Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
Když se uzavře obchod s nemovitostí, musí být kupující i prodávající spokojeni.
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Rostislav Turek
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jsem z Kolína a mojí původní profesí je projektování inženýrských sítí. V oblasti realit se pohybuji  již 26 let. Před vstupem do RK Evropa jsem měl 20 let svoji vlastní realitní kancelář. Nyní pracuji 6 let v pobočce RK Evropa Kolín. Zabývám se klasickou realitní činností  tzn. koupě - prodej - pronájem nemovitostí. V mých zakázkách často pracuji na investiční přípravě pozemků u developerských projektů. Zejména jde o kompletní související práce při dělení pozemků, realizaci inženýrských sítí a ostatní technické infrastruktury. Při své činnosti preferuji otevřené a přímé jednání. Co se dohodne, tak to platí.

Specializace

  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář KOLÍN
Školská 281
28002 Kolín

Jak pracuji

1.
Začátek spolupráce
Než přistoupíme k jednání, musím se seznámit s místem, ve kterém se nachází nemovitost, o níž budeme jednat. Na první schůzce vás seznámím s tím, co pro vás mohu nebo nemohu udělat. Na společném postupu se musíme shodnout. Žádné plané sliby neuslyšíte.
2.
Vše, co pro vás mohu udělat
Pokud dojde k dohodě o spolupráci, udělám maximum pro úspěch obchodu. Jsou jasně dané obchodní postupy. Těch se budeme držet. Vždy je ale více variant. Vše vysvětlím předem. Klient musí být informován.
3.
Pracuji pro vás
Po podpisu zprostředkovatelské smlouvy zahájím svou činnost. Od přípravy nemovitosti na kvalitní nafocení, zpracování fotografií, přípravu textu inzerce, až po samotnou inzerci. Pak již následují prohlídky se zájemci a další kroky vedoucí k prodeji.
4.
Na závěr musíte být spokojeni
Realitám se věnuji od r. 1994. Jsem tedy jedním z nejdéle sloužících realitních poradců a makléřů. Kdyby mě tato práce nebavila, nebo mí klienti nebyli spokojeni, patrně bych tuto práci již nedělal.

Kontaktovat Rostislav Turek

+420732159214 | rostislav.turek@rkevropa.cz