Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Se mnou se ve světě realit neztratíte...
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Pavel Štula
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jmenuji se Pavel Štula a jsem součástí realitní kanceláře Evropa, konkrétně jednatelem pobočky Znojmo. Téměř celou pracovní kariéru jsem působil v různých obchodních pozicích, které mne naučili pravidlu, že zákazník je na prvním místě. S realitami jsem přicházel do styku během téměř celého profesního života. V posledních letech se věnuji developerské činnosti menšího rozsahu, což považuji také za velmi cennou zkušenost.

Vždy kladu důraz na potřeby klienta a na upřímnou a pravdivou komunikaci. Nabízím také spolehlivost, slušné a vstřícné jednání a především pozitivní přístup. Reality a interiérový design jsou mou velkou vášní, průběžně se vzdělávám a proto jsem přesvědčen, že spolupráce se mnou bude výhodou na vaší straně.

 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Ostatní

Adresa

EVROPA realitní kancelář ZNOJMO
Husitská 3422/1
669 02 Znojmo

Jak pracuji

1.
Osobní schůzka
Jsem přesvědčen, že není nad to poznat se osobně a probrat detaily budoucího obchodu.
2.
Vytvoření plánu
Základem každého úspěchu je příprava. Ta zahrnuje důkladné seznámení se s nemovitostí, správné stanovení prodejní ceny a také zajištění veškerých souvisejících a smluvních dokumentů.
3.
Kvalitní prezentace
Již titulek hovoří sám za sebe. Pro dosažení úspěchu je potřeba nemovitost co nejlépe připravit, nafotit a zviditelnit. Nedílnou součástí prodeje je inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Ale také osobní a aktivní přístup.
4.
Komunikace
Pravidelné a pravdivé informace jsou pro klienta zásadní. Veškerý právní servis je samozřejmostí.

Kontaktovat Pavel Štula

+420724128859 | pavel.stula@rkevropa.cz