Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací.
Rozumím
RK Evropa
MENU
KAŽDÝ BY MĚL DĚLAT TO, V ČEM VYNIKÁ …
“O úspěchu rozhodují především dvě vlastnosti: odhodlání a vytrvalost, ať se děje cokoli.“ (Ray Kroc)
Makléř roku
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Bc. Petra Holíková
Kontaktujte mě

Kdo jsem

V realitní oblasti se pohybuji více než 10 let.

Od počáku se díky své preciznosti, spolehlivosti, odbornosti a lidskému přístupu, umisťuji mezi TOP 10 nejlepšími makléři v České republice ve velké realitní společnosti ryze české povahy. Své obchody získávám především na základě doporučení.

Realitní činnost je nelehká a zodpovědná. Vyžaduje cítění pro prostor, technické znalosti, pochopení a vysokou péči klientům, zdokonalování se, znalost zákonů a neustálé studium nových právních norem týkajících se realitních obchodů.       

Během své praxe jsem poznala desítky odborníků, se kterými spolupracuji a díky nim jsem schopna zajistit nadstandardně profesionální prodej vaší nemovitosti. Dostudovala jsem velmi úspěšně vysokou školu se zaměřením na právo, tak abych klientům pomohla i ve složitějších otázkách právního charakteru.

Vše co dělám má jasný cíl. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

Vaše Petra

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA - KARLÍN
U Zvonařky 358/10
120 00 Praha - Karlín

Jak pracuji

1.
Zvu Vás na kávu ...
V první řadě bychom se měli poznat. Mezi vlastníkem nemovitosti a makléřem musí být sympatie, společné zájmy a stejné názory. Bez trochy chemie nefunguje žádný obchod a u nemovitostí to platí dvojnásob. Je jedno, zda jste muž či žena, takový či onaký.
2.
Informace k Vaší nemovitosti ...
Další naše setkání by už mělo proběhnout přímo na nemovitosti, které se prodej týká. Na druhou schůzku se řádně připravuji, abych neplýtvala Vaším časem. V té době už o mě určitě něco víte, neboť jste si přečetli recenze a máme za sebou kávu.
3.
Výhradní spolupráce ...
Pracuji pouze na základě výhradní spolupráce. 90% mých obchodů je na doporučení od spokojených klientů. Vše je na domluvě. Klienti věří mě a já věřím jim. Ke své práci využívám nejnovějších technologií a nejlepších právních kanceláří.
4.
Je toho mnohem více ...
Náročnost prodeje nemovitosti se odvíjí od právního stavu nemovitosti. V případě právních, ale řešitelných překážek může prodej trvat déle než 6 měsíců. Proto vybírejte dobře svého makléře, budete spolu trávit čas, budete se vídat a často si telefonovat.

Reference

S realitní kanceláří Evropa resp. s paní Bc. Petrou Holíkovou jsem byl velmi spokojen při hledání nového bydlení.
Paní Holíková mi se vším velmi ochotně pomohla, poradila a vše i zařídila, že ve finále stačilo jen podepsat smlouvu. Velmi profesionální, vstřícný a lidský přístup a dokonce mi paní Holíková pomohla i s převodem elektřiny.
Celý proces zařizování bydlení jsem byl perfektně a podrobně o všem informován, jak vše probíhá a veškeré mé dotazy mi paní Holíková ochotně a srozumitelně zodpověděla a vysvětlila. Na prohlídku nemovitosti bylo dostatek času a vše probíhalo ve velmi přátelské a klidné atmosféře.
Spolupráce s paní Holíkovou byla naprosto bezproblémová a vždy mi paní makléřka byla v celém procesu se svým lidským, ale zároveň profesionálním přístupu nápomocna.
Realitní kancelář Evropa a paní Makléřku Holíkovou mohu jen doporučit. Naprostá spokojenost s celým procesem.

S úctou
Tomáš Ulrich
Chceš to poradně, udělej si to sám - a pravě toto naše životní moto se paní Holíkové povedlo hravě rozrušit, což se ještě nikomu jinému nepodařilo.

S paní Holíkovou jsme se seznámili na doporučení a hned jsme věděli že náš dům je ve správných rukou.

Nás případ nebyl zcela jednoduchý, ale díky profesionálnímu přístupu paní Holíkové jsme to zvládli obdivuhodně hladce. Cely proces od první až do poslední chvíle proběhl v naprosto pohodové atmosféře.

“Každý by měl dělat to, v čem vyniká” - vždy je vidět zda-li je člověk na svém místě, a v tomto případě opravdu je.

