Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Rezervované
898 000 Kč

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků25
Prodej rodinného domu 54 m2, obec Petrohrad
 • 3 pokoje
  Dispozice
 • 54 m2
  Užitná plocha
 • 72 m2
  Plocha parcely
 • Smíšená
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Před rekonstrukcí
  Stav objektu

Prodej rodinného domu 54 m2, obec Petrohrad

Petrohrad, okres Louny

REZERVACE Nabízíme prodej menšího rodinného domu o dispozici 2+1, v obci Petrohrad, okres Louny.
Přízemí domu tvoří sklepy. Obytná část se nachází v patře domu. V patře je prostorná chodba, ze které se vchází do kuchyně. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje, který sousedí s ložnicí. Vedle kuchyně se nachází ještě komora.

Dům je v původním stavu, ale v průběhu dvou let byla provedena kompletní rekonstrukce elektrického vedení v celém domě (s navýšením jističe na 3x25A), dále nové rozvody vody a kanalizace. Kuchyně, obývací místnost, chodba a WC byly osazeny podokenními elektrickými přímotopy. Ohřev vody je zajišťován novým bojlerem. V kuchyni je též možnost vytápění novými litinovými kamny a bylo provedeno vložkování komína. WC je samostatné v chodbě, s malým umyvadlem. Koupelna se vstupem z ložnice, si vyžaduje dokončovací práce, nyní je již osazena a napojena sprchová vanička, zbývá obložení koupelny, položení dlažby a osazení vodovodní baterií a zástěny sprchového koutu. Zatím byla zřízena majiteli provizorní koupelna v komoře, kde je umístěna i pračka. Dům lze ihned obývat.

U domu se nachází malá zahrádka o výměře 18m2.

Pokud hledáte bydlení či rekreaci v krásném prostředí, je obec Petrohrad velmi vhodnou lokalitou. Petrohrad je centrum nejen kulturních akcí, ale nachází se zde hned několik turistických zajímavostí. Zejména zámek Petrohrad, který je využíván jako léčebna, s nádherným přilehlým zámeckým parkem kde se každoročně konají zahradní slavnosti pro veřejnost. Na zámku byl natáčen například film Příběhy smutných mužů. Za zmínku stojí též zříceniny Petršpurku či cesta na Vrch Všech svatých, kterou zdobí poutní kameny osazené plastikami několika českých světců a na jejímž vrcholu se nachází kaple Všech svatých. Dále přírodní památka Háj Petra Bezruče a mnoho dalších turistických zajímavostí. Finklův rybník nabízí skvělou příležitost pro rybáře.

Do obce je výborná dostupnost po silnici Praha – Karlovy Vary.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
PL22SH110
Okres
Louny
Obec
Petrohrad
Část obce
Petrohrad
Datum aktualizace
25.9.2022
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
3 pokoje
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Budova
Smíšená
Počet podlaží objektu
2
Plocha parcely m2
72
Zástavba
Venkovská
Elektřina
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Telekomunikace
Internet
Topení
Lokální elektrické
Doprava
Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře


Hypoteční poradce

Kontaktovat poradce