Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Není pravda, že máme málo času, avšak je pravdou, že ho hodně promarníme.
Seneca
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Soňa Bednářová
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Prodej či koupě nemovitosti bývá zásadním krokem, protože je nemovitost obvykle spojena s velkou částí Vašeho života, ať už minulého či budoucího. Snažím se proto vždy udělat maximum pro spokojenost klienta. Jednám férově a zodpovědně. Můžete se spolehnout na můj profesionální a lidský přístup. Pokud mě spokojený klient doporučí dále, je to pro mě odměna a impuls stále se zdokonalovat. Dlouhá léta svého profesního života jsem se pohybovala i v bankovnictví a ráda Vám poradím s vhodným financováním nemovitosti.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA 4 - PODOLÍ
Pod Pekařkou 107/1
147 00 Praha 4 - Podolí

Jak pracuji

1.
Seznámení
Vše je o vzájemné důvěře. Nezávazně se sejdeme a probereme společně představy naší spolupráce. Vysvětlím Vám vše kolem prodeje Vaší nemovitosti a bude jen na Vás, zda se následně rozhodnete pro spolupráci se mnou a svěříte mi prodej Vaší nemovitosti.
2.
Osobní přístup
Osobně se 100% věnuji Vaší nemovitosti, pracuji proto na základě výhradního zastoupení. Domluvíme se na postupu prodeje Vaší nemovitosti a já zajistím vše potřebné pro propagaci, inzerci, prohlídky...
3.
Jistota
Pro naprostou jistotu využívám výhradně bankovní úschovu kupní ceny, která je ze zákona pojištěna. Dle mého názoru je to nejjistější způsob ochrany prodávajícího.
4.
Úspěšný prodej
Některý prodej je rychlý, jiný zdlouhavý. Můžeme tedy spolupracovat delší dobu a je tak třeba vzájemná důvěra, která se nakonec odrazí ve spokojenosti Vás jako klienta, který mě třeba rád doporučí dalším.

Kontaktovat Soňa Bednářová

+420606426669 | sona.bednarova@rkevropa.cz