaily

V plánované rekonstrukci Roháku u Botiče bude kladen důraz na precizní řemeslné zpracování a výběr materiálů s dlouhou životností. V koupelnách bude použita velkoprofilová keramická dlažba od prémiové italské značky Graniti Fiandre a zařizovací předměty koupelen od značek Vitra a Grohe, zajišťující nejen krásu, ale i praktičnost a odolnost. Každý detail bude pečlivě promyšlen tak, aby noví majitelé se svými byty cítili komfortně a byly nadmíru spokojeni s kvalitou a elegancí, kterou dům nabídne.

Současný životní styl v Praze 4

Michle, součást městského obvodu Praha 4, se proměňuje v dynamickou čtvrť nabízející nejen historické kouzlo, ale i bohatou nabídku kulturních a volnočasových aktivit. Blízkost zelených ploch a sportovišť spolu s rozmanitou gastronomickou scénou a obchodními možnostmi činí z Michle ideální místo k životu.

Dopravní dostupnost

Rohák u Botiče není jen o bydlení, ale i o pohodlné dostupnosti do centra Prahy. Díky husté síti autobusových a tramvajových linek je spojení do centra města rychlé a pohodlné, což zajišťuje ideální kombinaci klidného života v blízkosti přírody a pohodlí velkoměsta. V roce 2029 je plánované zprovoznění nové stanice metra D na náměstí Bratří Synků.

Rohák u Botiče není jen dalším projektem, je to domov, který kombinuje historii s moderními standardy, klid s aktivním životním stylem a přírodu s městským komfortem. Jestliže hledáte svůj nový domov nebo investiční příležitost, Rohák u Botiče vás může oslovit svou unikátností a kvalitou. Navštivte náš web a domluvte si soukromou prohlídku, abyste se přesvědčili sami!

Autor: Klára Chvojková