V dnešní době je velmi těžké najít profesionála ve svém oboru, ale ještě těžší najít skvělého člověka - v paní Holíkové jsme ale našli oboje.

V tomto oboru pro nás od teď platí: chceš prodat bez starosti, ať to udělá paní Holiková.


Se slunečním poděkováním,

Horškovy
Dobrý den!

rádi bychom Vám předali zpětnou vazbu na paní Petru Holíkovou, která nás zastupovala a pomáhala ve věci nedávného prodeje bytové jednotky v Karlíně.
Společnost RK Evropa jsme si vybrali z důvodu již předešlé spolupráce a paní Petru Holíkovou na základě kontaktů na Vašich webových stránkách.

A nemohli jsem si vybrat lépe! Kromě toho, že je paní Petra zkušená profesionálka, která se nebojí převzít zodpovědnost, dokáže se také vcítit do pozice klienta i prodejce a usiluje o naprostou spokojenost všech zúčastněných. Je velmi pohotová, nenadálé překážky řeší suverénně, má velký přehled.

Realitní služby RK Evropa / konkrétně paní Petry doporučujeme všem, kteří hledají velmi schopného realitního makléře a chystají se využít služeb realitní kanceláře.
Ze srdce paní Petře děkujeme!

S pozdravem,
Věra Human
Jsem rodilá "pražačka" a chtěla jsem si splnit sen o bydlení ve vlastním domě s dostupností do Prahy.

Bylo potřeba prodat můj byt v Praze a vybrat vhodnou nemovitost. Oslovila jsem postupně několik makléřů, objížděla různé nemovitosti a současně nabízela byt k prodeji. Po 2 měsících neúspěšného snažení, jsem dostala kontakt na pí. Petru Holíkovou, certifikovanou makléřku. V tu chvíli se daly věci do pohybu, můj byt byl za 14 dní, opravdu slovy čtrnáct dní prodaný , za cenu, kterou jsem si asi tak představovala (ostatní makléři mne tlačili do snížení ceny) k mé naprosté spokojenosti.

Zároveň mi paní Petra ochotně nabídla nemovistosti, které připadaly v úvahu jako mé nové bydlení. Pro jednu jsem se rozhodla a považuji to za nejlepší rozhodnutí svého života. Veškerou agendu paní Petra vyřídila, společně se mnou předala moji nemovitost a přebrali jsme můj nový vysněný dům.

Ušetřila mi spoustu času a tápání v legislativě. Doporučuji každému, kdo prodává, či pořizuje nemovistost, paní Petru Holíkovou, certifikovanou makléřku. Dostanete perfektní servis a sobě ušetříte spoustu starostí.

Milena Trávníčková
Dobrý den ,

Chtěla bych tímto poděkovat za naší rodinu paní Bc. Petře Holíkové za prodej činžovního domu v Praze za její profesionální služby, její lidský přístup.
Je to člověk, který dělá svoji práci srdcem, je vždy na 100% připravena a díky takovým lidem patří RK Evropa mezi špičky realit u nás. Dnes už se málo vidí člověk s takovým aktivním přístupem, loajalitou a lidskostí. Měli jsme vždy pocit, že je zde jen a jen pro nás.

Paní Holíková budeme Vás a vaše služby rádi doporučovat.

Moc děkujeme .

S úctou

Martina Doskočilová a Jan Růžička
"S paní Holíkovou, realitní makléřkou RK Evropa, jsem se setkala na straně kupujícího. Byla jsem velmi mile překvapená jejím profesionálním a zároveň lidským přístupem. Všechny dohody a termíny platily, každý krok a úkon byl potvrzen ústně i písemně, o všem jsem byla včas informována.
Celý proces koupě bytu byl příjemnou zkušeností. Jsem si jistá, že kdybych v budoucnu potřebovala pomoc v oblasti realit, obrátím se na paní Holíkovou. A to je pro mne největší důkaz spokojenosti.
Šárka Procházková, Praha"
Ráda bych touto cestou poděkovala realitní kanceláři Evropa, konkrétně makléřce paní Petře Holíkové, která nám byla doporučena. Jednalo se o velmi specifickou nemovitost takže jsme využili všech nabízených služeb kanceláře. Byli jsme seznámeni s výpočtem ceny nemovitosti s doporučenou cenou k prodeji, možnými variantami a s celým průběhem prodeje nemovitosti. Následné prohlídky proběhly bez nutnosti naší přítomnosti, ale s dodatečnou informovaností a racionálním náhledem na potencionálního kupce, což nám vyhovovalo. Její přístup k věci byl až osobní a velmi praktický. Nemovitost se nám na základě intenzivní práce paní makléřky podařilo již za několik měsíců prodat s bezproblémovým průběhem. Jednalo se o velký průmyslový areál.

