Představujeme vám nabídku atraktivního pozemku ke koupi, se stavbou pro rodinnou rekreaci v klidné a žádané lokalitě v obci Jesenice. Lokace pozemku je v malebné oblasti Praha-západ ve Středočeském kraji. Nemovitost se nachází v ulici Do Potočin a chata je zapsaná s č. evidenčním v Osnici. V této oblíbené a dříve trampy vyhledávané oblasti stála tato chata jako první. Zděná chata se sklepením a zastavěnou plochou 41 m2 disponuje zasklenou verandou, malou kuchyňkou, obytnou místností a půdním prostorem ( pro lepší představu o dispozici a užitné ploše je ve fotografiích přiložen orientační půdorys ). Chata čeká na nového majitele, který provede rekonstrukci dle svých potřeb. Nabízejí se možnosti rozšíření užitné plochy. V chatě je zavedena elektřina s příkonem 380 W.
Pozemek se nachází v pěkné chatové osadě, nedaleko od klidné zástavby. Okolní příroda a vzrostlé stromy poskytují pocit soukromí a klidu. Místo je velmi příjemné díky poloze pozemku na kopci nad šumějícím potokem a hezkému pohledu na skálu. Na pozemku je čerpadlo pro využití vody z potoka na zalévání zahrady. Další informace, ohledně hranice vodovodního řádu, zastavitelnosti a dalších možností Vám ráda zodpovím telefonicky, nebo si vše povíme osobně při návštěvě nemovitosti.
V blízkém okolí se nacházejí potraviny se smíšeným zbožím a restaurace. Další dostupné potřebné služby jako obchody, školy, zdravotnická zařízení a kulturní vybavení se nacházejí v dojezdové vzdálenosti v obci Jesenice. Dopravní dostupnost je zajištěna blízkou přístupností k dálnici, hlavním komunikacím a veřejné dopravě. Tato lokalita je známá svou klidnou atmosférou a přesto výbornou dostupností do Prahy, což činí koupi nemovitosti ideálním variantou pro ty, kteří hledají klidné místo s rychlým spojením do hlavního města.
Pokud máte zájem o více informací a prohlídku nemovitosti, neváhejte mne kontaktovat na +420702066166. S pozdravem Iveta Stankeová