Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU

Ing. Petr Bach

Certifikovaný realitní makléř

Kontaktujte mě

Pod Pekařkou 107/1
147 00 Praha 4 - Podolí

Představení makléře

Mimořádnou péči osobně věnuji hlavně bezpečnosti všech realitních obchodů realizovaných v naší pobočce RK EVROPA Praha 4 Podolí, proto děláme pouze bankovní úschovu kupní ceny nemovitosti a děláme ji ZDARMA! Ano, poplatek spojený s nejbezpečnější úschovou kupní ceny hradíme z naší provize! Touto výjimečnou a ojedinělou službou kultivujeme realitní trh v ČR! Chceme totiž vidět světlo na konci tunelu! Moc dobře víme, proč tuto službu standardně nabízíme. Přijďte se mně na to osobně a nezávazně zeptat. Garantuji Vám, že se dozvíte spoustu velice zajímavých a užitečných informací.

Vzděláním jsem stavební inženýr, již 36 let (1984). Stavební fakultě VUT v Brně, specializaci pozemní stavitelství, předcházela střední škola stavební, takže se kolem nemovitostí pohybuji neuvěřitelných 45 let, tedy vlastně celý život! Měl jsem 10 let vlastní menší stavební firmu (specializace na úspory energií, foukaná izolace CLIMATIZER PLUS, zateplené fasády, výstavba RD, půdní vestavby a sádrokartonové konstrukce). Dva roky jsem působil, jako stavební dozor, u developera tady v Praze. Posledních 18 let (od 2003) se zabývám hypotékami, jako nezávislý hypoteční makléř. Tyto všechny stavařské, finanční a životní zkušenosti nyní velice rád využívám ve prospěch mým klientů, kteří ke mně chodí většinou na doporučení spokojených klientů, což je v obchodě to nejlepší! Spokojený klient! 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • PozemkyNemovitosti makléře

Kontaktovat Ing. Petr Bach

+420777011318 | petr.bach@rkevropa.cz