Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Domov je tam, kde je Vaše srdce
Pojďme ho najít společně...
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Martin Světinský
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jsem mladý perspektivní člověk, který objevil svou vášeň v nemovitostech a architektuře. V realitní kanceláři EVROPA jsem od roku 2020.

 

Nabízím profesionální a individuální přístup založený na komunikaci a důvěře. Jsem vždy ochoten klientům vyhovět a dokáži pomoci s řešením každé situace. Především díky propracovanému realitnímu marketingu prodám Vaší nemovitost tak, že z prodeje získáte víc peněz, než kdyby jste prodávali sami. Na podporu prodeje nabízím moderní marketingové nástroje jako videoprohlídky, home staging, 3D půdorysy a vizualizace, záběry z dronů, prezentaci na sociálních sítích. 

 

Pokud můžu být tím makléřem, se kterým byste rádi spolupracovali při prodeji Vaší nemovitosti či potřebujete pomoc při hledání Vašeho vysněného domova, neváhejte se na mne s důvěrou obrátit. 

Specializace

  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Komerční
  • Ostatní
  • Developerské projekty

Adresa

EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Jak pracuji

1.
Komunikace
Tak jako každá nemovitost je unikátní, tak i každý klient je jiný a má jiné potřeby. Vše spočívá v komunikaci.
2.
Priorita
Pokud je to důležité pro vás, je to důležité i pro mě.
3.
Marketing
Profesionální příprava nemovitosti k prodeji je jednou z klíčových částí. V dnešní době je důležité ovládat moderní marketingové prvky.
4.
Administrativa
Ve chvíli, kdy najdeme vhodného kupujícího, dám se do přípravy rezervační smlouvy a následně kupní smlouvy. Nemusíte se bát, zajistím pro Vás veškerý právní servis, přehlášení energii a předání nemovitosti.

Kontaktovat Martin Světinský