Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zavřít mapu
Foto
15 544 000 Kč

C - Úsporná
Počet obrázků33
Prodej komerčního areálu Skořice
 • Smíšená
  Budova
 • Dobrý
  Stav objektu
 • 8270 m2
  Užitná plocha
 • Klidná část obce
  Umístění objektu
 • 0
  Parkování

Prodej komerčního areálu Skořice

Skořice, okres Rokycany

Představuji k prodeji areál o výměře 11317m2 a zastavěnou plochou 1440m2, který je vhodný pro zázemí firmy nebo je možné ho využít jako sklady, výrobu, kanceláře a jiné. Tento rozsáhlý objekt čeká na nového majitele, který si ho zvelebí podle svých představ.

V areálu se nachází více budov, hlavní součástí je bytový dům, který nám poskytne 4 samostatné bytové jednotky. Tento dům prošel částečnou rekonstrukcí jako například plastová okna, částečná výměna elektroinstalace, nová vodárna. Pro vytápění nám poslouží přímotopy. Najdeme zde velkou dvougaráž, která sloužila pro parkování velké nákladní techniky, nyní je možné využít jako dílnu nebo rozsáhlé sklady. V objektu se nachází dalších 8 budov, které můžete využít ke svému podnikání, jednotlivé budovy mají zastavěnou plochu 213m2, 401m2, 121m2, 286m2, 62m2, 216m2, 104m2, 22m2 a 16m2. Areál, má samostatnou studnu a vlastní čističku odpadních vod. Celý pozemek o výměře 9877m2 je oplocen a disponuje dvěma vjezdy. Hlavní vstupní brána je osazena elektrickým ovládáním vrat.

Výhodou tohoto areálu je umístění, které Vám poskytne soukromí, vaším sousedem jsou rozsáhlé lesy a pár obytných domů, které jsou umístěny ve větší vzdálenosti od areálu. Skořice je malá vesnice s dobrou dostupností do Rokycan, Plzně, ale nabízí i rychlý nájezd směrem do Prahy.

Neváhejte mě kontaktovat pro více informací a možností prohlídky. Areál je vhodnou investiční příležitostí.

Informace o nemovitosti

Provize
včetně provize
Okres
Rokycany
Obec
Skořice
Část obce
Skořice
Datum aktualizace
30.12.2021
Kategorie
Komerční
Druh prostor
Zemědělský
Stav objektu
Dobrý
Budova
Smíšená
Počet podlaží objektu
2
Zastavěná plocha m2
1440
Plocha parcely m2
98770
Zástavba
Venkovská
Elektřina
230V
Voda
Místní zdroj
Topení
Lokální elektrické
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Komunikace
Asfaltová
Energetická náročnost
C - Úsporná

Kontaktovat makléře