Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU

EVROPA Realitní kancelář NEPOMUK

U Pošty 513
33501 Nepomuk

Tel. recepce: 736 525 740
E-mail: nepomuk@rkevropa.cz

Facebook

Otevírací doba: PO, ST 8:30-16:00; ÚT, ČT, PÁ 8:30-11:30
IČ: 03819639
DIČ: CZ03819639

Rezervační účet: 1071070203/ 0100

Reality NEPOMUK, realitní kancelář NEPOMUK Vám nabízí prodej, pronájem a koupi těchto nemovitostí - byty, domy, RD, vily, chaty, chalupy, pozemky, nebytové prostory, restaurace, novostavby, komerční objekty.

Realitní kancelář EVROPA zajišťuje kompletní služby při prodeji vaší nemovitosti - PRODEJ BYTU, PRODEJ DOMU, PRODEJ POZEMKŮ ZA NEJLEPŠÍ CENU! TRŽNÍ ODHAD ZDARMA! Realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, úschova peněz či listin atd.
 
„Spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz)

Reference

29.9.2022
Jinak bych Vám chtěl pane Dřevo tímto skutečně poděkovat, poněvadž pokud se týče rychlosti a součinnosti při řešení právních a realitních problémů, byl jste v konkrétní kauze perfektní a projevil jste nejvíc znalostí z řad realitních profesionálů, se kterými jsem spolupracoval.
Jiří
21.3.2022
Dobrý den,
děkuji za příjemný přístup k nám a za Vaši svědomitou práci, pokud budeme v dalších letech něco prodávat , věřím, že rádi využijeme Vašich služeb.

Děkujeme, Milena
8.1.2022
Dobrý den,
sedíme u krbu v naší nové nemovitosti, kterou jsme koupili přes Vaši realitní kancelář a uvědomili jsme si, že jsme Vám zatím nevyjádřili naše poděkování za profesionální přístup a skvělé jednání při koupi domu. Velice oceňujeme, s jakým klidem a pohodou vše proběhlo a jak jste nám trpělivě opakoval a vysvětloval všechny náležitosti koupě a převodu. Díky Vám proběhlo všechno úspěšně a bez komplikací a my se moc těšíme ze zakoupeného domu.
Byli jsme opravdu velice spokojeni s Vašimi službami a budeme Vás a Vaši realitní kancelář rádi doporučovat.
Do nového roku přejeme hodně zdraví a spoustu spokojených klientů
Míša a Standa

Realitní kancelář Evropa je členem

Česká Asociace Franchisingu Asociace Realitních Kanceláří Slovenská Franchisingová Asociácia

Vedení pobočky

Josef Skala
Jednatel společnosti
Eva Korešová
Asistentka pobočky
Jiří Černý
Referent pobočky

Makléři pobočky

Nejnovější nabídka pobočky

Kontaktovat pobočku EVROPA Realitní kancelář NEPOMUK


Mapa pobočky EVROPA Realitní kancelář NEPOMUK