Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

Ing. Lukáš Gašpar

jednatel společnosti

Telefon 603 306 344


Valteřická 704
54301 Vrchlabí

Představení

Motto: "Můžete dělat cokoliv, ale musíte to dělat lépe než ostatní."

Vážení Klienti,

o nemovitosti jsem se vždy zajímal a už na střední škole jsem sledoval co se v našem městě prodává. Vždy jsem věděl, že obchod s nemovitostmi je velmi zajímavý. Tenkrát jsem ještě nevěděl, jak je složitý a co vše obnáší.

Řeším tyto realitní oblasti:

1.     Prodej

2.     Pronájem

3.     Výkupy

4.     Exekuce

 

Obchodu s nemovitostem se věnuji přes 15 let, tehdy jsem koupil svoji první nemovitost a začal ji pronajímat. Přes 10 let se nemovitostem věnuji profesionálně a snažím se, aby slovo "Realitní makléř" nebylo sprosté, ale mělo i své sociální postavení a aby si mně klienti vážili za to, jak pro ně pracuji.

Na této práci mě baví samotné nemovitosti, kontakt s klienty, a to že jim mohu, za nejvyšší možnou cenu a v krátkém čase, prodat jejich někdy i celoživotní majetek ve formě nemovitosti. Viděl jsem již mnoho příběhů spojených s nemovitostmi, ale většinou těch pozitivních, i já se považuji za pozitivního člověka, který se před ničím nezastaví a každý prodej nemovitosti se snažím dotáhnout do zdárného konce.

Velmi rád Vám pomohu s Vaší nemovitosti, ať už s ní zamýšlíte cokoliv. Nejvíc mne baví komplikovanější případy, kde klienti ocení moji přidanou hodnotu a letité zkušenosti. Osobně se specializuji na lokalitu Špindlerův Mlýn, Vrchlabí a okolí.

Příjemný den a těším se na naši spolupráci, Ing. Lukáš Gašpar

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Developerské projekty

Reference

8.3.2021
Pane Gašpare,

ještě jednou moc díky za perfektní spolupráci a až se v budoucnu rozhodnu pro vlastní bydlení, s důvěrou se na Vás obrátím.

Děkuji a přeji hodně zdraví a štěstí

Kristýna Lešová
27.11.2020
Dobrý den,
slíbila jsem, že dám vědět, jakmile peníze dorazí na účet. Ráno jsem si účet zkontrolovala a peníze jsem obdržela.
Chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za práci, kterou jste odvedl při prodeji mého domu. Asi to nebylo se mnou jednoduché, ale svým vstřícným přístupem jste mi dodával klidu. Tím jsme celý prodej dovedli k úspěšnému konci.
Zatím jsem nedostala vyúčtování z Čezu, ale to snad dorazí taky.
Takže ještě jednou děkuji a do dalších let Vám přeji mnoho dalších úspěšných prodejů nemovitostí a v osobním životě hodně štěstí a zdraví.
Helena Baculáková
11.9.2020
Rádi bychom tímto poděkovali ing. Lukášovi Gašparovi z RK Evropa Vrchlabí , za úspěšné zprostředkování prodeje našeho hotelu. Tato akce nebyla vůbec jednoduchá a my si ceníme nejen zcela profesionálního přístupu pana Gašpara ale i jeho lidské stránky. Byly momenty, kdy jsme se tak trochu ztráceli ve smlouvách a termínech ale plně jsme mu důvěřovali. Přesně takto si představujeme makléře na svém místě. Bylo moc prima, že se dokázal i domluvit s mým německy hovořícím manželem. Prostě má od nás velkou jedničku :-)
Eva a Alex EdlerNemovitosti

Kontaktovat Ing. Lukáš Gašpar