Paní Holíkové přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníku, taktéž celé realitní kanceláři EVROPA.
Zdena Stuchlíková, Pečky
Využila jsem zprostředkování při prodeji nemovitosti realitní kanceláře Evropa a s prodejem mi velmi pomohla realitní makléřka Petra Holíková. 

Petra Holíková je naprostý profesionál, který zajistil rychlé vyřízení prodeje a všech souvisejících a nezbytných náležitostí jež jsou při prodeji nemovitosti nutné. Díky tomuto přístupu paní Holíkové byl pro mě prodej nemovitosti zcela bez komplikací a bez starostí. Zároveň je nutné vyzdvihnout, že veškerá jednání byla ze strany paní Holíkové vedeny ve velmi příjemné atmosféře, s pravidelným informováním o stavu prodeje a s ochotou vysvětlit mi vše potřebné.

Jednání realitní kanceláře Evropa v zastoupení Petry Holíkové můžu doporučit všem, kteří se chtějí při prodeji spolehnout na poctivě odvedenou práci profesionála ve svém oboru.  

Ještě jednou děkuji za pomoc a přeji mnoho stejně spokojených klientů jako jsem já. 

Zdeňka Kortánová
Vážená paní Holíková,
chtěla bych Vám moc poděkovat  za profesionalitu, se kterou jste se postarala o pronájem mého bytu. Velmi oceňuji rychlost, flexibilitu a Vaši důvěryhodnost. Obrátila jsem se na Vás již po několikáté, po pozitivních zkušenostech s pronájem jiné nemovitosti, a musím říct, že jste opět vše vyřešila k naprosté spokojenosti všech zúčastněných.
Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně zdraví a profesních úspěchů.
S pozdravem,
Barbora Botková
K rukám vážené paní

Petry Holíkové, regionální ředitelky, pobočka Karlín


Vážená paní ředitelko,

ráda bych Vám poděkovala za naprosto nadstandardní přístup při prodeji nemovitosti našeho klienta. Jednalo se o prodej budovy, která patřila kdysi k zámku ve Sloupu v Čechách. Tato budova byla původním majitelem, hrabětem Preysingem, po r. 1990 nákladně zrekonstruována. Pro své stáří však nemohl budovu nadále užívat.

Profesionalita spojená s lidským přístupem ke klientům je v dnešní době výjimkou. Paní makléřka Peterková společně s Vámi provedla celou řadu úkonů, které nebyly její povinností. Zajistila např. sama i drobné opravy a úpravy nemovitosti tak, jak bylo ze strany kupujícího požadováno, jednala sama se správcem budovy, s řemeslníky atd. Byla nám vždy k dispozici.

Chtěla bych Vám jménem mého mandanta i mým vlastním jménem ještě jednou za perfektně provedenou práci poděkovat. Prodej této exkluzivní nemovitosti nebyl lehkou záležitostí.

Přeji Vám a Vašemu kolektivu spoustu dalších úspěchů a mnoho spokojených klientů. Ráda se na Vás opět obrátím a budu se těšit na další spolupráci.

