Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
1 000 Kč za m2
Počet obrázků7
Prodej stavebního pozemku, 10.521m2, Jarov u Blovic
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 10521 m2
    Celková plocha
  • Klidná část obce
    Umístění pozemku

Prodej stavebního pozemku, 10.521m2, Jarov u Blovic

Jarov, okres Plzeň-jih

K prodeji nabízíme trvalý travní porost o celkové výměře 10.521m2 (parc. č. 514/12 a 509), označený v územním plánu obce Jarov jako J-Z1, plocha bydlení v rodinných domech. Část pozemku (J-Z10) je plánovaná jako příjezdová cesta pro lokalitu s plánovanou zástavbou s vyústěním na stávající komunikaci procházející zastavěným územím. Územní plán umožňuje výstavbu izolovaných rodinných domů a dvojdomů na pozemcích 600-1500m2, ale také řadové RD na pozemcích min. 350m2. Výšková regulace zástavby je max. 1-2 nadzemní podlaží + podkroví. Hlavní využití plochy je tedy pro bydlení v rodinných domech s ohrazenou okrasnou a rekreačně pobytovou zahradou. Přípustné využití je pro stavby doplňkové (garáže, parkovací přístřešky, altány, bazény a další), nerušící komerční služby provozované v RD, ubytování v RD formou penzionu, veřejná prostranství a zeleň + související infrastruktura.

Obec nyní realizuje výstavbu splaškové kanalizace, ČOV a vodovodu, kolaudace je plánovaná na rok 2024. Obec je také plynofikovaná z VTL RS Jarov o výkonu 500m3/hod stávajícími STL rozvody, územní plán uvádí kapacitu sítě jako dostačující pro další rozvoj obce, rovněž zásobování elektrickou energií hodnotí územní plán jako dostačující i pro další rozvoj. Jarov má zhruba 200 obyvatel, obec s rozšířenou působností jsou Blovice.

Kdo má povědomí o této lokalitě, jistě pozitivně vnímá okolní přírodu Švihovské vrchoviny a nedaleký park Buková Hora, možná až nečekaně dostupnou občanskou vybavenost (Blovice, Nepomuk) a výbornou dojezdovou vzdálenost do Plzně po silnici I/20 (jen cca 25km). Dobrá příležitost pro investora, developera.

Informace o nemovitosti

Číslo zakázky
NEP2213
Provize
včetně provize
Okres
Plzeň-jih
Obec
Jarov
Část obce
Jarov
Datum aktualizace
29.5.2023
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Plocha parcely m2
10521
Zástavba
Obchodní a obytná
Elektřina
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Doprava
Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová, Neupravená

Kontaktovat makléře