Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti. Data o používání webu sdílíme s našimi partnery pro cílení reklamy a analýzu návštěvnosti. Více informací
Rozumím
RK Evropa
MENU
Tato práce je hlavně o lidech a jejich potřebách. Uspějete tady jen s jasnými pravidly, důvěrou a slušností.
Nesuď ostatní lidi. Nikdy nevíš, jakou bitvu právě bojují.
Certifikovaný makléř PROFESIONÁL
Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř
Lucie Skalická
Kontaktujte mě

Kdo jsem

Slovo "reality" se v naší rodině skloňovalo často. Rozhodnutí přejít z "druhé strany" bylo tedy přirozeným krokem.  A od roku 2012 až dosud patřím k týmu nejúspěšnější pobočky Evropy. Od začátku se tady věnuji developerským projektům, ale i standardním prodejům. I díky přátelské pracovní atmosféře jsem si po necelých dvou měsících mohla u prvního úspěšného obchodu podat s klienty ruku. Ve světě realit se vidím jako průvodce, který zároveň propojuje obě strany. Potkávám se s řadou lidí, kde pro jedny je prodej či koupě nemovitosti leckdy první i poslední zkušeností, pro druhé radostnou změnou, pro další potom třeba nepříjemnou nutností. Individuální přístup, porozumění jejich potřebám a požadavkům a moje proškolené a profesionální vedení je to, co celý náročný proces učiní komfortním. Spokojenost je jedinou reklamou, která funguje.

Specializace

  • Byty
  • Domy

Adresa

EVROPA Realitní kancelář PRAHA 1
Václavské náměstí 806/62
11000 Praha 1 - Nové Město

Jak pracuji

1.
JSME PARTNEŘI. Moje první kroky vedou k seznámení se s klientem. Naslouchám...co klienta k prodeji vede, jaké jsou jeho potřeby, požadavky a také kdy chce vidět své peníze na účtu. Pokud je reálné požadavkům dostát a klient má zájem pokračovat je..
DALŠÍ KROK. Nyní již setkání na adrese nemovitosti dalším krokem. Tady mimo jiné zjišťuji právní a technický stav nemovitosti.
2.
STRATEGIE A PŘÍPRAVA. Teprve nyní mohu předložit efektivní plán prodeje, určit prodejní cenu a provizi. Naše smlouva je vždy výhradní, protože jen pokud se vám věnuji naplno a panuje mezi námi důvěra, můžeme společně dosáhnout kýženého cíle.
OBAL A ATMOSFÉRA. Je první, co zaujme. Proto příprava zahrnuje pečlivou obrazovou prezentaci s využitím klasické inzerce za podpory placené reklamy na sociálních sítích, PPC kampaní i využití rozsáhlé báze klientů.
3.
ZÁJEMCI, VYJEDNÁVÁNÍ, PRÁVNÍ PODPORA. Nyní nastupuje komunikace se zájemci, prohlídky, selekce a vyjednávání. Právní servis vám za kooperace převodce zajišťují smluvní dokumentaci, sledují lhůty, pomáhají při řešení specifických požadavků a zajišťují KN.
BLÍŽÍME SE DO FINÁLE. Posledním krokem je administrace převodu médií.
4.
ČAS JE CENNÁ KOMODITA. V kostce - od nás dostáváte ucelený balíček služeb, aniž byste ztráceli čas, který můžete věnovat vlastní práci, rodině a třeba i sami sobě.
Ideální stav - prodávající má peníze na účtě, kupující svoji vysněnou nemovitost a my na kontě další spokojené klienty.

Reference

Dobrý den,

ráda bych Vám vyjádřila svou spokojenost spolupráce s paní Skalickou při prodeji a pronájem svého bytu.
Děkuji za její profesionální přístup a vždy rychlou reakci v komunikaci se mnou.
Ještě jednou Díky a těším se na další spolupráci s ní.

S pozdravem
Songová


Dobrý den,

chtěla bych za sebe i za mou rodinu velmi poděkovat RK Evropa, obzvlášť paní makléřce Lucii Skalické, díky níž můžeme trávit léto na nádherné chatě poblíž Slapské přehrady. Pro někoho je možná taková chata něco obyčejného, co se dnes v době plné možností již „nenosí“, pro nás je to ale splněný životní sen.

Paní Skalická byla velice příjemná a ochotná kdykoli s čímkoli poradit a věnovat nám svůj čas a trpělivost. A někdy té trpělivosti bylo zapotřebí hodně J)) Také nemohu nezmínit profesionální a opět příjemný přístup paní Mgr. Böhmové. Veškerá jednání se uskutečnila v přátelské atmosféře. Tyto dvě dámy jsou velkou výhrou pro RK Evropa, kterou mohu všem s čistým svědomím jedině doporučit.

Děkuji za všechno.

Klára Pečená


Kontaktovat Lucie Skalická

+420734767767 | lucie.skalicka@rkevropa.cz