Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
195 000 Kč za měsíc

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků10
Pronájem logistických a skladovacích prostor s vlastním kolejištěm v obci Okříšky, okres Třebíč
 • Montovaná
  Budova
 • Velmi dobrý
  Stav objektu
 • 14000 m2
  Užitná plocha
 • Okraj obce
  Umístění objektu
 • 0
  Parkování

Pronájem logistických a skladovacích prostor s vlastním kolejištěm v obci Okříšky, okres Třebíč

Za tratí, Okříšky, okres Třebíč

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k pronájmu logistické a skladovací prostory v hlídaném areálu v obci Okříšky v okrese Třebíč. Jedná se o venkovní prostory s nákladní plochou a kolejištěm (celkem přes 14.000 m2) a skladovací halou (700 m2). Pronajímané prostory se nacházejí v uzavřeném areálu transportní společnosti v bezprostřední blízkosti nákladní železniční dopravy. Areál je oplocený, osvětlený a zabezpečený stálou strážní službou, navíc je velmi dobře přístupný pro nákladní vozidla. Je možné využívat jak hlavní společnou bránou, tak dva samostatné boční vjezdy.

Prostory jsou vhodné zejména pro dopravní logistiku, manipulaci a skladování materiálu. Velkou výhodu je vlastní kolejiště se zpevněnou nákladní plochou okolo 1.300 m2. Hned vedle nákladní plochy se nachází krytý sklad o délce 35 metrů a šířce 20 metrů. Venkovní prostory byly dříve využívány jako překladiště dřevo-těžařské společnosti.

Prostory nabízejí kompletní zázemí pro vaše podnikání. V případě zájmu je možné v hlavní administrativní budově využívat až dvě kanceláře s vlastním sociálním zařízením a internetem. Po domluvě lze sklad i kanceláře napojit na vlastní elektroměr. Je zde i možnost ubytování. Nájemné činní 195.000 Kč/měsíc (bez DPH), je požadována vratná kauce ve výši 100.000 Kč a odměna RK za zprostředkování.

Areál se nachází na okraji obce Okříšky s velmi dobrou dostupností na hlavní železniční a silniční tah. Obec se nachází 10 kilometrů severozápadně od Třebíče a asi 25 km jihovýchodně od Jihlavy. Napojení na D1 ve Velkém Meziříčí je vzdáleno 30 km. Pro více informací a prohlídku kontaktujte našeho certifikovaného makléře.

Informace o nemovitosti

Provize
+ provize RK
Okres
Třebíč
Obec
Okříšky
Část obce
Okříšky
Ulice
Za tratí
Datum aktualizace
16.1.2023
Kategorie
Komerční
Druh prostor
Sklady
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Montovaná
Plocha kanceláří m2
25
Zástavba
Komerční
Elektřina
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice
Komunikace
Betonová, Asfaltová
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře