Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji krásný, slunný byt 4+kk s terasou, garáží a sklepem, nachází se v lukrativní lokalitě, přímo v rezidenčním projektu Botanica, ulice Vacínovská, Praha 5. Byt má skvělou funkční dispozici, prostorná předsíň, s chodbou, která je středem bytu a má vstup do všech jednotlivých částí bytu. Prostorný obývací pokoj, s kuchyňskou linkou, dále tři praktické samostatné ložnice, aktuálně řešené jako pracovna, dětský pokoj a hlavní ložnice, byt má 2x šatnu, komoru, 2x koupelnu a celkem 3 toalety. Obrovským plusem je terasa, která se rozprostírá podél jiho - východní částí bytu a nabízí relax slunečních dnů.
Vybavení bytu tvoří kuchyňská linka s ostrůvkem včetně všech spotřebičů, podlahy jsou laminátové a přírodními tóny, které ladí k rámům moderních eurooken. Vkusně provedené koupelny včetně koupelnového nábytku. Velké skříně v chodbě a v ložnici, police v komorách. Na oknech jsou žaluzie také předokenní automatické rolety. Vytápění a ohřev vody je centrální.
Dům je součástí velmi oblíbené Rezidenční čtvrti Botanika, který se vyznačuje nízkopodlažními domy a dostatkem zeleně. Z východu navazuje na starší zástavbu a z jižní strany je ohraničena Jinonickým zámečkem. V rámci projektu zde byl vybudován biokoridor o rozloze cca 25 000 m2, který areál příjemně a přirozeně odděluje od okolního městského ruchu.
V lokalitě je skvělá občanská vybavenost, v pěší vzdálenosti je stanice metra Nové Butovice. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.