Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

EVROPA Realitní kancelář BŘEZNICE

Blatenská 57
262 72 Březnice

Tel. recepce: 736 525 740
E-mail: breznice@rkevropa.cz

Facebook

Otevírací doba: PO, ST 8:30-16:00; ÚT, ČT, PÁ 8:30-11:30
IČ: 14395614
DIČ: CZ14395614

Rezervační účet: 6416803349/0800

Reality BŘEZNICE, realitní kancelář BŘEZNICE Vám nabízí prodej, pronájem a koupi těchto nemovitostí - byty, domy, RD, vily, chaty, chalupy, pozemky, nebytové prostory, restaurace, novostavby, komerční objekty.

Realitní kancelář EVROPA zajišťuje kompletní služby při prodeji vaší nemovitosti - PRODEJ BYTU, PRODEJ DOMU, PRODEJ POZEMKŮ ZA NEJLEPŠÍ CENU! TRŽNÍ ODHAD ZDARMA! Realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, úschova peněz či listin atd.
 
„Spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz)

Certifikace pobočky

Reference

29.9.2022
Jinak bych Vám chtěl pane Dřevo tímto skutečně poděkovat, poněvadž pokud se týče rychlosti a součinnosti při řešení právních a realitních problémů, byl jste v konkrétní kauze perfektní a projevil jste nejvíc znalostí z řad realitních profesionálů, se kterými jsem spolupracoval.
Jiří
21.3.2022
Dobrý den,
děkuji za příjemný přístup k nám a za Vaši svědomitou práci, pokud budeme v dalších letech něco prodávat , věřím, že rádi využijeme Vašich služeb.

Děkujeme, Milena
8.1.2022
Dobrý den,
sedíme u krbu v naší nové nemovitosti, kterou jsme koupili přes Vaši realitní kancelář a uvědomili jsme si, že jsme Vám zatím nevyjádřili naše poděkování za profesionální přístup a skvělé jednání při koupi domu. Velice oceňujeme, s jakým klidem a pohodou vše proběhlo a jak jste nám trpělivě opakoval a vysvětloval všechny náležitosti koupě a převodu. Díky Vám proběhlo všechno úspěšně a bez komplikací a my se moc těšíme ze zakoupeného domu.
Byli jsme opravdu velice spokojeni s Vašimi službami a budeme Vás a Vaši realitní kancelář rádi doporučovat.
Do nového roku přejeme hodně zdraví a spoustu spokojených klientů
Míša a Standa

Realitní kancelář Evropa je členem

Česká Asociace Franchisingu Asociace Realitních Kanceláří Slovenská Franchisingová Asociácia

Vedení pobočky

Petr Dřevo
Jednatel společnosti
Nemovitosti makléře

Nejnovější nabídka pobočky

Kontaktovat pobočku EVROPA Realitní kancelář BŘEZNICE


Mapa pobočky EVROPA Realitní kancelář BŘEZNICE