Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
2 700 000 EUR

D - Méně úsporná
Počet obrázků31
Prodej hotelu Lignano Sabbiadoro, Italie
 • Cihlová
  Budova
 • Po rekonstrukci
  Stav objektu
 • 1670 m2
  Užitná plocha
 • Centrum obce
  Umístění objektu
 • 0
  Parkování

Prodej hotelu Lignano Sabbiadoro, Italie

Viale Adriatico, Lignano Sabbiadoro, okres Udine

Nabízíme k prodeji krásný a zavedený hotel, v krajině ústí řeky Tagliamento a pár kroku od pláže Středozemního moře. Hotel se skládá ze 6 podlaží a suterénu, který zahrnuje služby prádelny, skladu, žehlení a skladování, s velkou tavernou, v přízemí hotelu je recepce, kuchyně, služby, bar, prostorná hala jídelna, kanceláře, relaxační zóna, bazén, dále 4 patra ubytovácí části - ložnic a prostorné solárium v pátém a posledním patře. V tuto chvíli má hotel 53 pokojů plus 6 pokojů pro zaměstnance, a je zde perspektiva dalšího rozšíření. Pozemek má plochu 2000m2 - z toho je parking 745m2 ( parkovací místa nejsou vyznačena, takže počet míst “je podle potřeby”), hotel má zastavěnou plochu 473m2, zeleň s bazénem 555m2, průchozí zóny 221m2.
Již od konce 50. let hotel Old River nabízí svým klientům pohodovou relaxační dovolenou, krásné pláže a oblast Lignano Riviera, která je nejzelenější a nejpřírodnější z celého města Lignano Sabbiadoro. V průběhu let byl hotel přestavován a renovován a v roce 2019 proběhla finální renovace pokojů, kompletně byly nově zrekonstruovány koupelny, podlahy a interiéry. Všechny typy pokojů, od dvoulůžkového, třílůžkového, čtyřlůžkového až po pokoj rodinný jsou vkusně vybaveny a ve zcela novém moderním provedení. Pokoje disponují balkónem – některé s panoramatickým výhledem do zeleného borovicového háje Lignano Riviera, sprchovým koutem, připojením Wi-Fi a kompletním servisem. Kompletně vybavená hotelová restaurace, která navazuje na nový jídelní sál, místa jsou široká a přizpůsobená i motoricky omezeným osobám nebo osobám s handicapem. Hotel nabízí prostor pro odpočinek, bar s barovými stoličkami, venkovní terasa se stoly a židlemi, s místy přímo na slunci, nebo ukrytými v chládku pod stromy. Velmi příjemné vnitřní posezení na malých pohovkách s možností sledování televize. Hala s prostornými pohovkami a stolky pro příjemné momenty dovolené klientů posezení ve volném čase, vychutnání aperitivu, odpočinek po příjezdu nebo čekání na odjezd z hotelu. Velký bazén jako alternativa místo moře a pláže, se nachází v blízkosti hlavního vchodu, v postranní části hotelu. A nakonec ještě solární terasa, velký prostor na střeše hotelu s lehátky na opalování, která nabízí klientům dokonalý odpočinek.
Hotel je vzdálen 8 minut pěší chůze od centra, 100 m od trajektu do Bibione, 50 m od autobusové zastávky, je situovaný před cyklostezku, která propojuje celý poloostrov Lignano Sabbiadoro.

Hypoteční kalkulačka

Informace o nemovitosti

Okres
Udine
Obec
Lignano Sabbiadoro
Ulice
Viale Adriatico
Datum aktualizace
31.3.2023
Kategorie
Komerční
Číslo podlaží v domě
6
Druh prostor
Ubytování
Stav objektu
Po rekonstrukci
Budova
Cihlová
Počet podlaží objektu
6
Zastavěná plocha m2
473
Plocha parcely m2
2000
Zástavba
Rekreační
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Telekomunikace
Telefon, Internet, Satelit, Kabelové rozvody
Topení
Ústřední plynové
Doprava
MHD
Komunikace
Betonová
Energetická náročnost
D - Méně úsporná

Kontaktovat makléře