Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
S úsměvem jde všechno líp, proto spolehlivý prodej nemovitostí nemusí být pouze o starostech.
Certifikovaný makléř PROFESIONÁL
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Ondřej Novotný
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Dobrý den, jmenuji se Ondřej Novotný a pracuji jako realitní makléř pro RK EVROPA pobočka Vyškov, ale působím v oblasti celé Moravy.

Od malička se aktivně věnuji fotbalu a jak ve fotbale, tak i v realitní branži, se člověk může potkat s různými překážkami. Avšak mým zvykem je dotáhnout věci do vítězného konce a skórovat. Mojí předností je vytrvalost, tudíž pokud se do něčeho dám, dělám vše proto, abych to také úspěšně dokončil.

Jelikož se mi naskytla příležitost spolupracovat s úspěšný koučem s mnohaletou praxí v oboru, rád jsem toho využil a dělám vše proto, abych byl stejně dobrý a přínosný pro své klienty, jako je můj vzor a kolega Zdeněk Havel.

Myslím si, že nejen zkušenosti, ale také neustálé vzdělávání dělají z člověka profesionála ve svém oboru. Proto nyní dokončuji studium pro oceňování nemovitostí, jenž je mi v dnešní době velice přínosné při tržním oceňování nemovitostí, které klienti před svým prodejem žádají.

Věřím, že jsem pro Vás ta správná volba.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Ostatní

Adresa

EVROPA realitní kancelář VYŠKOV
Husova 443/2
68201 Vyškov

Jak pracuji

1.
Vzájemné poznání
Nejprve si s Vámi domluvím osobní schůzku, jelikož je potřeba se vzájemně poznat. Každý případ je odlišný a já potřebuji vědět, jaké jsou Vaše požadavky a přání. Mým cílem je nabídnout Vám takové služby, které jsou vytvořené přímo pro Vás a povedou k Vaší
2.
Prodej za nejvyšší cenu
Vím, že prodej nemovitosti člověk neřeší každý den. Proto vytvářím pro klienty tržní odhad zdarma. Je nutné vše promyslet a umět prodat za nejvyšší možnou cenu, kterou je trh ochoten zaplatit.
3.
Spolehlivý servis
Starosti a papírování přenechte na mně. Po celou dobu naší spolupráce pro Vás budu spolehlivým partnerem, který Vás bude zastupovat od jednání s klienty, při vedení prohlídek, zajištění právního servisu při podpisu smluv až k předání nemovitosti a převodu
4.
Spokojený klient
Pokud na konci naší cesty budete spokojený, bude to pro mě důkazem, že svoji práci dělám správně a zodpovědně.

Reference

Chtěla bych poděkovat panu Novotnému za velmi upřímné a lidské jednání při prodeji pozemku. Určitě Vás budu doporučovat. Jaroslava Hlaváčková
Pane Novotný, jste profík a člověk, který mě velmi překvapil svým přístupem. Byť v tak mladém věku, je vidět, že máte dobré vedení a člověk se může na Vás spolehnout.
Tímto moc děkuji panu Bc.Ondřeji Novotnému za výborně odvedený prodej našeho domu. Když nám dům nacenil více než jsme předpokládaly a ještě nám řekl, že možná budeme cenu upravovat licitací, vůbec jsme mu nevěřili, ale chtěli jsme to vyzkoušet. Výsledek byl úžasný. Prodáno během měsíce a za cenu kterou jsme vůbec nedoufali. Určitě Vás budu doporučovat kde budu moci. Jste mladý a šikovný. Jen tak dále. Přeji hodně štěstí. Mirka P.

Kontaktovat Ing. Ondřej Novotný

+420731061968 | ondrej.novotny@rkevropa.cz