Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Novinka
1 367 500 Kč
Počet obrázků5
Prodej stavebního pozemku 1266m2
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 1266 m2
    Celková plocha
  • Klidná část obce
    Umístění pozemku

Prodej stavebního pozemku 1266m2

Moravské Málkovice, okres Vyškov

V exkluzivním zastoupení nabízíme stavební pozemek o výměře 1266 m2 v klidné lokalitě obce Moravské Málkovice. Pozemek má obdélníkový tvar, na uliční šířku 14m a na délku 87,54 m je mírně svažitý. Pozemek lze možno napojit na inženýrské sítě. Příjezd a přístup k pozemku je zajištěný po obecní komunikaci. V současné době je na pozemku několik vzrostlých ovocných stromů a ve spodní části pozemku je malý dřevěný zahradní domek.

Hledáte klidné bydlení s dobrou dostupností na D1, kousek od okresního města Vyškov a zároveň chcete být obklopeni zachovalou přírodou, blízko lesů a čistým ovzduším? Pak právě toto všechno vám tento pozemek nabízí.

Obec Moravské Málkovce leží 11 km východně od okresního města Vyškova v malebném údolíčku po obou březích Lysého potoka vlévajícího se na sever u Ivanovic do řeky Hané. V nadmořské výšce 290 m na katastru o rozloze kolem 340 ha žije v současnosti 592 obyvatel.
V obci se nachází základní škola (1.-5.třída), prodejna potravin a dvě pohostinství. V letech 1974 - 1976, byla vystavěna retenční nádrž, která dnes slouží ke sportovnímu rybaření. Postupně zde vznikl celý sportovní areál s nově zrekonstruovaným koupalištěm, fotbalovým a volejbalovým hřištěm, tenisovým kurtem, kioskem na občerstvení a potřebným sociálním zázemím.

Na dobré úrovni je i autobusové spojení do Vyškova a Ivanovic na Hané, na dálnici D1, to je autem jen 5 min.

Hypoteční kalkulačka

Informace o nemovitosti

Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právního servisu.
Provize
včetně provize
Okres
Vyškov
Obec
Moravské Málkovice
Část obce
Moravské Málkovice
Datum aktualizace
10.6.2021
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Plocha parcely m2
1266
Zástavba
Venkovská

Váš makléř

Pavel Samson
Telefon 607 926 749
Telefon 607 926 749

Kontaktovat makléře