Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím

MENU
Zavřít mapu
od 3.691.010 Kč
Počet obrázků16
BYTY ANDĚL - NOVÝ SMÍCHOV - PRAHA 5
  • Jindřicha Plachty
    Ulice
  • Praha
    Obec
  • Hlavní město Praha
    Kraj

BYTY ANDĚL - NOVÝ SMÍCHOV - PRAHA 5

Projekt "BYTY ANDĚL" je realizován v ulici Jindřicha Plachty a Staropramenná v rezidenční oblasti Prahy 5 - Smíchova. Projekt zahrnuje dva objekty - s kompletní rekonstrukcí původní secesní budovy "A" a na ni navazující novostavby "B". Projekt nabízí 44 bytů, dva nebytové prostory - ateliéry, 5 komerčních prostory.

www.byty-andel.cz

Stavební práce již zahájeny.

Svým obyvatelům nabízí výběr svého ideálního bydlení ve dvou budovách. Budova A, původní zrekonstruovaný dům se secesní fasádou, vyššími stropy a budova B - novostavba, která vkusně navazuje a zapadá do místní zástavby. Bytové jednotky nabízí, terasy a balkony, dvě úrovně provedení standard + a luxus.

Díky svému strategickému umístění a vysokému standardu nabízí „Byty Anděl“ veškerý komfort života ve velkoměstě i mnoho možností trávení volného času. V těsném sousedství se nachází obchodně administrativní centrum OC Nový Smíchov s množstvím obchodů a služeb. V blízkém okolí jsou fitness centra, kina, množství restaurací, kaváren, mateřské i základní a dále i Lycée Francaise de Prague. Komfortní dostupnost MHD v pěší vzdálenosti v ulici Zborovská, dále přímo Anděl se stanicí Metra B, meziměstská doprava - autobusové nádraží Na Knížecí a Smíchovské vlakové nádraží.

Smíchov nabízí velmi příjemné bydlení a spoustu možností, jak trávit volný čas. K relaxaci a procházkám je možné využít například rozsáhlý Pražský vrch Petřín, Strahovské zahrady, parky u Vltavy, velmi oblíbená je smíchovská náplavka se svým letním kinem.

Zahájení
January
2013
Ukončení
March
2014
Nastěhování
June
2014

Cena: od 3.691.010 Kč Komerční prostory
Budova A - suterénní prostor 330m2 s aktuální cenou 14.000.000,- Kč
Budova B - obchodní prostor s výkladci 600m2 (lze rozdělit na 200m2 a 400m2 s cenou 50.000/m2 bez DPH)


Lokalita

Smíchov nabízí velmi příjemné bydlení a spoustu možností, jak trávit volný čas. K relaxaci a procházkám je možné využít například parky u Vltavy. Jedná se o lokalitu s výbornou dosažitelností MHD i meziměstské dopravy (metro 5 minut chůze), s množstvím obchodů a služeb (Obchodní centrum Nový Smíchov 5 minut chůze), mateřských a základních škol, ordinací praktických lékařů i specializovaných lékařských pracovišť.

Dostupnost

Smíchov nabízí velmi příjemné bydlení a spoustu možností, jak trávit volný čas. K relaxaci a procházkám je možné využít například park Santoška, který se nachází na severním svahu Pavího vrchu, který se vypíná hned za domem, rozsáhlý Pražský vrch Petřín, Strahovské zahrady, parky u Vltavy a velmi oblíbená je smíchovská náplavka se svým letním kinem. Jedná se o lokalitu s výbornou dosažitelností MHD i meziměstské dopravy (metro, autobusové i vlakové nádraží), s množstvím obchodů a služeb (Obchodní centrum Nový Smíchov 5 minut chůze), mateřských a základních škol, ordinací praktických lékařů i specializovaných lékařských pracovišť.

Vizualizace


Váš makléř

Kontaktovat makléře