Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
od 1292000 Kč
Počet obrázků5
"Bytový komplex Stonepark"
  • Tyršova
    Ulice
  • Benešov
    Obec
  • Středočeský kraj
    Kraj

"Bytový komplex Stonepark"

III. etapa DOKONČENA - poslední volné byty na prodej!

III. etapa projektu nabízí moderní a kvalitní bydlení v samém srdci města. Integrovaný pětipodlažní dům s  18 byty a nebytovými prostory. Bytový komplex je umístěn v centru Benešova s vlastní klidovou zónou, vč. dětského hříště, bowlingu, minizoo, kavárny s venkovním posezením. Zájemcům o bydlení v této specifické lokalitě jsou k dispozici poslední byty 2kk a 3kk v různých dispozičních variantách a užitných podlahových plochách. Součástí bytů jsou velké terasy a balkóny. Možnost dokoupení či pronájmu parkovacího místa v podzemních garážích.  V domě je samozřejmostí výtah a sklepní kóje. Veškerá obč. vybavenost v těsné blízkosti. V okolí zámecký park a golfové hřiště.

Zahájení
January
2014
Ukončení
September
2015
Nastěhování
September
2014

Cena: od 1292000 Kč uvedené ceny již s DPH!


Dostupnost

Město Benešov je vyhledávanou lokalitou díky výborné dopravní dostupnosti jak autobusy, tak výborným vlakovým spojením realizovaným příměstskými vlakovými soupravami Elefant a rychlíkovými soupravami hlavně ve směru na Prahu a České Budějovice. Výhodou je i blízkost dálnice D1, po které je dostupnost z Benešova do Prahy cca 30 minut a nově budované dálnice D3 ve směru na ČB a Rakousko.

Váš makléř

Kontaktovat makléře