Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
„Musíme být schopni dělat dnes věci, které ostatní nedělají, abychom zítra měli věci, které ostatní nikdy mít nebudou“ Les Brown, spisovatel
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Světlana Bachová
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Plánujete prodat nemovitost, nebo pořídit nove bydlení? Potřebujete poradit a pomoci s financováním, pojištěním? Tak to jste na spravné adrese. V obchodní branži jsem už 12 let. Hlavní a důležitou přioritou pro mě jsou kvalitní, profesionalní služby a spokojenost mých klientů, při sjednání každěho obchodu. Hodně si cením a vážím doporučení svých spokojených klientů. 

S prodejem či koupí nemovitosti je spojena spousta otázek ohledně  právních služeb, úschovy kupní ceny, financování, smluvní dokumentace, dodržení zákonů a termínů. Přiďte se k nám poradit. Velice ráda se Vám budu věnovat.

 

Specializace

  • Byty

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA 4 - PODOLÍ
Pod Pekařkou 107/1
147 00 Praha 4 - Podolí

Jak pracuji

1.
Co vám nabídnu?
Osobní jednání s klientem, postavené na vzájemné důvěře, je pro mě nejdůležitějším procesem celého obchodu. Nabízím Vám širokou škálu služeb, které Vám usnadní prodej, čí pronájem nemovitosti. Spolehlivě Vás provedu všemi fázemi prodeje nemovitosti.
2.
Služby pro majitele nemovitostí
▪ Úvodní prohlídka nemovitosti ▪ Určení tržní ceny nemovitosti ▪ Návrh postupu prodeje nemovitosti ▪ Shromáždění potřebných dokumentů ▪ Vyhotovení prezentace nemovitosti ▪ Inzerce na 20 největších realitních portálech.
3.
Další služby pro Vás.
▪ Zajistím profesionální fotografie nemovitosti, půdorysy všech podlaží, zprostředkování znaleckých posudků – analýzy stavebně-technického stavu nemovitosti ▪ Zprostředkuji Vám smluvní dokumentaci ▪ Doručím potřebné dokumenty do podatelny KN, do banky.
4.
Jediná bezpečná úschova Vašich peněz!
Zajistíme Vám největší ochranu úschovy kupní ceny. Jistotní účty bankovních úschov, jsou nejbezpečnější ze všech na trhu (jsme snad jediná pobočka RK na realitním trhu, která zaplatí za Vás náklady, spojené s bankovní úschovou peněz z naší provize)

Kontaktovat Světlana Bachová

+420603519859 | svitlana.chornozhytska@rkevropa.cz