Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zkušenost nelze ničím nahradit
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Martin Mach
776 530 115 / martin.mach@rkevropa.cz
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jsem jednatelem pobočky Kolín, která zde působí úspěšně již přes 15 let. Podařilo se nám vybudovat opravdu kvalitní, profesionální a zkušený tým. Aktuálně jsme druhou nejúspěšnější pobočkou menších měst v rámci celé ČR. U každého z našich makléřů zaručuji jejich plnou profesionalitu. Neváhejte se proto obrátit na kohokoliv z našeho týmu.

Vystudoval jsem ČVUT stavební fakultu. Osobně se v realitním podnikání pohybuji přes 20 let. Posledních 11 let i jako licencovaný dražebník a specialista na insolvenční řízení. Jsem vystudovaný odhadce nemovitostí a aktuálně certifikovaný makléř dle profesní kvalifikace 2021.

 

Specializace

  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář KOLÍN
Školská 281
28002 Kolín

Jak pracuji

1.
První schůzka
Rádi Vás osobně přivítáme v naší kanceláři ve Školské ulici v Kolíně, kde Vám rádi poskytneme veškeré informace včetně nezávazného návrhu dalšího postupu.
2.
Kancelář
V našem týmu máme specialisty jak na pronájem bytů tak i realizaci velkých developerských celků.
3.
Makléři
Naši makléři pomáhají klientům s důležitým životním rozhodnutím, kterým prodej, nákup či pronájem bezesporu je. Budeme rádi, když se na naše makléře s důvěrou obrátíte a přesvědčíte se, že si Vaši důvěru zaslouží.
4.
Těšíme se na Vás!
Standardy a etický kodex RK EVROPA jsou pro naše klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Kontaktovat Ing. Martin Mach