Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
Zlevněné
2 160 000 Kč
Počet obrázků7
Prodej pozemku 1570m2 ke stavbě rodinného domu v obci Lukavice , Rychnov nad Kněžnou
  • Bydlení
    Využití pozemku
  • 1570 m2
    Celková plocha
  • Klidná část obce
    Umístění pozemku

Prodej pozemku 1570m2 ke stavbě rodinného domu v obci Lukavice , Rychnov nad Kněžnou

Lukavice, okres Rychnov nad Kněžnou

Exkluzivně nabízíme k prodeji velký stavební pozemek s jedinečným výhledem do přírody v obci Lukavice .Toto je pozemek , jehož obdobu široko daleko nenajdete. Klid tohoto místa spojený s naprosto skvělou dostupností. Toto je místo, kde se cítíte, jako byste trávili čas na chalupě a přitom jste doma .
Elektřina je již zavedena přímo na pozemku, obecní vodovod a kanalizace jsou ve fázi výstavby a budou realizovány v průběhu roku 2023. Pozemek je mírně svažitý k jihovýchodu s charakteristikou obdélníkového tvaru s ideálními rozměry cca 27x53 metrů. Pozemek o celkové výměře 1570m2 je dle územního plánu v lokalitě ploch smíšené obytné venkovské zástavby a tudíž je vhodný ke stavbě jednoho či dvou rodinných domů. Pozemek se nachází na konci klidné a slepé ulice novostaveb, příjezd k pozemku je po obecní zpevněné komunikaci s veřejným osvětlením.

Obec Lukavice je malebnou obcí pod Orlickými horami s 500 obyvateli, 140 domy a 40 rekreačními chalupami, která zatím neztratila nic ze své krásy, klidu a to i přesto, že je vzdálena pouhých 5km od průmyslové zóny Solnice -Kvasiny a 6km od okresního města Rychnov nad Kněžnou.

V obci se nachází ZŠ pro první stupeň s družinou ,MŠ ,obchod , pošta, pohostinství, kulturní dům , obecní knihovna, víceúčelové hřiště , dětské hřiště a to vše v docházkové vzdálenosti cca 4minuty od pozemku.
O kulturní, společenský a sportovní život obce je ve správě několika organizací: TJ Sokol, Sbor dobrovolných hasičů a Myslivecké sdružení Lukavice. Přírodní krásy povodí Kněžny přímo vybízejí k turistice či cyklo vyjížďkám.
V zimním období lze využít nedaleká lyžařská střediska v Orlických horách.

Jedná se o velmi žádanou a vyhledávanou lokalitu s výbornou dostupností do Rychnova nad Kněžnou i do Kvasin. Obec je v přímém napojení na Rychnov nad Kněžnou dopravou MHD.
Hodnotu místa ocení především zájemce uvažující o klidném bydlení s dostatkem prostoru a bez stresující hustoty pseudomoderních satelitních center.

Informace o nemovitosti

Provize
včetně provize
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Lukavice
Část obce
Lukavice
Datum aktualizace
21.9.2022
Kategorie
Pozemky
Typ pozemku
Bydlení
Plocha parcely m2
1570
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus

Kontaktovat makléře