Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Novinka
750 000 Kč
Počet obrázků5
Prodej pozemku o velikosti 376 m2 v obci Babí
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 376 m2
    Celková plocha

Prodej pozemku o velikosti 376 m2 v obci Babí

, okres Trutnov

Exkluzivní nabídka pozemku pro rekreační výstavbu v malebné obci Babí nedaleko Trutnova/ Žacléře - Prkenný Důl. Pozemek se nachází v horní části obce, přímo pod rozhlednou Eliška, nedaleko od obce Prkenný Důl a téměř pod největší Čs. dělostřeleckou tvrzí Stachelberg. Tento pozemek s celkovou rozlohou 376 metrů čtverečních nabízí ideální možnost pro rekreační výstavbu dle vlastních představ (změna územního plánu a využití 5/2024).
Pozemek se nachází v klidné lokalitě obce Babí, která je známá svou příjemnou atmosférou a krásnou přírodou s optimálním přístupem na pozemek. Možnost připojení na inženýrské sítě. Na pozemku lze postavit rekreační nemovitost do 20% plochy pozemku, tedy do velikosti 72m2. V okolí naprosto ideální možnosti nejen pro zimní sporty.

Pořídíte si tak ideální místo pro své nové bydlení za výhodnou cenu. Díky výměře pozemku a jeho strategické poloze je tato nabídka vhodná pro jednotlivce i rodiny. Více informací, stavební plány plánované nemovitosti a dokumenty v RK.

Tato nabídka je příležitostí pro ty, kteří hledají ideální místo pro rekreaci (nejen) v klidné oblasti nedaleko Trutnova. Využijte této příležitosti a staňte se majitelem tohoto úžasného pozemku v srdci české krajiny. Pro více informací neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
70448
Provize
včetně provize
Okres
Trutnov
Datum aktualizace
17.7.2024
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Plocha parcely m2
376
Odpad
Veřejná kanalizace

Kontaktovat makléře