Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Novinka
10 000 000 Kč

G - Mimořádně nehospodárná
Počet obrázků31
Prodej domu 5+1, 270m2, pozemek 1940m2, Nepomuk
 • 5 a více pokojů
  Dispozice
 • 270 m2
  Užitná plocha
 • 1940 m2
  Plocha parcely
 • Cihlová
  Budova
 • Rodinný
  Typ objektu
 • Velmi dobrý
  Stav objektu

Prodej domu 5+1, 270m2, pozemek 1940m2, Nepomuk

Nádražní, Nepomuk, okres Plzeň-jih

K prodeji nabízíme luxusní rodinný dům v Nepomuku, v ulici Nádražní, zkolaudovaný v roce 2009. Dispozice 5+1 o užitné ploše 270m2 ve dvou nadzemních podlažích poskytne dostatek soukromí a komfortu i početnější rodině. V přízemí domu je prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyně, dva pokoje (pracovny či ložnice, nebo obojí), samostatná toaleta a koupelna se sprchou a druhou toaletou. Podlaží je řešeno bezbariérově, se širšími dveřmi, bez prahů a je průchozí na velkorysou terasu (vysoce odolné dřevo Massaranduba, 69m2, realizace r. 2019). Zároveň je spojeno celodřevěným schodištěm s podkrovím a suterénem. Podkroví disponuje dvěma ložnicemi, šatnou a balkonem s výhledem na město o výměře 9,7m2. Navazuje půdní prostor o výměře 59m2, ideální pro odkládání všeho, co není bezprostředně k užitku. Patro má svojí koupelnu s WC a hlavně – disponuje vestavěnou infrasaunou. Suterén je z části využit pro garážové stání 26m2 (vjezdová vrata s elektrickým pohonem na dálkové ovládání), dále pak pro technické zázemí spojené s dílnou, průchozí do zadní části zahrady.

Dům je vytápěn teplovzdušně s rekuperací tepla jednotkou DUPLEX RK 1800/420 o výkonu 6340 W umístěnou v suterénu. Systém zároveň umožňuje větrání, ale i dodatečné připojení na solární systém pro případ jeho dostavby. Vzduchovody rozvádí teplo do jednotlivých místností, kde jsou ukončeny vyústkami s regulací, detailní informace řeší projektová dokumentace. Součástí je akumulační nádrž, která zároveň slouží pro ohřev teplé vody.

Pro úsporu energií je provedeno zateplení základů tvrzeným polystyrenem 100mm, zdiva fasádním polystyrenem 150mm a podkroví deskami z tvrdé PUR pěny 140-160mm. Klasifikace tepelné náročnosti budovy je "C" - úsporná budova, podle vyhl. MPO 291/02 Sb. PENB bude zpracován. Vybavení domu je doplněno o venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním, které zároveň slouží v době nepřítomnosti majitele jako doplňkové zabezpečení objektu. K dispozici jsou dvě komínová tělesa s možností napojení kouřovodu na terase pro venkovní kuchyni.

Pozemek má i druhý vjezd v severní části přes obecní cestu, jednoznačně se tedy nabízí možnost další výstavby, či případně podle potřeby do budoucna odprodej části pozemku. Nyní je tato část využívána ke krytému parkování.

Zahrada byla navržena architektem a je trvale udržována profesionální firmou. Oplocení bylo ze všech stran pozemku vystavěno spolu s hlavní stavbou. Krom klidu a příjemného venkovního posezení je k dispozici i skleník.

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a může hravě konkurovat novostavbám. Její další výhodou je umístění v dosahu školy i centra města pěší chůzí.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
NEP2217
Provize
včetně provize
Okres
Plzeň-jih
Obec
Nepomuk
Část obce
Nepomuk
Ulice
Nádražní
Datum aktualizace
2.12.2022
Kategorie
Domy
Typ objektu
Rodinný
Dispozice domu
5 a více pokojů
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Cihlová
Plocha parcely m2
1940
Zástavba
Obytná
Elektřina
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře