Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
KAŽDÝ BY MĚL DĚLAT TO, V ČEM VYNIKÁ …
“O úspěchu rozhodují především dvě vlastnosti: odhodlání a vytrvalost, ať se děje cokoli.“ (Ray Kroc)
Certifikovaný makléř EXPERT
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Bc. Petra Holíková
Kontaktujte mě

Kdo jsem

V realitní oblasti se pohybuji více jak 10 let.

Poslední 8 let se díky své preciznosti, spolehlivosti a proklientskému přístupu, umisťuji mezi TOP 10 nejlepšími makléři v České republice ve velké realitní společnosti ryze české povahy. Své obchody získávám především na základě doporučení.

Realitní činnost je nelehká a zodpovědná. Vyžaduje cítění pro prostor, technické znalosti, pochopení a vysokou péči klientům, zdokonalování se, znalost zákonů a neustálé studium novým právních norem týkajících se realitního trhu.       

Během své praxe jsem poznala desítky odborníků, se kterými spolupracuji a díky nim jsem schopna zajistit nadstandardně klidný prodej vaší nemovitosti. Posledním rokem studuji vysokou školu se zaměřením na právo, tak abych klientům pomohla i ve složitějších otázkách právního charakteru.

Přečtěte si reference a nebojte se svěřit prodej vaší nemovitosti do mých rukou.  Ve většině případů je vaše nemovitost celý váš majetek, a proto je velmi důležité svěřit jeho prodej do rukou odborníka. 

Váš klidný spánek je pro mě prioritou a následný úsměv ve Vaší tváři, při předávání nemovitosti, jsou pro mě tou největší odměnou.

Těším se na osobní setkání. Petra Holíková

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA - KARLÍN
Václavské náměstí 806/62
110 000 Praha - KARLÍN

Jak pracuji

1.
Zvu Vás na kávu ...
V první řadě bychom se měli poznat. Mezi vlastníkem nemovitosti a makléřem musí být sympatie, společné zájmy a stejné názory. Bez trochy chemie nefunguje žádný obchod a u nemovitostí to platí dvojnásob. Je jedno, zda jste muž či žena, takový či onaký.
2.
Informace k Vaší nemovitosti ...
Další naše setkání by už mělo proběhnout přímo na nemovitosti, které se prodej týká. Na druhou schůzku se řádně připravuji, abych neplýtvala Vaším časem. V té době už o mě určitě něco víte, neboť jste si přečetli recenze a máme za sebou kávu.
3.
Výhradní spolupráce ...
Pracuji pouze na základě výhradní spolupráce. 90% mých obchodů je na doporučení od spokojených klientů. Vše je na domluvě. Klienti věří mě a já věřím jim. Ke své práci využívám nejnovějších technologií a nejlepších právních kanceláří.
4.
Je toho mnohem více ...
Náročnost prodeje nemovitosti se odvíjí od právního stavu nemovitosti. V případě právních, ale řešitelných překážek může prodej trvat déle než 6 měsíců. Proto vybírejte dobře svého makléře, budete spolu trávit čas, budete se vídat a často si telefonovat.

Reference

"S paní Holíkovou, realitní makléřkou RK Evropa, jsem se setkala na straně kupujícího. Byla jsem velmi mile překvapená jejím profesionálním a zároveň lidským přístupem. Všechny dohody a termíny platily, každý krok a úkon byl potvrzen ústně i písemně, o všem jsem byla včas informována.
Celý proces koupě bytu byl příjemnou zkušeností. Jsem si jistá, že kdybych v budoucnu potřebovala pomoc v oblasti realit, obrátím se na paní Holíkovou. A to je pro mne největší důkaz spokojenosti.
Šárka Procházková, Praha"
Ráda bych touto cestou poděkovala realitní kanceláři Evropa, konkrétně makléřce paní Petře Holíkové, která nám byla doporučena. Jednalo se o velmi specifickou nemovitost takže jsme využili všech nabízených služeb kanceláře. Byli jsme seznámeni s výpočtem ceny nemovitosti s doporučenou cenou k prodeji, možnými variantami a s celým průběhem prodeje nemovitosti. Následné prohlídky proběhly bez nutnosti naší přítomnosti, ale s dodatečnou informovaností a racionálním náhledem na potencionálního kupce, což nám vyhovovalo. Její přístup k věci byl až osobní a velmi praktický. Nemovitost se nám na základě intenzivní nabídky panímakléřky podařilo již za několik měsíců prodat s bezproblémovým průběhem.

Paní Holíkové přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníku, taktéž celé realitní kanceláři EVROPA.
Zdena Stuchlíková, Pečky
Využila jsem zprostředkování při prodeji nemovitosti realitní kanceláře Evropa a s prodejem mi velmi pomohla realitní makléřka Petra Holíková. 

Petra Holíková je naprostý profesionál, který zajistil rychlé vyřízení prodeje a všech souvisejících a nezbytných náležitostí jež jsou při prodeji nemovitosti nutné. Díky tomuto přístupu paní Holíkové byl pro mě prodej nemovitosti zcela bez komplikací a bez starostí. Zároveň je nutné vyzdvihnout, že veškerá jednání byla ze strany paní Holíkové vedeny ve velmi příjemné atmosféře, s pravidelným informováním o stavu prodeje a s ochotou vysvětlit mi vše potřebné.

Jednání realitní kanceláře Evropa v zastoupení Petry Holíkové můžu doporučit všem, kteří se chtějí při prodeji spolehnout na poctivě odvedenou práci profesionála ve svém oboru.  

Ještě jednou děkuji za pomoc a přeji mnoho stejně spokojených klientů jako jsem já. 

Zdeňka Kortánová
Vážená paní Holíková,
chtěla bych Vám moc poděkovat  za profesionalitu, se kterou jste se postarala o pronájem mého bytu. Velmi oceňuji rychlost, flexibilitu a Vaši důvěryhodnost. Obrátila jsem se na Vás již po několikáté, po pozitivních zkušenostech s pronájem jiné nemovitosti, a musím říct, že jste opět vše vyřešila k naprosté spokojenosti všech zúčastněných.
Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně zdraví a profesních úspěchů.
S pozdravem,
Barbora Botková
K rukám vážené paní

Petry Holíkové, regionální ředitelky, pobočka Karlín


Vážená paní ředitelko,

ráda bych Vám poděkovala za naprosto nadstandardní přístup při prodeji nemovitosti našeho klienta. Jednalo se o prodej budovy, která patřila kdysi k zámku ve Sloupu v Čechách. Tato budova byla původním majitelem, hrabětem Preysingem, po r. 1990 nákladně zrekonstruována. Pro své stáří však nemohl budovu nadále užívat.

Profesionalita spojená s lidským přístupem ke klientům je v dnešní době výjimkou. Paní makléřka Peterková společně s Vámi provedla celou řadu úkonů, které nebyly její povinností. Zajistila např. sama i drobné opravy a úpravy nemovitosti tak, jak bylo ze strany kupujícího požadováno, jednala sama se správcem budovy, s řemeslníky atd. Byla nám vždy k dispozici.

Chtěla bych Vám jménem mého mandanta i mým vlastním jménem ještě jednou za perfektně provedenou práci poděkovat. Prodej této exkluzivní nemovitosti nebyl lehkou záležitostí.

Přeji Vám a Vašemu kolektivu spoustu dalších úspěchů a mnoho spokojených klientů. Ráda se na Vás opět obrátím a budu se těšit na další spolupráci.

JUDr. Jarmila Kolářová, advokátka
Paní makléřka Petra Holíková, mi zařizovala prodej nemovitosti, chalupy ve středočeském kraji. Ráda bych paní makléřce Petře Holíkové, touto cestou poděkovala,  za velmi rychlý,  profesionální a hlavně lidský přistup. 
S poděkováním 
Kristina Kubíčkova 
Služby paní Petry Holíkové, velice ráda doporučím, dlouho jsem se nesetkala s takovou mírou profesionality a nehrané ochoty. Celý prodej bytu 3+1 v Záboří proběhl bez sebemenšího problému, paní makléřka měla všechny dokumenty vždy včas připraveny a prodej proběhl hned po první prohlídce bytu. Sama jsem nemohla uvěřit , že je možné, jak rychle a bez ústupků nás jako prodávajících, lze prodej zprostředkovat ( cena byla přesně podle našich představ). A sama mě i informovala o zvědavcích z mého okolí, kteří se starali o konkrétní hodnotu odhadu našeho bytu(samozřejmě ve svůj prospěch). Nemám co vytknout, jen poděkovat. DĚKUJI
EM
Pro ověření reference mne můžete kontaktovat na tel: 734 242 803 nebo na email: EliskaMarsikova@seznam.cz
Dobrý den,

ráda bych zde uvedla moji zkušenost s pobočkou RK Evropa, Praha 8 - Karlín. Sháněli jsme byt a našli jsme inzerát, který se nám líbil. Teď již věřím, že pro paní Petru Holíkovou a její tým je to standardem, ale pro mě to bylo jak z ideálního světa a tudíž více než nereálné. A co že bylo tak perfektní?RK nám vyšla vstříc při zařízení prohlídky hned na druhý den po telefonátu s naším zájmem a rovněž s jedním jediným časem, kdy jsme (jako mimopražští) mohli přijet, navíc jsme tento čas ještě posunuli.
Od prohlídky k podpisu smlouvy u advokáta uběhlo méně jak 48 hodin s tím, že RK zařídila prohlídku v jednom jediném termínu, kdy kupující mohl a sehnala advokáta v pátek navečer před vánočními svátky.
K předání bytu došlo cca 3 týdny od prohlídky s tím, že nás „zdržely“ vánoční svátky, jinak věřím, že by paní Holíková tento úctyhodný rekord ještě vylepšila. O veškerých mezikrocích jsme byli promptně informováni (přijetí peněz do úschovy, zařízení převodu elektřiny, komunikace s BD a vyřízení převodu bez naší účasti na schůzi družstva, která probíhala až po 20hod, aj.)

Bodů bych mohla uvést více, ale to už by bylo dlouhé a nikdo by to nečetl. Tak si jen závěrem neodpustím vstřícnost, když na podpis jela moje maminka, která Prahu nezná, a z RK ji přišli naproti k zastávce MHD a zase ji tam ochotně dovedli.

K ověření referencí mě můžete kontaktovat na mém emailu svambergova@gmail.com.

S pozdravem,
Ing. Radka Švambergová, MBA

Realizované zakázky

4 590 000 Kč
Prodej bytu 2+1, Sídliště, Stará Boleslav
Sídliště, Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okres Praha-východ
11 500 Kč za měsíc
Pronájem bytu 1kk, 37 m2, Bryksova ulice, Praha 9, Černý most
Bryksova, Černý Most, Praha, okres Hlavní město Praha
5 680 000 Kč
Byt 3kk, 62 m2, Akátová ulice, Praha
Akátová, Kobylisy, Praha, okres Hlavní město Praha
9 500 Kč za měsíc
Pronájem bytu 1+kk, 34 m2, ul. U Kamýku, Praha 4 - Kamýk
U Kamýku, Kamýk, Praha, okres Hlavní město Praha
7 990 000 Kč
Prodej bytu 3kk, 71m2, Praha 8, Ďáblice
U Prefy, Ďáblice, Praha, okres Hlavní město Praha
8 815 000 Kč
Prodej bytu 3kk, 86 m2, Jana Přibíka, Praha 9
Jana Přibíka, Vysočany, Praha, okres Hlavní město Praha
2 630 000 Kč
Prodej bytu 2+1, 56 m2, Mělník, Slovany
Slovany, Mělník, okres Mělník
15 000 Kč za měsíc
Pronájem bytu 3kk s balkonem, 75 m2, Praha 8, Ďáblice
U Prefy, Ďáblice, Praha, okres Hlavní město Praha
9 980 000 Kč
Prodej bytu 3kk 98m2 s terasou 50m2, Praha Malešice, ulice Akademická
Akademická, Malešice, Praha, okres Hlavní město Praha
3 150 000 Kč
Prodej bytu 1kk, 28 m2, Praha Malešice, ulice Akademická
Akademická, Malešice, Praha, okres Hlavní město Praha
11 500 Kč za měsíc
Pronájem krásného bytu 1kk, 25 m2, v centru Prahy, Krakovská ulice
Krakovská, Nové Město, Praha, okres Hlavní město Praha
11 500 Kč za měsíc
Pronájem krásného bytu 1kk, 25 m2, v centru Prahy, Krakovská ulice
Krakovská, Nové Město, Praha, okres Hlavní město Praha
9 900 Kč za měsíc
Pronájem krásného bytu 1kk 23 m2, v centru Prahy, Krakovská ulice
Krakovská, Nové Město, Praha, okres Hlavní město Praha
11 000 Kč za měsíc
Pronájem krásného bytu 1kk 25 m2, v centru Prahy, Krakovská ulice
Krakovská, Nové Město, Praha, okres Hlavní město Praha
info v RK
Prodej domu 3+1, 1149 m2, Krašovice u Čížové, okr. Písek
Krašovice, Čížová, okres Písek
3 999 000 Kč
Prodej hospodářského areálu Kostomlaty pod Řípem
Kostomlaty pod Řípem, okres Litoměřice

Kontaktovat Bc. Petra Holíková

+420776177557 | petra.holikova@rkevropa.cz