Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Zkušenost nelze ničím nahradit
Certifikovaný makléř
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Ing. Martin Mach
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Jsem jednatelem pobočky Kolín, která zde působí úspěšně již přes 15 let. Podařilo se nám vybudovat opravdu kvalitní, profesionální a zkušený tým. Aktuálně jsme druhou nejúspěšnější pobočkou menších měst v rámci celé ČR. U každého z našich makléřů zaručuji jejich plnou profesionalitu. Neváhejte se proto obrátit na kohokoliv z našeho týmu.

Vystudoval jsem ČVUT stavební fakultu. Osobně se v realitním podnikání pohybuji přes 20 let. Posledních 11 let i jako licencovaný dražebník a specialista na insolvenční řízení. Jsem vystudovaný odhadce nemovitostí a aktuálně certifikovaný makléř dle profesní kvalifikace 2021.

 

Specializace

  • Komerční

Adresa

EVROPA Realitní kancelář KOLÍN
Školská 281
28002 Kolín

Jak pracuji

1.
První schůzka
Rádi Vás osobně přivítáme v naší kanceláři ve Školské ulici v Kolíně, kde Vám rádi poskytneme veškeré informace včetně nezávazného návrhu dalšího postupu.
2.
Kancelář
V našem týmu máme specialisty jak na pronájem bytů tak i realizaci velkých developerských celků.
3.
Makléři
Naši makléři pomáhají klientům s důležitým životním rozhodnutím, kterým prodej, nákup či pronájem bezesporu je. Budeme rádi, když se na naše makléře s důvěrou obrátíte a přesvědčíte se, že si Vaši důvěru zaslouží.
4.
Těšíme se na Vás!
Standardy a etický kodex RK EVROPA jsou pro naše klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Kontaktovat Ing. Martin Mach

+420776530115 | martin.mach@rkevropa.cz