JUDr. Jarmila Kolářová, advokátka

Nemovitosti makléře

19 000 Kč za měsíc
Počet obrázků13
Pronájem bytu 1+kk, 64 m2, předzahrádka 55 m2, Praha 8, Březenská ulice
Březenská, Praha, okres území Hlavního města Prahy
10 980 000 Kč
Počet obrázků24
Prodej bytu 3kk s garážovým stáním, Na výsluní, Říčany
Na Výsluní, Říčany, okres Praha-východ
19 900 Kč za měsíc
Počet obrázků15
Pronájem bytu 2+1, 78m2, Zdiby - Praha východ
Centrální, Zdiby, okres Praha-východ
2 790 000 Kč
Počet obrázků9
Prodej stavebního pozemku 700m2, Zásmuky u Kolína
, okres Kolín
2 790 000 Kč
Počet obrázků10
Prodej stavebního pozemku 672 m2, Zásmuky u Kolína
, okres Kolín
26 900 000 Kč
Počet obrázků26
Prodej vily 6+2, ulice Darwinova, Praha 4 Modřany
Darwinova, Praha, okres území Hlavního města Prahy
8 940 000 Kč
Počet obrázků23
Prodej rodinného domu 4+1, Kbel, Benátky nad Jizerou
Benátky nad Jizerou, okres Středočeský kraj
12 200 000 Kč
Počet obrázků27
Prodej krásného venkovského stavení, 1357 m2 pozemek, Vraný, okres Kladno
Vraný, okres Kladno
4 800 000 Kč
Počet obrázků5
Prodej stavebního pozemku o rozloze 1250 m2 s krásnou stodolou, Vraný u Slaného
Vraný, okres Kladno
92 900 EUR
Počet obrázků21
Luxusní a vybavený apartmán 4kk, 151 m2, Fuengirola, Španělsko
Fuengirola, okres Fuengirola
129 900 EUR
Počet obrázků11
Luxusní a plně vybavený horský dům 6kk, 237m2, Zlatý potok, Jeseníky
Zlatý Potok, Malá Morava, okres Šumperk
90 000 EUR
Počet obrázků20
Luxusní a vybavený apartmán 3kk, 119 m2, Zadar, Chorvatsko
Rtina, okres Zadar
16 800 000 Kč
Počet obrázků30
Statek po rekonstrukci, 2607 m2 pozemek, Vraný, okres Kladno
Vraný, okres Kladno
16 800 000 Kč
Počet obrázků30
Statek po rekonstrukci, 2607 m2 pozemek, Vraný, okres Kladno
Vraný, okres Kladno
10 950 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej bytu 3kk, 84m2, Řehořova, Praha 3
Řehořova, Žižkov, Praha, okres Hlavní město Praha
10 950 000 Kč
Počet obrázků13
Prodej bytu 2+1, 84m2, Řehořova, Praha 3
Řehořova, Žižkov, Praha, okres Hlavní město Praha

Realizované zakázky

22 000 Kč za měsíc
Pronájem zrekonstruovaného bytu 3kk, 65 m2, Praha 8 Trója
Lublinská, Troja, Praha, okres Hlavní město Praha
3 780 000 Kč
Byt 3+1, 66 m2, Kosmonautů, Mělník
Kosmonautů, Mělník, okres Mělník
5 200 000 Kč
Prodej rodinného domu 4kk, Na Vodrážce, Sadská, okres Nymburk
Na Vodrážce, Sadská, okres Nymburk
11 350 000 Kč
Prodej mezonetového bytu 4kk s terasou, 110 m2, Praha 8, Karlín
Březinova, Karlín, Praha, okres Hlavní město Praha
11 900 000 Kč
Prodej rodinného domu, 629 m2, Praha 9 - Horní Počernice
Prachovská, Horní Počernice, Praha, okres Hlavní město Praha
9 300 000 Kč
Prodej rodinného domu 4kk, pozemek 643 m2, Kly, okres Mělník
Záboří, Kly, okres Mělník
8 890 000 Kč
Prodej vily, Cheb, pozemek 1306 m2
Františkolázeňská, Cheb, okres Cheb
18 900 000 Kč
Prodej rodinného domu 3kk, pozemek 674 m2, Praha 10 Malešice
Janderova, Malešice, Praha, okres Hlavní město Praha
11 600 000 Kč
Prodej domu 5+1, Náchodská, Horní Počernice
Náchodská, Horní Počernice, Praha, okres Hlavní město Praha
4 100 000 Kč
Prodej bytu 2kk, 46m2, Katovická, Praha 8, Bohnice
Katovická, Bohnice, Praha, okres Hlavní město Praha
4 590 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Sídliště, Stará Boleslav
Sídliště, Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okres Praha-východ
info v RK
Prodej činžovního domu v pražských Nuslích
Nuselská, Michle, Praha, okres Hlavní město Praha
14 500 Kč za měsíc
Pronájem bytu 1kk, 37 m2, Bryksova ulice, Praha 9, Černý most
Bryksova, Černý Most, Praha, okres Hlavní město Praha
11 500 Kč za měsíc
Pronájem bytu 1kk, 37 m2, Bryksova ulice, Praha 9, Černý most
Bryksova, Černý Most, Praha, okres Hlavní město Praha
5 680 000 Kč
Byt 3kk, 62 m2, Akátová ulice, Praha
Akátová, Kobylisy, Praha, okres Hlavní město Praha
9 500 Kč za měsíc
Pronájem bytu 1+kk, 34 m2, ul. U Kamýku, Praha 4 - Kamýk
U Kamýku, Kamýk, Praha, okres Hlavní město Praha

Kontaktovat Bc. Petra Holíková

+420776177557 | petra.holikova@rkevropa.cz