Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků22
Komerční budova - Hostinné
 • Cihlová
  Budova
 • Před rekonstrukcí
  Stav objektu
 • 491 m2
  Užitná plocha
 • Centrum obce
  Umístění objektu
 • 8
  Parkování

Komerční budova - Hostinné

Nákladní, Hostinné, okres Trutnov

Exkluzivně Vám nabízíme soubor nemovitostí tvořící jeden celek. Areál se nachází v centru města Hostinné a je bezproblémově přístupný po městské komunikaci. Dříve byl využíván jako zázemí pro energetickou společnost a v posledních letech jako výrobní, skladové a ubytovací prostory stavební společností.

Hlavní budova má celkem tři podlaží o celkové podlahové ploše 388 m2 a slouží hlavně k ubytovacímu účelu. V 1. NP je prostorný byt o dispozici 5+1 s vlastní koupelnou a WC. Ve 2. NP jsou dva samostatné byty, jeden o dispozici 2+1 a druhý o dispozici 2+kk. V posledním 3. NP jsou 3 samostatné pokoje, koupelna, WC a kuchyňka. Ve druhé polovině tohoto podlaží je půda, sloužící jako skladovací prostor.

Druhá a současně největší z budov je původní průmyslová hala o celkové zastavěné ploše 417 m2. V současné době je využívána částečně jako výrobní prostor - dílna, opravna automobilů, sklad, kanceláře a ubytovna. Ubytovací kapacita je 20 lůžek. Všechny pokoje mají přístup k sociálním zařízením a jsou vybaveny společnými kuchyňkami. Tato budova nabízí mnoho možností pro Váš budoucí podnikatelský záměr a úspěch.

Třetí budovou je samostatně stojící objekt - rodinný dům bez čísla popisného o dvou nadzemních podlažích. V 1.NP je sociální zařízení, kuchyň a samostatný pokoj. Po schodišti se dostanete do druhého nadzemní podlaží, kde jsou dva samostatné pokoje a samostatné WC.

Na pozemku o celkové výměře 5459 m2 je dále několik plechových přístřešků, které sloužily jako sklad materiálu a stavebních strojů. Z velké části je pozemek zpevněn betonovými panely, které mají vysokou nosnost a pojezdnost i pro nákladní automobily.

V územním plánu objekt spadá do Plochy výroby a skladování – lehký průmysl.

Soubor nemovitostí byl v roce 1996 kompletně rekonstruován.

V případě zájmu o prohlídku se na mne neváhejte obrátit.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
67433
Poznámka k ceně
vč. právního servisu
Provize
včetně provize
Okres
Trutnov
Obec
Hostinné
Část obce
Hostinné
Ulice
Nákladní
Datum aktualizace
19.6.2024
Kategorie
Komerční
Druh prostor
Výroba
Vlastnicví
Osobní
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Budova
Cihlová
Počet podlaží objektu
3
Plocha parcely m2
5459
Plocha kanceláří m2
491
Počet míst k parkování
8
Zástavba
Průmyslová
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední tuhá paliva
Doprava
Silnice, Silnice, Vlak
Komunikace
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře