Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
od 3 920 000 Kč
Počet obrázků7
Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč

Sušice II, Sušice, okres Klatovy

Stavební systém rodinných domů umožňuje výstavbu v různém rozsahu - od dodávky hrubé stavby až po dokončení dřevostavby kompletně na klíč. Výhodou je i možnost kombinace různých rozsahů, například podle podlaží.
Můžete vybírat z nabídky několika desítek typových rodinných domů. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Každý dům můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto nevyberete, postavíme rodinný dům podle vašeho architektonického návrhu. Stupeň dokončení, neboli "na klíč" je šitý na míru klientům, kteří chtějí využít veškerého komfortu kompletní dodávky rodinného domu Haas Fertigbau. Dům dokončený na klíč je budoucím uživatelům předán ve stavu umožňujícím okamžité nastěhování.
Domy nejenže splňují parametry pasivních domů, ale v ceně standardního vybavení je také tepelné čerpadlo napojené na podlahové vytápění, a pro skutečný pocit tepla rodinného krbu i komín k napojení krbu nebo krbových kamen. Domy umíme dále vybavit termickými i fotovoltaickými solárními systémy špičkové kvality s řízením přetoků do vody, projekt rodinného domu samozřejmě počítá i s potřebným uspořádáním rozvodů v rozvaděči. Fotovoltaická elektrárna je osazena vysoce kvalitními fotovoltaickými moduly s polykrystalickou technologií článků a účinností až 16,15 %. Na tyto panely je výrobcem dána záruka až 10 let, což daleko přesahuje zákonem stanovenou lhůtu. Záruka výkonu je 25 let s předpokládaným lineárním poklesem.
V ceně domu jsou zahrnuty podlahy včetně finální krytiny, dlažby a obklady, zařizovací předměty v koupelně a na wc, vnitřní dveře a veškeré výmalby. Stačí nainstalovat svítidla a kuchyňskou linku a můžete bydlet. Součástí standardního vybavení je i tepelné čerpadlo napojené na podlahové teplovodní vytápění. Pro bližší informace o realizaci domu prosím kontaktujte makléře.

Zahájení
Ukončení
Nastěhování
Hypoteční kalkulačka

Informace o nemovitosti

Poznámka k ceně
cena realizace se odvíjí od dané specifikace
Provize
včetně provize
Okres
Klatovy
Obec
Sušice
Část obce
Sušice II
Datum aktualizace
18.2.2022
Kategorie
Developerské projekty
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře