Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Realitní zprostředkování je pro mě nejen obchod, ale i celoživotní koníček.
Jsem tu pro Vás i o letošních prázdninách. . . . . .
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
JUDr. Miroslav Kupec
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Narodil jsem se v Jevanech. Vystudoval jsem vysokou školu v oboru práva a od roku 1993 pracuji v obchodní a realitní činnosti v rámci fyzické i právnické osoby. Jako emeritní realitní makléř mám dostatek času věnovat se Vašim nemovitostem. Zaměřuji se zejména na zprostředkování prodeje a nájmu domů, bytů, průmyslových a hotelových komplexů, chat a chalup. S důrazem na trpělivou a kvalifikovanou činnost s využitím znalostí práva a dlouholeté praxe.

Specializace

  • Domy
  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář KOLÍN
Školská 281
28002 Kolín

Jak pracuji

1.
Kafíčková schůzka
Preferuji osobní setkání, třeba i při kávě, kde se domluvíme, o jakou nemovitost se jedná a jaké jsou požadavky klienta, podmínky prodeje tak, aby vyhovovaly oběma stranám. Především mám na zřeteli potřeby klienta.
2.
Kompletní služba
- trpělivost - odbornost - vytrvalost - lidský přístup Při realizaci mi nejde o uzavření obchodu za každou cenu. Respektuji a právně směřuji zájmy klienta. Nepodceňuji ani rychlost.
3.
Nejen inzerce
Po společném odsouhlasení textu a obsahu zprostředkovatelské smlouvy tuto podepíšeme a dále vypracuji příslušné podklady pro celoplošné využití inzerce u řádově desítek nejvyhledávanějších webových serverů.
4.
Průvodcovská služba
Rád Vás bezpečně provedu jednotlivými právními kroky, počínaje rezervační smlouvou, a podpisem kupní smlouvy konče, včetně vyřízení formalit na Katastrálním úřadu. Smyslem je ochrana Vašich financí.

Kontaktovat JUDr. Miroslav Kupec

+420777163141 | miroslav.kupec@rkevropa.cz