Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Jiří Berg

Realitní makléř

Kontaktujte mě

Letců 1005/4
50002 Hradec Králové

Představení makléře

Dobrý den, jmenuji se Jiří Berg.

V realitním prostředí jsem se pohyboval od roku 1998 do roku 2014. Zpočátku jako realitní vydavatel realitního měsíčníku Reality Empire (vycházejícího v letech 1998 - 2004) a následně jako nezávislý realitní zprostředkovatel spolupracující s tehdy aktivními realitními kancelářemi. Náplní mé práce bylo sjednání - zprostředkování prodeje, převodu členských práv, pronájmu, koupě a výměny bytů a dále zprostředkování, sjednávání a realizace koupě a prodeje rodinných domů, pozemků, komerčních, ale i rekreačních objektů.

Spolu s touto činností jsem dále zajišťoval případné financování těchto realitních obchodů prostřednictvím bank, se kterými jsem spolupracoval.

Od roku 2014 do roku 2020 jsem se věnoval vzdělávání v oblasti práva (Brno Internacional Bussines School) a stavebnictví, abych mohl navázat na svoji předchozí realitní činnost s rozsáhlejšími znalostmi. V současné době, již jako aktivní realitní makléř, pracuji na získání osvědčení ověření odborné způsobilosti realitního zprostředkovatele, abych tak mohl dokončit svou profesní odbornost ve prospěch Vás, klientů naší realitní kanceláře.

            Vždy bylo mým cílem uzavřít s klienty realitní obchod k vzájemné spokojenosti zúčastněných stran, zejména srozumitelně a především v příjemné atmosféře, tak aby po jeho dokončení nezůstalo jen u podání rukou, ale vzniklo třeba i nové nejen obchodní přátelství. Tak tomu je i nyní.

            Ke své práci přistupuji zodpovědně, s pokorou a dodržuji hranice osobnosti každého jedince. Očekávám upřímnost, ochotu spolupracovat a potřebnou flexibilitu stejně tak jako já tyto nabízím.

            Těším se na spolupráci a nová nejen obchodní přátelství.

S pozdravem BERG Jiří jr.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • KomerčníNemovitosti makléře

Kontaktovat makléře Jiří Berg

+420734241580