Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Prodej nemovitosti je výjimečná životní situace...
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Mgr. Martina Bartůňková
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jmenuji se Martina Bartůňková a specializuji se na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí zejména v Kolíně a okolí, ale řeším i prodeje v Praze. V sítí EVROPA realitní kancelář jsem od roku 2015. Mojí hlavní prioritou je spokojenost všech zúčastněných stran. Nabízím tedy profesionální a individuální přístup založený na komunikaci a důvěře, dále  spolehlivost, loajálnost a kvalitu komplexních služeb.

V realitách se vzdělávám i nadále, absolvovala jsem všechna certifikovaná školení Bussines Academy Evropa.

Každá nemovitost je vždy možnost získání dalších zkušeností.

Pokud hledáte prodejce, se kterým byste rádi spolupracovali při prodeji Vaší nemovitosti, neváhejte se na mne s důvěrou obrátit, každý klient je důležitý.

Vzdēlání a certifikace

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky

Adresa

EVROPA Realitní kancelář KOLÍN
Školská 281
28002 Kolín

Jak pracuji

1.
Nezávazná schůzka
Na první nezávaznou schůzku přicházím ráda připravená, vyslechnu si všechny Vaše požadavky týkající se prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti a zodpovím vaše základní dotazy. Domluvíme se na podmínkách spolupráce, základem je komunikace.
2.
Příprava nemovitosti
Nemovitost si prohlédnu, vyslechnu si Vaši představu a projednáme specifika nemovitosti /každá nemovitost je totiž originál/.Poté doporučím ideální přípravu před inzercí. Nemovitost profesionálně nafotím, příp. zařídím homestaging, mohu využít i dron.
3.
Prodej nemovitosti
Zajišťuji prohlídky nemovitosti a reaguji na dotazy zájemců téměř kdykoli. Připravím rezervační smlouvu a zajistím veškeré právnické služby.
4.
Následné komplexní služby
Po podpisu kupní smlouvy, přepsání na KN a převedení financí, zajistím předání nemovitosti, kterého se osobně účastním. Spokojení klienti a jejich doporučení je pro mě nejlepší vizitkou.

Kontaktovat Mgr. Martina Bartůňková

+420602412412 | martina.bartunkova@rkevropa.cz