Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
„Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.“
Mark Twain
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Martin Mezera
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jmenuji se Martin Mezera. Jsem makléř Evropy realitní kanceláře v Havlíčkově Brodě, kde mám zároveň své kořeny. Tato kancelář mne nadchla pozitivní atmosférou i kolektivem makléřů, ale hlavně přístupem ke svým klientům a šíří a kvalitou poskytovaných služeb.

Moje dlouholeté zkušenosti z bankovního sektoru mi pomáhají při řešení situací na trhu s nemovitostmi. V Business Academy Evropa jsem úspěšně absolvoval všechny stupně certifikovaných školení, které jsem zakončil složením zkoušky odborné způsobilosti. Do prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti investuji svůj čas a energii pro Vaši spokojentost, která je zároveň mojí největší odměnou. Zakládám si na seriozním a férovém přístupu ke všem obchodním partnerům. Pokud bude zajímavý obchod i mimo region Vysočiny, tak jsem připraven.

Jsem zde pro Vás. Pokud budete řešit realitní záležitosti, rád Vám pomohu.

 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Ostatní

Adresa

EVROPA Realitní kancelář HAVLÍČKŮV BROD
Žižkova 149
58001 Havlíčkův Brod

Jak pracuji

1.
Seznámení
Setkáme se a společně se na nemovitost podíváme. Já Vám přiblížím průběh prodeje, podmínky naší spolupráce a odhadnu kupní cenu Vaší nemovitosti. Seznámím Vás s celým průběhem prodeje tak, aby Vás nic nepřekvapilo.
2.
Plánování
Následně je důležité nastavit správnou strategii s ohledem na požadovanou cenu a rychlost prodeje. K tomu je nutné vytvořit požadované podmínky a využít veškeré dostupné nástroje.
3.
Inzerce
Vaši nemovitost vystavíme na 20ti největších realitních serverech a nabídneme našim poptávajícím klientům, kterých je aktuálně přes 10.000.
4.
Prodej
Rezervační smlouva je jen prvním krokem k úspěšnému prodeji nemovitosti. V dalším kroku připravíme ve spolupráci s právníkem smlouvu kupní, bezpečnou úschovu financí a provedu Vás pak i celým procesem převodu nemovitosti.

Kontaktovat Ing. Martin Mezera

+420770180405 | martin.mezera@rkevropa.cz