Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Můžete dělat cokoliv, ale musíte to dělat lépe než ostatní.
Certifikovaný makléř EXPERT
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Lukáš Gašpar
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Motto: "Můžete dělat cokoliv, ale musíte to dělat lépe než ostatní."

Vážení Klienti,

o nemovitosti jsem se vždy zajímal a už na střední škole jsem sledoval co se v našem městě prodává. Vždy jsem věděl, že obchod s nemovitostmi je velmi zajímavý. Tenkrát jsem ještě nevěděl, jak je složitý a co vše obnáší.

Obchodu s nemovitostem se věnuji přes 15 let, tehdy jsem koupil svoji první nemovitost a začal ji pronajímat. Přes 10 let se nemovitostem věnuji profesionálně a snažím se, aby slovo "Realitní makléř" nebylo sprosté, ale mělo i své sociální postavení a aby si mně klienti vážili za to, jak pro ně pracuji.

Na této práci mě baví samotné nemovitosti, kontakt s klienty, a to že jim mohu, za nejvyšší možnou cenu a v krátkém čase, prodat jejich někdy i celoživotní majetek ve formě nemovitosti. Viděl jsem již mnoho příběhů spojených s nemovitostmi, ale většinou těch pozitivních, i já se považuji za pozitivního člověka, který se před ničím nezastaví a každý prodej nemovitosti se snažím dotáhnout do zdárného konce.

Velmi rád Vám pomohu s Vaší nemovitosti, ať už s ní zamýšlíte cokoliv. Nejvíc mne baví komplikovanější případy, kde klienti ocení moji přidanou hodnotu a letité zkušenosti. Osobně se specializuji na lokalitu Špindlerův Mlýn, Vrchlabí a okolí.

Příjemný den a těším se na naši spolupráci, Ing. Lukáš Gašpar

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Developerské projekty

Adresa

EVROPA Realitní kancelář VRCHLABÍ
Valteřická 704
54301 Vrchlabí

Jak pracuji

1.
Prodej
Přes 10 let se nemovitostem věnuji profesionálně a snažím se, aby slovo "Realitní makléř" nebylo sprosté, ale mělo i své sociální postavení a aby si mně klienti vážili za to, jak pro ně pracuji.
2.
Pronájem
Profesionálně přistupuji ke každému obchodu.
3.
Výkupy
Na této práci mě baví samotné nemovitosti, kontakt s klienty, a to že jim mohu, za nejvyšší možnou cenu a v krátkém čase, prodat jejich někdy i celoživotní majetek ve formě nemovitosti.
4.
Exekuce
Velmi rád Vám pomohu s Vaší nemovitosti, ať už s ní zamýšlíte cokoliv. Nejvíc mne baví komplikovanější případy, kde klienti ocení moji přidanou hodnotu a letité zkušenosti.

Reference

Jiří Lukeš i Lukáš Gašpar - perfektní servis a podpora od rekonstrukce bytu až po podpis smlouvy s novým nájemníkem. - Michal Seifert
Realitní kancelář Evropa mi byla silnou oporou při prodeji mého domu. Spokojenost 100%. Velmi slušné a profesionální jednání. Vřele doporučuji. - Osvald Süss
RK EVROPA a pan Lukáš Gašpar, se kterým jsme měli čest spolupracovat s prodejem bytu ve Špindlerově Mlýně byla skvělá volba. Profesionální a i empatický přístup vedl k rychlému prodeji a vyřešení všech záležitostí v prodeji. Moc děkujeme za spolupráci a jsme šťastni, že jsme se obratili na RK EVROPU ve Vrchlabí. Můžeme jedině všem doporučit a udělejme 10 hvězdiček!!!! - Eva Veselá
Naprostá spokojenost. - Pavel Junek
No, původně jsem si myslel a měl zkušenosti z mého blízkého okolí, že realitní kanceláře chtějí profitovat hlavně na sobě a vůbec jim nezáleží na tom jestli jste nebo nejste spokojený. Dámy a pánové tahle RK to vzala ale úplně za jiný konec! Ne jenom že nám hodně pomohli s administrativou, ale dokonce nám všechno vysvětlovali do posledního puntíku a na nic si nehráli. Vše pěkně na rovinu, žádný podrazy, nic. Miliónový lidi s kvalitami na svém místě. Obzvláště bych chtěl vypíchnout jednání pana Lukáše Gašpara, který do toho šel s elánem a velice pozitivní energií stejně jako my. Abych to neprotahoval. Ať už chcete koupit chatu na důchod nebo domeček na bydlení neváhejte a volte tuto RK. Obzvláště bych tuto RK doporučil mladým lidem, kteří plavou v životě a neznají cestu. TAHLE RK VAM JI UKÁŽE. Moc děkujeme a doufáme že tak jako jste pomohli nám, tak pomůžete i ostatním. Přejeme Vám hodně úspěchů. - Jaroslav Bravenec
Velmi příjemná spolupráce. - P. Hetfleis
Děkuji p. L. Gašpárovi za profesionální přístup při prodeje domu naší maminky. - Luděk Spíchal
Prodej našeho domu byl poměrně rychlý a efektivní vzhledem k situaci na trhu, zejména po podpisu rezervační smlouvy. Po podpisu smlouvy byl proces plynulý a rychlý, což nám poskytlo velký komfort a jistotu. Realitní kancelář nám zajistila všechny potřebné kroky a byla skvěle organizačně připravena. Komunikace s potenciálními kupci byla bezproblémová a vedla k rychlému uzavření obchodu. Jsme spokojeni s průběhem prodeje a RK doporučujeme. - Radek Mejznar
Prodej naší nemovitosti proběhl v pořádku, služby RK byly na velmi dobré úrovni, včetně kompletního servisu.
Oceňujeme rychlost, odbornost a vstřícnost makléře.
Doporučujeme všem zájemcům služby KR Evropa. - Pavel Jirsa
Naprosto skvělý přístup, profesionalita,lojálnost,vstřícnost a ochota. Moc děkuji za vše. Doporučuji. - Vasyl Slychko

Kontaktovat Ing. Lukáš Gašpar

+420603306344 | lukas.gaspar@rkevropa.cz