Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
2 750 000 Kč

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků18
Prodej zemědělské usedlosti, 3+1, 106 m2, pozemek 2396m2, Pňovice
 • 3 pokoje
  Dispozice
 • 106 m2
  Užitná plocha
 • 2396 m2
  Plocha parcely
 • Smíšená
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Před rekonstrukcí
  Stav objektu

Prodej zemědělské usedlosti, 3+1, 106 m2, pozemek 2396m2, Pňovice

Pňovice, Rožmitál pod Třemšínem, okres Příbram

Za cenu pozemku nabízíme k prodeji původní zemědělskou usedlost v obci Pňovice. Umístění, členitost a tvar pozemku potěší každého, kdo nehledá jednotvárnost a uniformitu satelitních zástaveb v blízkosti velkých měst. Usedlost zároveň mile překvapuje příznivou cenou.

Na celkové rozloze pozemku 2396 m2 je k dispozici rodinný dům (č. p. 15, parc. č. st. 25), na jehož obytnou část navazuje prostorná maštal s klenutými stropy a chlév, dále pak z venku přístupný zahloubený klenutý sklep, stodola (bez krovu a krytiny), pozůstatky hospodářského zázemí a rozlehlá zahrada s ovocnými stromy. Na pozemku jsou dvě kopané studny, obě hluboké cca 10 metrů. Nemovitost nabízí mnoho prostoru pro budování, tvoření a kreativitu. Mnoho prostoru pro nadšence do chovatelství a zahrádkaření, pro každého, kdo chce získat alespoň částečnou potravinovou soběstačnost, pro každého, komu se omrzel život ve městě.

Poslední větší přestavba domu proběhla cca v roce 1972, od té doby je dům bez zásadních rekonstrukčních prací. V posledních letech byl dům prázdný. Interiéry jsou bez údržby, avšak krov a krytina je v dobré kondici. Nezvykle prostorné podkroví poskytuje do budoucna řadu možností využití. A nejen to. Díky dobré dostupnosti po přilehlé komunikaci I/19 (Rožmitál pod Třemšínem jen 4km, Příbram jen 15km, Březnice jen 4,5km) je v dosahu jak občanská vybavenost, tak podnikatelské příležitosti. Usedlost je vhodná k trvalému bydlení i k podnikání, dobrý podnikatelský záměr jistě dokáže spojit obojí. Zároveň zde lze vytvořit klidné místo k rekreaci a k odpočinku.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
885940
Provize
včetně provize
Okres
Příbram
Obec
Rožmitál pod Třemšínem
Městská část
Pňovice pod Třemšínem
Ulice
Pňovice
Datum aktualizace
2.7.2024
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
3 pokoje
Vlastnicví
Osobní
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Budova
Smíšená
Plocha parcely m2
2396
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Jímka
Doprava
Silnice, Silnice
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře