Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Plním sny o bydlení
"... pomohu i Vám ..."
Certifikovaný makléř EXPERT
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Martin Žemlička
Kontaktujte mě

Kdo jsem

V realitách a nemovitostech se pohybuji od roku 1998, kdy jsem úspěšně dokončil vysokoškolské vzdělání - fakultu stavební obor geodézie a kartografie na ČVUT. Ze začátku jsem pracoval jako živnostník, následně jako majitel a jednatel společnosti. V sítí EVROPA realitní kancelář jsem od roku 2014. Od roku 2015 se každoročně umísťuji v TOP 20 makléřů celé sítě.

Mou specializací jsou pozemky, developerské projekty, rodinné domy, byty. Dále se věnuji neveřejným nabídkám a poptávkám po nemovitostech.

Nabízím 100% servis v oboru realitních služeb, geodetických a projekčních prací. 

Jako jednatel kanceláře zaručuji i 100% servis našich makléřů a případným zájemcům o práci v našem týmu garantuji profesionální vedení a plnou podporu.

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Developerské projekty

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA 4 - KAMÝK
Vranská 620/18
142 00 Praha 4 - Kamýk

Jak pracuji

1.
Nezávazná schůzka.
První schůzka s klientem. Vyslechnutí veškerých přání a informací od klienta. Odpovědi na desítky dotazů od klienta. Nastínění procesu prodeje.
2.
Dokonalá příprava a sepsání smluvní dokumentace.
Dle dostupných informací z katastru nemovitostí, stavebního úřadu, územních plánů a mnoho dalšího, stanovení tržní prodejní ceny. Detailní vysvětlení procesu prodeje. Sepsání smluvní dokumentace, která chrání zájmy obou dotčených stran.
3.
Marketing prodeje nemovitosti.
Využití nejmodernějších technologií marketingu. Vyhotovení profesionální inzerce napříč realitním trhem s masivním využitím sociálních sítí.
4.
Vše nechte na mě.
Od podpisu zprostředkovatelské smlouvy až po vklad do katastru nemovitostí a převedení služeb. Komplexní 100% servis. O nic se nemusíte starat.

Reference

Děkuji za velmi kvalitní servis a spolupráci panu Žemličkovi. Za veškeré rady, máme své vysněné bydlení. Velké díky ještě jednou.

Manželé Dvořákovi.
Spolupráce s realitním makléřem Ing. Martinem Žemličkou při prodeji mého bytu byla nadstandartní nejenom po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše proběhlo naprosto bez problému a pro další prodej či nákup bych si už nevybrala nikoho jiného než právě jeho. Děkuji Vám za vše.
Rád bych poděkoval makléři p. Žemličkovii za korektní a trpělivý přístup při řešení prodeje naší nemovitosti na Praze 10.
Ondra Plát
Nesmírná spokojenost s poskytnutými informacemi a službami. Pan Žemlička se o vše postaral a to i nad rámec své práce. Přátelský přístup, kterého si nesmírně cením vážím. Děkuji
T.P.
Ráda bych poděkovala RK EVROPA - pobočka Kamýk za pomoc při prodeji bytu. Profesionální přístup, komplexní servis a úžasné jednání Ing. Žemličky bylo naprosto skvělé. Mohu jen doporučit. Jana Holcová
Služby pana inženýra Žemličky dalece předčily jakékoliv očekávání. Jeho reakce/odpovědi byly téměř okamžité, vyřízené s ochotou, dodané dokumenty a informace byly úplné a pravdivé. Navíc i po lidské stránce se jedná o sympatického a vstřícného profesionála. V budoucnu se na něj vždy ráda znovu obrátím.
Pavlína Černá
Velmi rychlá a bezproblémová komunikace, profesionální a příjemný přístup.
Karolína Studená
Výborná spolupráce s makléřem p. Martinem Žemličkou. Co bylo domluveno, bylo splněno. Velká snaha, ochota a trpělivost. Děkuji.
Zdeněk Novák
Profesionální přístup od pana Žemličky, maximální spokojenost. Jakmile budu opět řešit cokoliv ohledně nemovitosti nemusím přemýšlet o tom komu tento úkol svěřit. Moc děkuji.
Antonín K.
Velmi kvalitní servis, děkuji za spolupráci a za celý servis pana Žemličky. Děkujeme za poskytnutí informací během celého případu, máme své vysněné bydlení. Velké díky ještě jednou.
T.P

Kontaktovat Ing. Martin Žemlička

+420775919163 | martin.zemlicka@rkevropa.cz